ମାଇଁ ମତେ ଦେହ ଦାନ କଲେ (Main Mate Deha Dana Kale)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ଆଜି କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେ ମୋ ମାଇଁ ଦେହ ଦାନ କେମିତି କଲେ?

ମୁଁ ପ୍ରତୀକ କେନ୍ଦୁଝର ଘସିପୁରା ରୁ ମୋର ଉଚ୍ଚତା 5.6ଇଞ୍ଚ, ରଙ୍ଗ ଗୋରା, ଜିମ କରି ପୁରା ଫିଟ ଫାଟ

ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମାଇଁ ଙ୍କ ନା ଅଲିଶା, ରଙ୍ଗ ଗୋରା, ଉଚ୍ଚତା 5ଫୁଟ, size 32-36-38, ବୟସ ପାଖାପାଖି 40 ହବ l ତାଙ୍କର 2ଟି ପୁଅ ବଡ ହେଲେଣି କିନ୍ତୁ ମାଇଁ ଏବେ ବି ବଡି ମେଣ୍ଟେନ କରି ରଖିଛନ୍ତି l ମାଇଁ ଜଣେ ହସ୍ତତନ୍ତ ଶିଳ୍ପ ତାଲିମ କେନ୍ଦ୍ରର ର ଟ୍ରେନର l ମାମୁ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ବର୍ଷ ରେ ଥରେ 2ଥର ଆସନ୍ତି 1week ପାଇଁ ସେତିକିରେ ମାଇଁଙ୍କ ଦେହର ଜ୍ୱାଳା କମ ହୁଏ ନାହିଁ l

ମାଇଁଙ୍କ ର ପ୍ରତି 6 ମାସରେ ଥରେ ବଦଳି ହୁଏ, ଆଉ ପ୍ରତି 6 ମାସରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଅଫିସ ଯାଏ ନୂଆ ଜାଗାରେ କାମ ଆଣିବା ପାଇଁ l ମାଇଁଙ୍କୁ ଅଫିସ ନେଲା ପରେ ମାଇଁ ମତେ ବାହାରେ ବସେଇ ଅଫିସ ଭିତରକୁ ଯାଆନ୍ତି 2 3 ଘଣ୍ଟା ପରେ ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତି , ଅଫିସ ରେ 2ଜଣ ପୁରୁଷ କାମ କରନ୍ତି

ଏମିତି ଥରେ 2ଥର ଅଫିସ ଗଲା ପରେ ମତେ ସନ୍ଦେହ ହେଲା, ମୁଁ ଥରେ ଅଫିସ ଯାଇଥାଏ, ମାଇଁ ଭିତରକୁ ଗଲା ପରେ ମୁଁ ଅଫିସ ପଛ ପଟେ ଯାଇ ଦେଖେତ ମୋ ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା l ମାଇଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଥାନ୍ତି ସେ ପୁରୁଷ 2ଜଣ ବି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଥାନ୍ତି, ମାଇଁ ଜଣଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ହାତରେ ଧରି ହଲୋଉଛି, ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ଜଣେ ଆସି ମାଇଁ ବିଆ ଚାଟିଲା ଆର ଜଣଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଜୋରେ ଦଳୁ ଥାଏ, ଏମିତି ଅଦଳ ବଦଳ କରି ପ୍ରାୟ 1.40ମିନିଟ ଯାଏ ମାଇଁ କୁ ଧୁମ ଗେହିଁଲେ,ତାପରେ ସେମାନେ ବାହାରକୁ ଆସିବାର ଦେଖି ମୁଁ ସେଠୁ ପଳେଇ ଆସିଲି,ମୁଁ ଏସବୁ ଭିଡ଼ିଓ କରି ଥିଲି କାହିଁକି ନା ମୋର ବି ମାଇଁ କୁ ଗେହିଁବା କୁ ଭାରି ଇଛା ଥିଲା l

ସେଠୁ କାମ ସାରି ଆମେ ସାନ ଘାଗରା ବୁଲିବାକୁ ଗଲୁ, ଗଲାବେଳେ ମୁଁ car କୁ ଗୋଟେ ନିଛାଟିଆ ଜାଗାରେ site କଲି ଆଉ ତାପରେ ମୋବାଇଲ ଖୋଲି ମାଇଁ କୁ ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖେଇଲି ଆଉ ପଚାରିଲି ଏସବୁ କେବେଠୁ ଚାଲିଛି ମାଇଁ ଡରି ଗଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଡରିବାର କିଛି ନାହିଁ, ମତେ ସତ କଥା ସବୁ କୁହ, ତାପରେ ମାଇଁ ମତେ କହିଲେ ଯେ ତମ ମାମୁ ବାହାରେ ରୋହୁଛନ୍ତି ମୁଁ କଣ କରିବି ସେଥିପାଇଁ ଯୋଉଠି ସୁଯୋଗ ମିଳେ ମୁଁ ମୋ ଦେହର ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଏ l

ମୁଁ ମାଇଁ ଙ୍କ ଦୁଧ ରେ ହାତ ମାରିଦେଲି ସେ ଚମକି ପଡିଲେ ମୁଁ କହିଲି ଡରିବାର କିଛି ନାହିଁ ମୁଁ ତୁମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବି, ମାଇଁ କହିଲେ ପାପ ହବ, ମୁଁ ରାଗିଯାଇ କହିଲି ଘୋଡ଼ାଗେହି ରାଣ୍ଡି ତୁ ବାହାର ଲୋକଙ୍କୁ ଗେହିଁବା କୁ ଦୋଉଚୁ ପାପ ହୋଉନି ମତେ ଦେଲେ ପାପ ହୋଉଛି, ବାହାର ଲୋକ ତତେ ଗେଁହି କି ଖୁସି ହୋଉଛନ୍ତି ମୁଁ ମିଛରେ ମୁଠି ମାରୁଛି, ତୁ ଯଦି ଗେହିଁବା କୁ ନଦେବୁ ମୁଁ ଏ ଭିଡ଼ିଓ ମାମୁ ପାଖକୁ ପଠେଇ ଦେବି l

ସେଠୁ ମାଇଁ ରାଜି ହେଲେ ତାପରେ ଆମେ ଘାଗରା ବୁଲିବାକୁ ଗଲୁ ସେଠି ଆମେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳିଆ enjoy କଲୁ, ସେଠୁ ଫେରି ଲା ବେଳକୁ ରାତି 8 ଟା ହେଲାଣି, ମୁଁ ଗୋଟେ ମେଡ଼ିସିନ ଷ୍ଟୋର ରୁ ଯାଇ କିଛି vigra ଆଉ କଣ୍ଡୋମ ଆଣିଲି ଆମେ ଆସି କେନ୍ଦୁଝର ରେ 9ଟା ପାଖା ପାଖି ପହଂଚିଲୁ ତାପରେ ଯାଇ ଗୋଟେ ରୁମ book କଲି ଆଉ ଖାଇବା order କଲି  ତାପରେ ମାଇଁ ଆଉ ମୁଁ ଯାଇ ଫ୍ରେସ ହେଲା ପରେ ଯାଇ ଖାଇଲୁ ଖାଇବା ପରେ ବେଡ଼ କୁ ଯାଇ ମୁଁ ମାଇଁ କୁ ଲିପ କିସ କଲି ତାପରେ ମାଇଁ କି ପଚାରିଲି, ଯେ ସେ କେତେଜଣ ଙ୍କ ଠାରୁ ଗିଁହା ଖାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଲେ 8 10 ଜଣ ପାଖରୁ l କୋଉଠି କେମିତି ପଚାରିଲି ସେ କହିଲେ ଯୋଉ ଗାଁ ରେ ଟ୍ରେନିଙ୍ଗ ପଡେ ସେଇ ଗାଁ ମାନଙ୍କ ରେ, ଆଉ ମୋ ବାପା ବି ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଗେଁହି ଛନ୍ତି, ତାପରେ ଆମେ vigra ଖାଇଲୁ ଅଧିକ ସମୟ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ l

ମୁଁ ଡେରି ନକରି ମାଇଁଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ ସବୁ ଖୋଲି ଦେଲି ମାଇଁ ଏବେ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ପାଣ୍ଟି ରେ ଥିଲେ ମୁଁ ଏବେ ମୋର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି, ତାପରେ ମାଇଁ ଖଟରେ ଧରି ଗଡ଼ିଲି, କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ର ବ୍ରା ଆଉ ପାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେଲି ଏବେ ମାଇଁ ଦେହରେ ସୁତା ଖଣ୍ଡିଏ ବି ନଥାଏ, ବିଆ ପୁରା କ୍ଲିନ save ହେଇଥିଲା ମୁଁ ସିଧା ଯାଇ ବିଆ ପାଖରେ ମୁଁହ ଲଗେଇ ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ଏମିତି ବିଆ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ହଟାତ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ପାଟି ରେ ପଶିଗଲା ମୁଁ ସବୁ ପିଇଦେଲି l

ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ମାଇଁ ମୁହଁ ରେ ଦେଲି ମାଇଁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଟିଲେ 10 ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ବିଆ ରେ ଲଗେଇ 1ଟେ ଜୋରେ ଧକ୍କା ମାରିଚି ପୁରା ଗୋଟା ଯାକ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ମାଇଁ ବିଆରୁ ଏବେ ରକ୍ତ ବାହାରିଲା, ମାଇଁ କୁ ପଚାରିଲି ସେ କହିଲେ ଏତେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ ଆଗରୁ ନେଇ ନଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ l

ଏବେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହିଁବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲି ମାଇଁ କୁ ମଜା ଲାଗିଲା l ମାଇଁ ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଜୋରେ ଆହୁରି ଜୋରେ ହଁ ସେମିତି ଆଃ ଆଃ ଉଁ ମରିଗଲି ଗିଁହ ଜୋରେ କୁଟି କୁଟି ଗିଁହ ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରିଦିଅ

ମୁଁ କହିଲି ରହଲୋ ରାଣ୍ଡି ଆଜି ତୋର ସବୁ ଗଲୁ ମାରିଦେବି, ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଫଟେଇଦେବି କହି ମାଇଁ କୁ ଗେଁହୁ ଥାଏ ଆଉ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଶୁ ଥାଏ l 40ମିନିଟ ମାଇଁ କୁ ଗେଂହିଲା ପରେ ଆମ 2ଜଣ ର ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ବାହାରିଗଲା, ମୁଁ ମାଇଁ କୁ ପଚାରିଲି ଗିଁହା କେମିତି ଲାଗିଲା ସେ କହିଲେ ଯେତେ ଗିଁହା ଖାଇଛନ୍ତି ଏମିତି ସୁଖ କେବେ ମିଳିନି l

ଏବେ ମୁଁ ମାଇଁ ଙ୍କ ସହିତ ରହୁଛି ଆଉ ସବୁବେଳେ ମାଇଁ କୁ ଗେଂହୁଛି 4 5ଥର ମାଇଁ ଏବେ ପୁରା ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି, ଏମିତି ଲଗାତାର ଗେହିଁବାରୁ ମାଇଁ ପ୍ରେଗନେଟ ହେଇଗଲା ମୁଁ ଆଣି ଟାବଲେଟ ଦେବାରେ ଛୁଆ ନଷ୍ଟ ହେଲା, ଏବେ ମୁଁ ମାଇଁ କୁ ଧୁମ ଗେଂହୁଛି

ବନ୍ଧୁମାନେ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ ଜଣେଇବେ ଆଉ ଯୋଉ ମାନେ ମୋ ମାଇଁ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାଁହୁଛ ତମ ମୋବଇଲ no କମେଣ୍ଟ ରେ ଦିଅ, ଦେଖା ହବ next part ରେ

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

6 Comments

  1. I am Rakesh from boudh only girl msg me 8480166143

    ReplyDelete
  2. Hey nice story contact 9337201861
    If any married women interested for friendship and real meet time pass log dur rahe

    ReplyDelete
  3. ମୁଁ Sexy boy Rajesh - real sex କିମ୍ବା whatsap sex ଚାଟ ମସ୍ତି ପାଇଁ contact କରନ୍ତୁ ଭାଉଜ ♥️ ଝିଅ... 7894299307

    ReplyDelete
  4. ସୁନ୍ଦର ଷ୍ଟୋରି ହୋଇଛି।

    ReplyDelete
  5. Sunil 9937952340

    ReplyDelete