ବାପା ମାଉସୀ ର ସତୀତ୍ୱ ନଷ୍ଟ କଲେ (ବିଧବା ମାଉସୀ କୁ ଗେହିଁଲି) (Bapa Mausira Satitwa Nasta Kale (Bidhaba Maushiku Gehili)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ ରେ ପଢି ଥିଲେ  ଯେ ମୁଁ ମୋର ବିଧବା ମାଉସୀ କୁ କେମିତି ଗେହିଁଥିଲି (ବିଧବା ମାଉସୀ କୁ ଗେହିଁଲିରେ l

ଆଜି ମୁଁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେ ମୋ ବାପା ମାଉସୀ ର ସତୀତ୍ୱ କେମିତି ନଷ୍ଟ କରିଥିଲେ? 

ମୁଁ ଅମିତ କେନ୍ଦୁଝର ଆନନ୍ଦପୁର ରୁ ମୋ ମାଉସୀ ନା ସିଲି, ବୟସ 38, ଦୁଧ 36, ଗାଣ୍ଡି ବଡ଼ ବଡ଼, ରଙ୍ଗ ଶ୍ୟାମଳ, ଗୋଟିଏ ଛୁଆ ହେବା ପରେ ବିଆ ଗାତ ଟିକେ ବଡ଼ ହେଇଯାଇଛି, ମାଉସୀ ଏବେ ହେଲା ପରେ ବି ଭଲ ଡିଜାଇନ ର ବ୍ରା ଆଉ ଚଢି ପିନ୍ଧୁଚି ଓ ନିଜ କୁ ମେଣ୍ଟନ କରି ରଖିଛି l ସେଥିପାଇଁ ତାକୁ ସମସ୍ତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ପାଗଳ, ତାର ଗୋଟେ 7ବର୍ଷ ର ଝିଅ ଅଛି

ଆସନ୍ତୁ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରି କାହାଣୀ କୁ ଯିବା...

ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଛୋଟ ହେଇଥାଏ, ମାଉସୀ କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଝାଡା ଲାଗିବାରୁ ମା କୁ କହିଲା 22 ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଗାଁ ମାନଙ୍କରେ ପାଇଖାନା ର ସୁବିଧା ନଥିଲା, ଆମର ଜଙ୍ଗଲ ଏରିଆ ତ ମା ବାପାଙ୍କୁ କହିଲା ଜଙ୍ଗଲ ଆଡେ ଟିକେ ନେଇଯିବାକୁ, କାରଣ ମା ମତେ ଛାଡିକି ଯାଇ ପାରିବନି, ଆମ ଗାଁ ରେ ସମସ୍ତେ ଜଙ୍ଗଲ କୁ ଝାଡା ଯାଆନ୍ତି I ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ 7.30 ଖଣ୍ଡେ ହବ  ବାପା ମାଉସୀ କୁ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡେ ନେଇକି ଗଲେ,ଜହ୍ନ ଆଲୁଅ ରେ ସବୁ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ, ମାଉସୀ ଝାଡା ବସିଲା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖାଗଲା, ବାପା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେନି ଘର ଠାରୁ ଜଙ୍ଗଲ ଟିକେ ଦୂର ଓ ନିଛାଟିଆ, ରାତି ହେଲେ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡେ କେହିବି ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ I

ବାପା ମାଉସୀ ପାଖକୁ ଗଲେ ଓ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ହାତ ମାରିଲେ ମାଉସୀ ଡରିଗଲା, ସେତେବେଳେ ତାର ବୟସ 23 ଖଣ୍ଡେ ହବ କଷି ମାଲଟା, କାହାର ମନ ହବନି ଗେହିଁବା ପାଇଁ, ବାପା ତାକୁ କହିଲେ ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ବା ପାଇଁ ମାଉସୀ ମନାକଲା ରୁ ବାପା ଜବରଦସ୍ତ ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଦେଲେ ଓ ଗାମୁଛା ରେ ତା ପାଟି କୁ ବାନ୍ଧି ଦେଲେ ଯେମିତି ସେ ପାଟିକଲେ କାହାକୁ ଶୁଭିବନି, ତାପରେ ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମାଉସୀ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଚାଲିଲେ କିଛି ସମୟ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିବା ପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ମାଉସୀ ବିଆ ରେ ଲଗେଇ ଲେ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ପଶିଛି କି ନାହିଁ ମାଉସୀ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରିଗଲା କାହିଁକିନା ତାର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶୁଥିଲା ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ବାପା ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକ୍କା ମାରିବାରୁ ଗୋଟା ଯାକ ବାଣ୍ଡ ମାଉସୀ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ତାପରେ ବାପା ମାଉସୀ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚିପି ଧୁମ ଗେଁହି ଚାଲିଲେ  କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଉସୀ କୁ ଗିଁହା ଖାଇବାରେ ମଜା ଲାଗିବାରୁ ମାଉସୀ ବାପାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲା, ବାପା ମାଉସୀ କୁ 25ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ଗେହିଁବା ପରେ 2ଜଣଙ୍କ ର ଏକା ସମୟ ରେ ପାଣି ବାହାରିଗଲା, ତାପରେ ବାପା ମାଉସୀ କୁ କହିଲେ ଏ କଥା କାହାକୁ ନକହିବା ପାଇଁ, ମାଉସୀ ବାପାଙ୍କ କଥା ରେ ରାଜି ହେଲା ସେମାନେ ଘର କୁ ଆସିଲେ ମାଉସୀ ଚାଲି ପାରୁନଥିଲା ବାପା ତାକୁ ଟେକୀକି ଆଣିଲେ ଘର ପାଖରେ ହେବାରୁ ମାଉସୀ ଚାଲିକି ଗଲା I

ତାପରେ ସବୁଦିନ ମାଉସୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଝାଡା ବାହାନା ରେ ବାପା ଙ୍କୁ ଡାକି କି ନଉଥିଲା  ଆଉ ଜଙ୍ଗଲ ରେ ବାପା ଆଉ ମାଉସୀ ଗିଁହା ଗେଁହି ହୁଅନ୍ତି, ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗିଁହା ଗେଁହି ହେଲା ପରେ ମାଉସୀ ପେଟରେ ଛୁଆ ରହିଗଲା, ଏକଥା ମାଉସୀ ବାପାଙ୍କୁ କହିବାରୁ ବାପା ମେଡ଼ିସିନ ଆଣି ଦେଲେ ତାପରେ ମାଉସୀ ର ଛୁଆ ନଷ୍ଟ ହେଇଗଲା ତାପରେ ସେମାନଙ୍କ ର ଗିଁହା ଗେଁହି ସବୁବେଳେ ଲାଗି ରହିଲା, ଏକଥା ମା କେବେ ବି ଜାଣି ପାରିଲାନି I

କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ମାଉସୀ ର ବାହାଘର ହେଇଗଲା, ମଉସା ଗୋଟେ ବୋଲି ପୁଅ ତାଙ୍କ ଘରେ ଆଉ କେହିବି ନାହାନ୍ତି, ବାହାଘର ର କିଛି ମାସ ପରେ ବାପା ମାଉସୀ ଘରକୁ ଗଲେ, ସେତେବେଳେ ମାଉସୀ ର ମେନ୍ସ 7ଦିନ ହେଇଥିଲା, ମଉସା ଙ୍କ ର ଦୋକାନ କାମ ସେଥିପାଇଁ ମଉସା ସକାଳୁ ଯାଆନ୍ତି ଆଉ ରାତି 10ଟାରେ ଆସନ୍ତି, ବାପା ସେଠି 2ଦିନ ରହି ମାଉସୀ କୁ ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁଲେ ଓ ମାଉସୀ ପେଟରେ ଛୁଆ ରଖିଲେ ଏ କଥା ମଉସା ଜାଣି ପାରିଲେନି, ମାଉସୀ ଚାଁହୁଥିଲା ଯେ ବାପା ତା ପେଟରେ ଛୁଆ ରଖନ୍ତୁ ବୋଲି 

ସେଥିପାଇଁ ମାଉସୀ ତାର ମେନ୍ସ ହବା ପରେ ବାପା ଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲା I ତାପରେ ବାପା ମାଉସୀ ଘରକୁ ଯେତେବେଳେ ଯାଆନ୍ତି ସେଠି 2,4ଦିନ ରହି ମାଉସୀ କୁ ଧୁମ ଗିଁହନ୍ତି, ମାଉସୀ ବାପାଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟ ରୁ ଛୁଆ ଏଥିପାଇଁ ରଖିଲା ଯେ କାରଣ ବାପା ହୋଉଛନ୍ତି ତା ଜୀବନ ର ପ୍ରଥମ ପୁରୁଷ ଯିଏ ତା ବିଆ ର ସିଲ ଖୋଲି ଥିଲେ ଏବଂ ତାକୁ କୁମାରୀ ରୁ ମାଇକିନା କରି ରାଣ୍ଡି କରି ତା ପେଟରେ ଛୁଆ ରଖିଥିଲେ

କୁମାରୀ ବେଳେ ମାଉସୀ ଛୁଆ ରଖିବା ପାଇଁ ରାଜି ଥିଲା ହେଲେ ଲୋକ ଲଜ୍ୟା ପାଇଁ ରଖି ପାରିଲାନି, ସେଥିପାଇଁ ବାହାଘର ପରେ ଛୁଆ ରଖିଲା ଏକଥା କେହି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି, ଏବେ ମାଉସୀ ର ଗୋଟେ 7ବର୍ଷ ର ଝିଅ ଅଛି ଯିଏ ମୋ ବାପାଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟ ରୁ ସୃଷ୍ଟି ହେଇଚି I ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ ଗେହିଁବା ପରେ ଏକଥା ସବୁ ମାଉସୀ ମତେ କହିଥିଲା, ମାଉସୀ ଏବେ ବିଧବା ହେଇସାରିଛି

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ମୋର ପୂର୍ଵ କାହାଣୀ ରେ କହିଥିଲି ଯେ ବାପା ମାଉସୀ କୁ କେମିତି ଗେହିଁଥିଲେ ବୋଲି ଏବେ ଜାଣିଲେ ତ ବାପା ମାଉସୀ କୁ କେମିତି ଗେହିଁଥିଲେ (ବିଧବା ମାଉସୀ କୁ ଗେହିଁଲି )

ଯଦି ଆପଣ ଙ୍କୁ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତାହେଲେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣେଇବେ

ମୁଁ Next part ରେ କହିବି ବାପାଙ୍କ ସହିତ ମାଉସୀ ର ବାହାଘର ଓ ଚୋଉଠି କେମିତି ହେଲା, ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ 🙏

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

0 Comments