ମାଇଁ ଙ୍କ ଗାଙ୍ଗବ୍ୟଙ୍ଗ (Main Nka Gangbang)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Hii Friends Mu Rinku ଆଜି ମୁଁ ଆପମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ମୋ ଜିବନ ର ଗୋଟେ ନିରାଟ ସତ୍ୟ କାହାଣୀ । କାହାଣୀ ଟି ମୋ ସାନ ମାଇଁ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଚାଲନ୍ତୁ ଡେରି ନ କରି ଆଗକୁ ଯିବା । ସାନ ମାଇଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତିକ ଗୋରି ଆଉ ମୋଟୀ, ଗାଣ୍ଡୀ ବଡ଼ ,ଆଉ ଦୁଧ ପୁରା ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ପରି 42 ସାଇଜ। କିନ୍ତୁ ସାନ ମାଇଁ ଙ୍କର ପିଲା ପିଲି ନାହାନ୍ତି ।

ଆମ ଘର ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ରେ , ଘରେ କହିଲେ ମୋ ବୋଉ ବପା ମୋ ଭଉଣୀ ଆଉ ମୁଁ. Middle Cast Family Background Amara ମୋ ଭଉଣୀ ବାହାଘର କୁ ସାନ ମାଇଁ ଆସିଥିଲେ ସବୁ କୁଣୁଆ ବି ଆସିଥିଲେ ବାହାଘର ଭଲ ରେ ଭଲ ହେଇଗଲା ସମସ୍ତ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ। ସାନ ମାଇଁ କିନ୍ତୁ 5 ଦିନ ରହିଲେ ସେ ବି First Time ଆସିଛନ୍ତି ଦିନେ ସାନ ମାଇଁ ଗାଧେଇଲା ବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କୁ ଓଦା ଲୁଗା ରେ ଆଃ ଆଃ। କି ଦୃଶ୍ୟ ବଡ଼ ଦୂଧ ପୁଣୀ ସେ ଓହଲିନୀ ସମିତି ଅଛି ଲୁଗା ଉପରେ ପୁରା ଜଣା ପଡ଼ୁଛି ଇଛା ତ ହେଉଥାଏ ଏବ ଯାଇ ଚିପି ପକେଇବା ପାଇଁ ହେଲେ ସାହାସ ହେଲାନି । ମୁଁ ସିଧା ଘର ପଛକୁ ଯାଇ ବଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଇଲି ବାହାରି ଗଲା ଟିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିଲା ' ହେଲେ ମନରେ ଖାଲି ସେ ଦୃଶ୍ୟ ଆସୁଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲି କେମିତି ହେଲେ ବି ମାଇଁ କୁ ଗେହିବି ଯାହା ବି ହେଉ ପୁରା ମନ ରେ ଭାବିନେଲି ଆଉ ସବୁ ଦିନ ମାଇଁକୁ ଗାଧେଇଲା ବେଳେ ଦେଖି ହଲେଇଲି ଆଉ ବିର୍ଯ କୁ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ପୋଛ ଯାହା କୁ ସେ ଛାତ ଉପରେ ସୁଖାନ୍ତି ଏମିତି ମୋର ସବୁ ଦିନେ ଚାଲେ। ୫-୬ ଦିନ ପରେ ମାଇଁ ବାହାରିଲେ ଯିବା ପାଇଁ ମୋତେ ବୋଉ କହିଲା ତୁ ଯା ମାଇଁ କୁ ଛାଡି ଆସିବୁ ଆଉ ମାମୁଁ ଘର କୁ Market ରୁ ପରିବା ପତ୍ର Kn ନେବୁ ଆମେ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବାହାରିଲୁ, ମାଇଁ ଗୋଟେ ନୂଆ ଲୁଗା ପିଦ୍ଧିଲେ But ବ୍ଲାଉଜ୍ ତାଙ୍କ ସାଇଜ ର ନଥିଲା ବୋଧେ, ସେ ଗୋଟେ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇଫୁଲିଲା ଲୁଗା ସାଇଡରୁ ଦୁଧ ପୁରା ଟଇଟ୍ ଦେଖା ଯାଉଛି ଆଃ ।

ଆମ ଘର ଠାରୁ ୧୦ K M Durare Bus Stand ଆମ Area ଏତେ ଡେଭଲପମେଣ୍ଟ ନୁହ ଛୋଟ ନଦୀ ଅଛି ବହୁତ୍ Kam ପାଣି But ଜୁଆର ଆସିଲେ ଟିକେ ବେଶୀ ପାଣି ହୁଏ, ଶୀତ ଦିନ କୁହୁଡି ପଡିବାରୁ କିଛି ଦେଖା ଯାଉ ନଥାଏ ଆମେ ଘରୁ ବହରି ଆସିଲୁ ଏମିତି ଆମେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହେଇ ଯାଉଛୁ ମାଇଁ କହିଲେ ରିଙ୍କୁ କେତେ କୁହୁଡି ପଡ଼ୁଛି ଆସି 9 ତ ବାଜିଲାଣି ଜଣା ପଡୁନି ମୁଁ କହିଲି ହଁ କିଛିନାହିଁ ଆମେ ଧୀରେଧୀରେ ଗପିଗପି ଯିବା ବାଟ ଜଣା ପଡ଼ିବନି । କିଛି ବାଟ ଆସିଲା ଦେଖିଲୁ ଆଉ ୨ଜଣ ଲୋକ ଆସୁଥିଲେ ସେ ହେଲେ ଇଟା ପକେଇବା ଲୋକ ବାଲେଶ୍ଵର ଲୋକ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସହ କଥା ହେଲି ସେ ମନେ ବି ମୋତେ ରାସ୍ତା ପଚାରିଲେ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ କୁ ଯିବା ପାଇ ମୁଁ କହିଲି ଆମେ ବି ଯାଉଛୁ ଆମ ସାଙ୍ଗରେ ଅସ ସେ 2ଜଣ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଟିକ କାଳିଆ ଲୋକ ଗୋଟ ବୁଢ଼ା ମଉସା ତାଙ୍କ ଭିତରୁ, ଆର ଲୋକ ସେ ମାଇଁ କୁ ଖାଲି ଦେଖୁଥାଏ ମାଇଁ ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ହଲେଇ ଚାଲିବା ଦେଖି ତା ବାଣ୍ଡରେ ଖାଲି ହାତ ମରୁଥାଇ କିଛି ବାଟ ଗଲା ପରେ ସେ ଛୋଟ ନଦୀ ପଡ଼ିଲା ହେଲେ ତା ଜୁଆର ଆସିଛି ପାଣି ଟିକ ଅଧିକ ହେବ ମୁଁ ଦେଖି କହିଲି ଏବେ କଣ କରିବା ଏତେ ପାଣି ଏଥୀ କେମିତି ଯିବା ସେ ଲୋକ କହିଲ ବେଶୀ ପାଣି ହେବନି ରୁହ ମୁଁ ଆଗେ ଯାଇ ଦେଖୁଛି ମାଇଁ କହିଲେ ହଁନ ମଉସା ତମେ ଆଗ ଯାଇ ଦେଖ ମଉସା ତାର ଧୋତି ଖୋଲିଲା ମାଇଁ ଟିକ କଣେଇ କଣଇ ଦେଖୁ ଥାନ୍ତି କୁହୁଡି ପଡିବାରୁ ଦୂର ଦୁର କୁ କିଛି ଦେଖା ଯାଉନଥାଏ ବୁଢ଼ା Eba ଖାଲି ଉଣ୍ଡରୱର୍ ରେ ଥାଇ ସେ ପାଣି ରେ ପଶି ଗଲା ହେଲେ ପାଣି ତାର ଅଣ୍ଟା ଉପର କୁ ହେଲା ସେ କହିଲା ବହୁତ୍ ପାଣି ଅଛି ଧୀରେ ଧୀରେ ଆସ ସବୁ ମାଇଁ କହିଲେ ରିଙ୍କୁ ମୁଁ କେମିତି ଜିବି ମୁଁ କହିଲି ତୁମକୁ ସାରି ଖୋଲିବା କୁ ପଡ଼ିବ ସେ ଟିକ Kn ଭାବିଲେ ଆଉ କହିଲେ ହେଉ ଆଉ ଗୋଟେ ଲୋକ ଯେ ମାଇଁ କୁ ଆସିଲା ଦେଖୁଥିଲା ସେ ତା ଜିନ୍ସ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଆଉ ତା T-Shirt Kholi ଖାଲି ଚଡି ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହେଇଚି।

ଯିବା ପାଇଁ ,ମାଇଁ ତାଙ୍କର ଲୁଗା ଖୋଲିଲେ ଓ ଭାଈ କେବ ପାଖରୁ ମୁଁ ମାଇଁ ଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖିନଥିଲ ମୁଁ ଦୁଧ କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦° ସେ ସାୟା କୁ ଖୋଲିଲେ ଆଃ କି ଗାଣ୍ଡୀ ଚିପା ବ୍ଲାଉଜ୍କୁ କୁ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ଇଛା ହେଉଥାଏ ସେଇଠି ଗେହିବି କୁକୁରପରି ସେ ଲୋକ ମାଇଁ କୁ ଦେଖି ପୁରା ପାଗଲ ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତା ଚଡି କୁ ଖୋଲି ପୁରା ଲଂଗଳା ହେଇଗଲା ତ ବଣ୍ଡ ତା 9inc ହେବ ମାଇଁ ତାକୁ ଦେଖି ବୋଧେ ଡରିଲେ ମୋତେ କହିଲେ ରିଙ୍କୁ ଚଳ ଯିବା ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଶାର୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ଚଡି ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଭାବୁଥିଲି ସେ ଲୋକ କହିଲା ଭାଈ ଓଡା ହେଇଯିବୁ ଚଡି ଖୋଲି ଦେ ମାଇଁ ବି କହିଲେ ଖୋଲିଦିୟ ମୁଁ ଖୋଲିଲି ମୋର ତା ମାଇଁ କୁ ଦେଖି ପୁରା ହାର୍ଡ ଥିଲା ମାଇଁ ମୋର ଦେଖି ଟିକ ଲାଜେଇ ଗଲେ, ମୁଁ ଆଗରେ ପାଣି ରେ ପଶିଲି ଆଗରେ ଗଲି ମାଇ ମଝିରେ ଆସିଲେ ଆଉ ସେ ଲୋକ ଲାଷ୍ଟ ରେ ଆସିଲା ଗୋଟେ ପଥର ବାଜି ମାଇଁ ପାଣିରେ ଝୁଣ୍ଟିଲେ ସେ ଲୋକ ମାଇଁ କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଧରିଲା ସେ ଧରିଲା ବେଳେ ମାଇଁଙ୍କ ଦେହ ତା ବାଣ୍ଡ ରେ ବାଜିଲା ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଯାଇଚି ସେ ମାଇଁ କୁ ଧରି ଆଗକୁ ଆଗକୁ ଆସିଲା ଦୁଧ କୁ ଜାଣି ଜାଣି ଛୁଉଁଥିଲା ଯାହା ହେଉ କୁଳ କୁ ଆସିଲୁ ମାଇଁ ପୁରା ଓଦା ବ୍ଲାଉଜ୍ ଭିତକୁ ଦୁଧ ପୁରା ଜଣା ପଡୁଛି ଆଉ ଉଧ୍ ନଙ୍ଗଲା ସେ ବୁଢ଼ା ମଉସା ଦେଖି ତା ବାଣ୍ଡ ରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଆଣି କହିଲା ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲୁ ମୁଁ ବି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ହିଟ୍, ହେଲେ ସେଠୀ ବାଲି ଥିବାରୁ ଆମେ ଆଗକୁ ଗଲୁ ସେମିତି ଦେହ ସୁଖିଲେ Dress ପିନ୍ଧିବୁ ଗୋଟେ ବଡ଼ ପଥର ପାଖକୁ ଗଲୁ ଶୀତ ବି ଲାଗୁଚି ଯୋରେ ମାଇଁ କହିଲେ ରିଙ୍କୁ ମୋ Bag ରୁ ପୁରୁଣା ବ୍ଲୋଉଜ ଦେଓ ସେ ଲୋକ ଆସିଲେ ସେ ବୁଢ଼ା ସିଧା ମାଇଁ ର ଦୁଧ କୁ ଧରିଲା ଆଉ ପଥର କୁ ଚାପି ଜୋର ଜୋର ଚିପିଲା ମାଇଁ ଡରିଗଲେ ଆଉ ତାକୁ ପେଲି ଦେଇ କହିଲେ ଏ Kn କରୁଛ । ସେ ରହି ଯାଇ କହିଲା ବେଧ ମାଇକିନିଆ ତତେ ନ ଗେହଁଲେ ଧିକ୍ ଆମ୍ ମରଦ ପଣିଆ କୁ। ସେ ମନେ ମାଇ କୁ ଜବରଦସ୍ତି ଧରି ବ୍ଲାଉଜ୍ ଫାଡ଼ି ଦେଲେ କି ଦୁଧ ରେ ଆଉ ଚଡି କୁ ଖୋଲି ମଇ ଉପରେ ଶୋଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଅ ରେ ପୁରାଇ ଗେହିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଲୋକ ମାଇଁ ମୁଁହ ଥୁ ଥୁ କରି ଛେପ ପକାଇ କିସ୍ କଲାu Sabu Dekhi Maza ନେଉଥାଇ ମିଛରେ ରେ କହୁଥାଏ ଛାଡ଼ିଦିଅ ମୋ ମାଇଁ କୁ ସେମାନେ ଏମିତି ଗେହୁଥନ୍ତି ଦେଖି ବହୁତ୍ ମଜା ଆସୁଥଲା ଜଣେ ପୁରା ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରାଇ ଗେହୁଥାଏ ଆଉ ଜଣେ ଦୁଧ କୁ ପିଉଥିଲା ଆଉ ଚିପୁଥିଲା ସେ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଦୁଧ ରେ ଗେହିଁଲା ମାଇଁ କୁ ଏବ ଧିରେ ଧିରେ ମଜା ଆସିଲା ସେ ଲୋକ ମାଇଁ କୁ କୁକୁର ପୋଜ ବି ଗେହିଲେ ମାଇଁ କୁ ବହୁତ କାଟୁଥାଇ ସେ ଖାଲି ଚିଲେଇ ଛନ୍ତି ।

ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ କୁ ଟେକି ବିଆରେ ଜୋର ଦାର ଗେହିଁଲେ ବୁଢାର ବାହାରିଲା ସେ ଵିଆ ରେ ପୁରେଇ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲା। ଏବେ ସେ ଲୋକ ର ପାଳି ସେ ମାଇଁ କୁ ଦୁଧ କୁ ଟାଣି ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ଜବରଦସ୍ତ ବାଣ୍ଡ କୁ ଗଣ୍ଡି ରେ ପୁରେଇଲା ମାଇଁ ପୁରା କାନ୍ଦିପକାଇଲା ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ବୋଧେ ଫାଟିଲା ରକ୍ତ ଟିକେ ବାହାରିଲା ଆଉ ସେ ଲୋକ ତାର ଗେହିଚଳିଥାଏ ମାଇଁ ବୋଧେ ବେହୋସ୍ ହେଇଗଲେ ତା ପରେ ତାର ବିର୍ଯ କୁ ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇଲା ଆଉ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଗଲେ ଭାରି, ମୁଁ ଦେଖେ ସେତେବେଳକୁ ସମୟ ଆସି 10 ବାଜିଲାଣି ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ହେଉଥାଏ ଗେହିବା ମୁଁ ଯାଇ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଧରି ଉଠେଇଲି ସେ ଉଥିଲେନି ସାହାସ ସହ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧରୁ ବୀର୍ଯକୁ ପୋଛିଲି ଆଉ ସମ୍ଭାଳିନ ପାରି ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ବିଆରେ ଗେହିଁଲେ ମାଇଁ ତା ବେହୋସ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ଦୁଧ ଜୋର ହଲୁଥାଇ ମୁଁ ଦୁଧ କୁ ଜୋର ଜୋର ମାରି ଗେହିଁଲି ମୋର 5Mni ରେ ବାହାରିଲା ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ମାଇଁ ମୁହଁରେ ପାଣି ପକେଇଲି ବେଗ ରୁ ବାହାର କରି, ସେ ଆଉ ମୋତେ କିଛି କହୁନାହାନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ପଥର କୁ ଆଉଜେଇ ବସେଇଲି ସେ ପୁରା ରଣ୍ଡି ଙ୍କ ପରି ଲାଗୁଥିଲେ ଦେହ ସାରା ବିର୍ଯ ମୁଁ ସବୁ ପୋଛିଲି ଆଉ ଦୁଧ କୁ ପୋଛିଲା ବେଳ ତାଙ୍କ ନିପୂଲ୍ ଟାଣ ଟାଣ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଦେହ ସବୁ ପୋଛିଲା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଲୁଗା ସବୁ ଦେଲି ସେ ପିନ୍ଧିଲେ ଆଉ ଆମେ ଧୀରେ ଧିରେ ଗଲୁ ମାର୍କେଟ ରେ ପହଁଚି ମାଇଁ ମୋତେ କହିଲେ ରିଁଙ୍କୁ ମୋ ପାଣି କିଛି Penclear Medicini ଆଣିବ ମୁ ଜମା ଚାଲି ପାରୁନି। ମୁଁ ଯାଇ ମେଡିସିନ ଆଣିଲୀ ଆଉ ଆମେ ବସ ରେ ଆସି ମାମୁଘରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ, Next Part Re Kahibi Agaku Kn Hela Mote Mail Karantu । Aunty Lover Sex Kariba Pani  Hangout Re Meg Karibe Odiagapa.Kumar@Gmail.Com

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

6 Comments

  1. Super story
    Evali ahuri nua dia only Odisha vasa

    ReplyDelete
  2. 6372158358 any boy call me

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mu call karibi ki gely ❣️

      Delete
  3. Bhubenswar re kou women,bhauja,sexy aunty ,toki mo mayine banibe plz cont my WhatsApp -8480154586

    ReplyDelete
  4. Kebala bhauja mane call kari paribe jadi sex karibaku echa karuthibe 9861415831

    ReplyDelete
  5. ମୁଁ Sexy boy Rajesh from ଯାଜପୁର♥️ real sex କିମ୍ବା whatsap sex ଚାଟ ମସ୍ତି ପାଇଁ contact କରନ୍ତୁ ଭାଉଜ || ଝିଅ... 7894299307

    ReplyDelete