ବାପାଙ୍କ ସହିତ ମାଉସୀ ର ବିବାହ ଓ ଚୋଉଠି (Bapanka Sahita Maushira Bibaha O Chauthi)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ନମସ୍କାର ମୋର ପ୍ରିୟ ଗିଁହାଳିଆ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ, ଏହା ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ

ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ମାଉସୀ ବିଷୟରେ କହି ରଖୁଛି ତାର ବୟସ 38, ଉଚ୍ଚତା 5ଫୁଟ, ଦୁଧ 34ଗୋଲ ଗୋଲ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି 40ଖଣ୍ଡେ ହବ ମସ୍ତ ଗାଣ୍ଡି ଟେ

ଦିନକର ଘଟଣା ମଉସା, ମୋ ସାନ ଭାଇ ଆଉ ମୋ ମା ଗୋଟେ ଗାଡି accident ରେ ମରିଗଲେ ଆଉ ତାପରେ ଏସବୁ ଘଟଣା, ମୁଁ ଏତେ ସବୁ ନକହି ସିଧା କାହାଣୀ କୁ ଆସୁଛି

ମଉସା ମରିବା ପରେ ମାଉସୀ ର ମାନସିକତା ଖରାପ ହବାକୁ ଲାଗିଲା କାରଣ ଏ ବୟସ ରେ ତାକୁ ଗିଁହଣା ନିହାତି ଦରକାର ଥିଲା, ତାର ବା ଦୋଷ କଣ ଦିନକର ଘଟଣା ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମାଉସୀ ଘରେ ରହୁଥାଏ ଦିନେ ରାତିରେ ପରିସ୍ରା ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଦେଖେତ ମାଉସୀ ନିଦରୁ ଉଠି ତା ବୀଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ସଂ ସଂ ହୋଉ ଥାଏ, କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବା ପରେ ସେ ଶାନ୍ତ ପଡିଗଲା

ତାପରେ ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ ଛାନିଆ ହେଇଗଲା ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ବା କଣ କରିବୁ ତୋର ଏବେ ବି ଯୌବନ ଅଛି ତୁ ଯଦି ଖରାପ ନଭାବିବୁ ତାହେଲେ ଗୋଟେ କଥା କହିବି, ମାଉସୀ କହିଲା ତୁ ମୋ ଦୁଃଖ ବୁଝି ପାରୁଚୁ ମୁଁ କାଇଁ ତୋ କଥା କୁ ଖରାପ ଭାବିବି ଯାହା କହିବା କଥା କହ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମାଉସୀ ତୁ ଆଉ କାହା ସହିତ ଦେହ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁନୁ କଣ ପାଇଁ ମାଉସୀ କହିଲା ଦେଖ ଏସବୁ ବହୁତ ଖରାପ କଥା କିଏ ଜାଣିଲେ ମୋର ଇଜତ ରହିବନି ତା ଛଡା ଛୋଟ ଝିଅ ଟେ ଅଛି କାଲି ପୁଣି ତାକୁ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ତା ମା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇ ରାଣ୍ଡି କାମ କରୁଛି ବୋଲି

ମୁଁ -ମାଉସୀ ମୁଁ ତତେ କିଛି ସାହାଯ୍ୟ କରି ପାରିବି

ମାଉସୀ -ମୁଁ ତୋ କଥା ମାନିବି

ମୁଁ -ତୁ ବାପାଙ୍କୁ ବାହା ହେଇଜା ତୋ ବିଆଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଶାନ୍ତି ହେଇଯିବ ଆଉ ବାପା ର ବାଣ୍ଡ ବି

ମାଉସୀ -ତୁ ଠିକ କହିଛୁ ମୁଁ ଝିଅ ବେଳେ ତୋ ବାପାଙ୍କ ଠୁ ଗିଁହା ଖାଇବା ପାଇଁ ଭାରି ମନ କରିଥିଲି ହେଲେ ସମୟ ମିଳିଲାନି

ମୁଁ -ଏବେ ମୁଁ ତତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବି, କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ସର୍ତ୍ତ ରେ

ମାଉସୀ -ମୁଁ ତୋ ସର୍ତ୍ତ ରେ ରାଜି

ମୁଁ -ତାହେଲେ ତୁ ପ୍ରଥମେ ମୋ ସହିତ ଗେଁହି ହୋବୁ

ମାଉସୀ -ମୁଁ କଣ ତତେ ମନା କରୁଛି

ମାଉସୀ ଏତିକି କହିଛି ତ ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ତା ଗାଲରେ, ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି, ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି, କିଛି ସମୟ ତା ଓଠ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ତା ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିକି ତାପରେ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଓ ଛାୟା ଖୋଲି ଦେଲି ଏବେ ସିଏ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ରେ ଥାଏ ଆମେ 2ଜଣ ସେମିତି ଖଟରେ ଶୋଇ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଲୁ ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ପାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଲି ଆଉ ମାଉସୀ ଦେହରୁ ତା ବ୍ରା ଆଉ ଚଢି ଖୋଲି ଦେଲି ମାଉସୀ ବିଆ ରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନଥାଏ ମୁଁ ମୋ ଓଠକୁ ନେଇ କୀ ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି

କିଛି ସମୟ ବିଆ ଚାଟିଲା ପରେ ତାର ବିଆ ରସ ବାହାରିଲା ଆଉ ମୁଁ ପିଇଦେଲି କୀ ମଜା

ତାପରେ ମାଉସୀ କହିଲା ତୋ ବାଣ୍ଡ ମତେ ଦେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ଦେଲା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ପାଟିରେ ପୂରେଇକି ଆଇସିକ୍ରିମ ଭଳିଆ ଚାଟିଲା ତାପରେ କହିଲା ମୋ ବିଆ ରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ତୋ ରାଣ୍ଡି ବନେଇ ଦେ ମୁଁ କହିଲି ରହ ଆଜି ତୋର ବିଆ ରସ ସବୁ ମୁଁ ବାହାର କରିଦେବି ତାପରେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ରଖି 1ଟେ ଧକ୍କା ମାରିଚି ଏକା ଥରେ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା ଆଉ ମାଉସୀ ଚିଲେଇ ଲା ମୁଁ ତାକୁ ଲିପ କିସ କଲି

ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି ଆଉ ମାଉସୀ ମୋ ସାଥ ଦେଲା କିଛି ସମୟ ଗେହିଁଲା ପରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ଗୋଟେ ତକିଆ ଦେଲି ବିଆ ଆଉ ଟିକେ ମେଲା ହେଇଗଲା ତାପରେ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ମାଉସୀ ବି ମୋ ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ଗିଁହା ଖାଇଲା 20ମିନଟ ପରେ ଆମ 2ଜଣଙ୍କ ର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଲା ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି ମାଉସୀ କହିଲା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦେ ବହୁତ ଦିନ ହେଲାଣି ମୋ ବିଆ ଓଦା ହେଇନି ମାଉସୀ ମୋ ଅଣ୍ଟାରେ ତା ଗୋଡ଼କୁ ଛନ୍ଦି ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇକି ଗାଣ୍ଡି ଟେକୀକି ମତେ କହିଲା ଜୋରେ ଗେହେଁ ମୁଁ ସେମିତି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିକି ଲିପ କିସ କରି ଗେହିଁଲି 5ମିନିଟ ପରେ 2ଜଣଙ୍କ ର ଏକା ଟାଇମ ରେ ବାହାରିଲା, ମାଉସୀ ଖୁସି ହେଇଗଲା

ତାପରେ ବାପାଙ୍କୁ ରାଜି କରେଇ ମାଉସୀ ସହିତ ବାହାଘର କରିଦେଲି ଆଉ ବାପା ଆଉ ମାଉସୀ ସବୁବେଳେ ଗିଁହା ଗେଁହି ହୋଉଛନ୍ତି

ଦିନକର ଘଟଣା ମୁଁ ଘରେ ଶୋଇଥିଲି ଜୋରେ ସାଉଣ୍ଡ ହବାରୁ ମୁଁ ଉଠିକି ଗଲି ବାପା ମାଉସୀ ର ଗାଣ୍ଡି ମାରୁ ଥାନ୍ତି କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା ମୁଁ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲି ବାପା ଦେଖିଦେଲେ ମତେ ଆଉ ରାଗିକି କହିଲେ ଏଠି କଣ କରୁଛୁ ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଏତେ ଜୋରରେ କଣ ପାଇଁ ମାଉସୀ କୁ ଗେଁହୁ ଛ ତାକୁ କଷ୍ଟ ହୋଉଛି ମାଉସୀ ସେଠୁ କହିଲା ତୋ ମଉସା ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିନଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ କାଟିଲା

ଆଉ ମାଉସୀ କହିଲା ତମେ କଣ ପାଇଁ ତାକୁ ରାଗୁଛ ତାର ଦୋଷ କଣ ସେମାନେ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଥାନ୍ତି ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ତମ ଖେଳ ରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବି ମାଉସୀ କହିଲା ଆସେ ବାପା କହିଲେ ନା ମାଉସୀ କହିଲା ତା ପାଇଁ ଆଜି ତମେ ମତେ ଗେଂହୁଛ ଆଉ ତାକୁ ମନା କରୁଛ ମୋର ବି ଏମିତି 2ଟା ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଁହା ଖାଇବା ପାଇଁ ମନ ହୋଉଛି

ବାପା ସେଠୁ ରାଜି ହେଲେ ଆମେ ଅଦଳ ବଦଳ କରି ମାଉସୀ ର ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗେଁହିଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସାମ୍ପ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ମାଉସୀ ବିଆ ରେ ମାରିଲି ଆଉ ବାପା ମାଉସୀ ପାଟିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦେଲେ ମାଉସୀ ଚାଟିଲା ତାପରେ ମୁଁ ମାଉସୀ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବିକି ଗେହିଁଲି ଖାଲି ଫେଣ ବାହାରିଲା ଘର ସାରା ଖାଲି ଚପର ଚପର ସାଉଣ୍ଡ ହୋଉଥିଲା ଏମିତି ଆମେ ବାପ ପୁଅ ମାଉସୀ କୁ ରାତି ସାରା ଗେଁହି ଲୁ ଆଉ ସକାଳୁ 9ଟା ବେଳେ ଉଠିଲୁ ଝିଅ କୁ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲୁ ସେଥିପାଇଁ ଚିନ୍ତା ନଥିଲା

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗେହିଁବା ପରେ ମାଉସୀ ପେଟରେ ଛୁଆ ରହିଗଲା ହେଲେ ଆମେ ଜାଣି ପାରିଲୁନି ଏ ଛୁଆ କାହାର ବାପାର ନା ମୋର ମାଉସୀ କୁ ନେଇ ମେଡିକାଲ ରେ ଆବର୍ସନ କରି ଆଣିଲୁ ମାଉସୀ କହିଲା ମୁଁ ଏ ବୟସ ରେ ଆଉ ଛୁଆ ଜନ୍ମ କରି ପାରିବିନି ତା ଛଡା ମୋର ଡେଲି ଗିହାଁ ଦରକାର ତାପରେ ଆମେ ବାପ ପୁଅ ମିଶି ମାଉସୀ କୁ ଦିନ ରାତି ଲଙ୍ଗଳା କରି ଗେଁହୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଖାଉ, ଶୋଉ ଗାଧଉ ଆଉ ସବୁବେଳେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବଣ ମଣିଷ ପରି ରୋହୁ କାହିଁକି ନା ଆମର ଘର ଗାଁ ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଆମ ଘରକୁ କେହି ଆସନ୍ତିନି କୀ ଆମେ କାହା ଘରକୁ ଯାଉନା ତାପରେ ମାଉସୀ ର ଦିନେ ଫାମିଲି ପ୍ଳାନିଙ୍ଗ ଅପରେସନ କରିଦେଲୁ ଆଉ ଛୁଆ ରହିବାର ଚିନ୍ତା ନାହିଁ ଯେତେବେଳେ ଆମର ମନ ହୁଏ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଗିଁହାଁଗେହିଁ ହୋଉ

ଗଳ୍ପ ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ କାଳ୍ପନିକ ମୁଁ ଆସୁ କରୁଛି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏହି ଗପଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଆଉ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ବିଆ ଲାଳ ବାହାରିଥିବ ଏ ଗପ ଟି ମୋର ପ୍ରଥମ କିଛି ଭୁଲ ଥିଲେ କ୍ଷମା କରିବେ ଭଲ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଖୁସି ହେବି, ଦେଖା ହବ next part ରେ 🙏

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

6 Comments

  1. Any women's and girls whatsapp me 9937410626

    ReplyDelete
  2. +91 96921 07203 ଭାଉଜ ଟୋକି ଆଣ୍ଟି msg kara ସେକ୍ସ ଚାଟ୍ କରିବା ପାଇଁ

    ReplyDelete
  3. 💋💋💋💋💋 9861415831💋💋💋💋💋
    Keval bhauja mane sex pain mate call kari paribe

    ReplyDelete
  4. 8117897575 only for ladies

    ReplyDelete
  5. ମୁଁ Sexy boy Rajesh - real sex କିମ୍ବା whatsap sex ଚାଟ ମସ୍ତି ପାଇଁ ମୋ ସହ contact କରନ୍ତୁ ଭାଉଜ || ଝିଅ.. 👍7894299307

    ReplyDelete