ସରିତାର ଆତ୍ମକଥା ( ପ୍ରଥମ ଭାଗ ) ଭିଣେଇ ମୋ ସିଲ ଖୋଲିଲେ (Saritara Aatma Katha 1 - Bhinei Mo Seal Kholile)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଗୋଟେ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି ମୁଁ ସ୍ୱରୂପ । ଏ କାହାଣୀଟି ମୋର ନିଜସ୍ୱ ନୁହେଁ । ଏଟା ମୋ ଗପର ଜଣେ ପାଠିକାଙ୍କ । ମୋ ଗପ ପଢି ଜଣେ ପାଠିକା ମୋ ସହ Google Chat ରେ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ । ଆଉ ଚାଟିଙ୍ଗ କରୁକରୁ ନିଜ ବିଷୟରେ ସବୁକଥା ଖୋଲାଖୋଲି କହିଦେଲେ । ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ଲୋକ ସହ କଥାହେଲେ ନିଜ ମନ ଖୋଲି କଥାବାର୍ତା କରିହୁଏ । କାରଣ ନା ସେ ତୁମକୁ ଚିହ୍ନିଚି ନା ତୁମେ ତାକୁ ଜାଣିଛ । ନିଜ ବିଷୟରେ କହିଲା ପରେ ସେ ନିଜ କଥାକୁ କାହାଣୀ ଆକାରରେ ଲେଖି ପ୍ରକାଶିତ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି ତାଙ୍କ କଥାକୁ କାହାଣୀରେ ପରିବର୍ତନ କରିବାକୁ ।

ମୋ ନାଁ ସରିତା ( ଛଦ୍ମନାମ ) ଆଉ ଆମଘର ନିମାପଡା ପାଖରେ ଗୋଟେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ସାଶନରେ । ଘରେ ମୁଁ, ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ନମିତା, ବାପା ଓ ବୋଉ । ବାପା ନିମାପଡା କଲେଜରେ କିରାଣୀ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ । ସବୁଦିନ ସାଇକଲ ଧରି କଲେଜ ଯାଆନ୍ତି ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଘରକୁ ଫେରନ୍ତି । ନମିତା ଦିଦି ମୋ ଠାରୁ 7 ବର୍ଷ ବଡ । ମୁଁ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢିଲା ବେଳକୁ ତାର ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସରିଲା । ଆମେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଥିଲୁ । ମୁଁ ଗାଁ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ଆଉ ଦିଦି ନିମାପଡା କଲେଜରେ । ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢିଲାବେଳେ ମୋର ପିରିଅଡ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ଆଉ ତା ପରଠୁ ମୋ ଦେହରେ ପରିବର୍ତନ ଆସିଲା । ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିର ଆକାର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ନିଜକୁ ଦର୍ପଣ ସାମ୍ନାରେ ସଜେଇ ହେବାକୁ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଆଉ ଦିଦି ଓ ମୁଁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଖୁବ ସଜବାଜ କରୁ । ଦିଦିର ଦୁଧ ମୋଠାରୁ ଖୁବ ବଡ ବଡ଼ । ତେଣୁ ସେ ମୋଠାରୁ ବି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ ।

ଏ ଭିତରେ ଘରେ ଖବର ପାଇଲେ ଯେ ଦିଦିକୁ କାଳେ ତାଙ୍କ କଲେଜର ଗୋଟେ ଅଜାତିଆ ଟୋକା ଭଲ ପାଉଛି । ଏ କଥା ଜଣା ପଡିବା ପରେ ଦିଦିର କଲେଜ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା । ଆଉ ତା ପାଇଁ ବର ଖୋଜା ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ଯେହେତୁ ଦିଦି ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ଅଳ୍ପ ଦିନ ଭିତରେ ତା ପାଇଁ ବର ମିଳିଗଲା । ତା ବରଙ୍କ ନାଁ ସନ୍ତୋଷ । ଆଉ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ତାଙ୍କର ପୋଷ୍ଟିଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା । ଦେଖିବାକୁ ଡେଙ୍ଗା ଆଉ ସୁନ୍ଦର ବି । ତାଙ୍କ ଘର ବାଲିପାଟଣା ପାଖରେ । ସନ୍ତୋଷ ଦିଦିକୁ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଲା ଦିନ ଦିଦିକୁ ସଜାସଜି କରି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆଣିଥିଲି ।

ଆଉ ଦେଖିକି ତାଙ୍କ ନଜର ଦିଦି ଅପେକ୍ଷା ମୋ ଉପରେ ଅଧିକ ଥିଲା ଦିଦିର ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସାରିବା ପରେପରେ ତା ବାହାଘର ହୋଇଗଲା । ଆଉ ସେ ତା ଶାଶୂଘର ଚାଲିଗଲା । ଦିଦି ବାହାହୋଇ ଗଲାପରେ ମୁଁ ପୁରା ଏକା ହୋଇଗଲି । ଆଗରୁ ଦିଦି ମୁଁ ଆଉ ରାତିରେ ଶୋଇଲାବେଳେ ଖୁବ ଗପୁ । ଆମେ ଦୁହେଁ ଭଉଣୀଠୁ ଅଧିକ ସାଙ୍ଗ ପରି ଥିଲୁ । ଦିଦି ବାହାଘର ପରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମନେ ମୋତେ ଥଟା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । କହିଲେ ଏଥର ତୋ ପାଳି । ଆଉ କହୁଥିଲେ ଦିଦି ବାହାଘର ପରେ ସନ୍ତୋଷ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଖୁବ ମଜ଼ା କରୁଥିବେ । ଏସବୁ ଶୁଣିବାକୁ ଖୁବ ଭଲଲାଗେ କିନ୍ତୁ ଉପରେ ଉପରେ ମୁଁ ରାଗିବା ଅଭିନୟ କରୁଥିଲି । ଦିନେଦିନେ ଦିଦି ଓ ସନ୍ତୋଷ ଭାଇନା ବୁଲିବାକୁ ଆମ ଘର ଆଡେ ବାଇକରେ ଆସନ୍ତି । ସକାଳେ ଆସନ୍ତି ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଚାଲିଯାନ୍ତି । ଦିଦି ଓ ସନ୍ତୋଷ ଭାଇନାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଦିଦିବି ବାହାଘର ପରେ ଖୁବ ଖୁସି ଥିଲା ପାରି ଲାଗେ । ଦିନେ ମୁଁ ଦିଦିକୁ କହିଲି ବାହାଘର ପରେ ତୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ହୋଇଯାଇଛୁ । ଭାଇନା ତୋତେ କଣ ଖୁଆଉଛନ୍ତି କି? ସେ ରାଗିଯାଇ କହିଲା ସରିତା ତୁ ଖୁବ ଫାଜିଲ ହୋଇଗଲୁଣି । ନିଜେ ବାହାହେଲା ପରେ ଜାଣିବୁ ବର କଣ ଖୁଆନ୍ତି ।

ଏଭିତରେ ସନ୍ତୋଷ ଭାଇନା ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଭଡା ଘରଟେ ନେଇ ଦିଦିକୁ ପାଖକୁ ନେଇ ଆସିଲେ ଓ ଦୁହେଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିଲେ । ମୋର ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ଆଗକୁ ଥିଲା ତେଣୁ ମନଦେଇ ପଢ଼ୁଥିଲି । ଭଗବାନଙ୍କ ଦୟାରୁ ପରୀକ୍ଷା ଭଲରେ ହେଲା । ଆଉ ତାପରେ ଲମ୍ବା ଛୁଟି । ଦିନେ ଦିଦି ଫୋନ କରି କହିଲା ଆରେ ସରିତା ତୁ ଘରେ ଛୁଟିରେ କଣ କରୁଛୁ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇବା କଣ ଆଉ କରିବି ଏମିତି ବସିଛି । ଦିଦି କହିଲା ଆରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁନୁ କିଛି ଦିନ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିବା । ମୁଁ କହିଲି ନା ନା ମୁଁ କାହିଁକି ଯାଇ ତୁମ ଭିତରେ ଅଡୁଆ ହୋଇ ରହିବି । ସେ କହିଲା ବହୁତ କହିଲୁଣି । ଶୁଣ ରବିବାର ଦିନ ଭାଇନା ଯାଇ ତୋତେ ନେଇ ଆସିବେ କିଛିଦିନ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିବା ଆଉ ପରେ ରେଜଲ୍ଟ ବାହାରିଲେ ତୁ ଚାଲିଯିବୁ । ପରେ ସେ ବୋଉକୁ ଫୋନ କରି ସବୁ କଥା କହିଲା । ରବିବାର ଦିନ ଭାଇନା ବାଇକରେ ଆସି ପହଁଚିଲେ ।

ଆଉ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଲୁ । ଗୋଟେ ପୁଅପିଲା ସହ ବାଇକରେ ଏତେବାଟ ଆସିବା ମୋ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥିଲା । ଅବଶ୍ୟ ଆଗରୁ ମୋ କକେଇ ପୁଅ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ଗାଁ ରୁ ନିମାପଡା ବା ପାଖକୁ କେତେବେଳେ କେମିତି ଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଏତେଗୁଡାଏ ବାଟ ପ୍ରଥମ ଥର ଆସିଲି । ଆସିଲାବେଳେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କାଲି ଯେ ଭାଇନା ବାରମ୍ବାର ଗାଡିର ବ୍ରେକ ମାରୁଛନ୍ତି । ଆଉ ଯେତେବେଳେ ବ୍ରେକ ମାରନ୍ତି ମୁଁ ଆଗକୁ ଝୁଙ୍କି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ବାଜେ । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଦିଦି ମେତେ ଦେଖି ଖୁବ ଖୁସି ହୋଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା । ଭାଇନା ଆମକୁ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । କହିଲେ ଭଉଣୀକୁ ପାଇ ଆମ କଥା ଯେମିତି ଭୁଲି ନଯାଅ । ଦିଦି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଯାଇ ଚାହା କରି ଆଣିଲା । ତାଙ୍କ ଘରେ ଦୁଇଟି ବେଡ଼ ରୁମ ଥିଲା । ଗୋଟିଏ ସେମାନେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ଆଉ ଅନ୍ୟଟି ଗେଷ୍ଟ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦିଷ୍ଟ ଥିଲା । ଦୁଇଟି ଯାକ ରୁମ ଲାଗିଲାଗି ଥିଲା । ରାତିରେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୋତେ ଦିଦି ଆଣି ମୋ ରୁମରେ ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ଶୋଇଗଲି ।

ଅଧା ରାତିରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ମୁଁ ଦିଦିର ରୁମରୁ ଜଣେ ହାଲକା ହାଲକା କୁନ୍ଥେଇ ହେବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲି । ଭାବିଲି ଉଠି ପଚାରିବି କଣ ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ନିଦରେ ଶୋଇଗଲି କାରଣ ଖୁବ ହାଲିଆ ଲାଗୁଥିଲା । ପରଦିନ ଭାଇନା କାମରେ ଗଲାପରେ ଆମେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଖୁବ ଗପିଲୁ । ଗପୁଗପୁ କହିଦେଲି ଦିଦି ତୁ ଭାଇନାଙ୍କ ପାଖରେ ଖୁବ ଖୁସିରେ ଅଛୁ ତ । ସେ ଟିକିଏ କୃତିମ ରାଗ ଦେଖେଇ କହିଲା ହଁ ତୁ ବି ଭଲରେ ରହିବୁ ଯେ ବାହାଘର ପରେ । ଏମିତି ଗପୁଗପୁ କେତେବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଗଲା ଆଉ ଭାଇନା ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଆସିଗଲେ । ସେଦିନ ରାତିରେ ଆଧାରତିରେ ପୁଣି ଥରେ ନିଦ ଭାଂଗିଲା । ପୁଣି ଥରେ କାହାର ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାନ୍ଦିବା ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା । ମୁଁ ଆଉ ନଶୋଈ ଉଠିବସିଲି ଆଉ ଅନୁମାନ କାଲି ଶବ୍ଦଟା କୋଉଠୁ ଆସୁଛି ବୋଲି । ମୋତେ ଲାଗିଲା ପାଖ ଦିଦିର ରୁମରୁ ଶବ୍ଦଟି ଆସୁଛି । ଆଉ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କବାଟ ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ଫାଙ୍କ ବାଟେ ଦେଖିଲି । ଇସସସସସ କି ଦୃଶ୍ୟ… ଦିଦି ଖଟ ଉପରେ ହାମୁଡ଼େଇ ହୋଇ ସୋଇଛି । ତା ନାଇଟୀ ଅଣ୍ଟା ଯାଏଁ ଉଠିଛି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିଟା ଉଛୁଳିକି ଦେଖାଯାଉଛି । ଭାଇନା ତା ପଛପଟେ ଆଣ୍ଠେଇଛନ୍ତି ଆଉ ନିଜ ଲମ୍ବା ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡରେ ଦିଦିକୁ ଗେହୁଁଛନ୍ତି । ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ଦିଦିର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରୁଛନ୍ତି । ଅଭଦ୍ର ଭାଷାରେ ଦିଦିକୁ ସଡୁଛନ୍ତି ଆଉ ଗେହିଁ ଚାଲିଛନ୍ତି । ଘୋଡ଼ାଗେହିଁ, ରାଣ୍ଡି, ଶାଳୀ, ହରମଜାଦୀ ଆଦି କହି ଦିଦିକୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଛନ୍ତି । ଦିଦି କିଛି ନ କହି ଖାଲି ଉନ୍ନ୍ହଃ ଅଂ ହେଇ କାନ୍ଦିଲା ପରିହେଉଛି ।

ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଜକେଇଲାଣି । ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆସି ଖଟରେ ଶୋଇଗଲି । ମୋ ସାଙ୍ଗ ରୂପା ମୋତେ ଥରେ କହିଥିଲା ଯେ ଯଦି କେବେ ଇଛା ହେବ ତାହେଲେ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘସିଲେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗିବ । ଆଜି କାହିଁ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘସିବାକୁ ଇଛା ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ନାଇଟିକୁ ଟେକି ଦେଇ ପାଣ୍ଟି ସାଇଡରେ ହାତ ପୁରେଇ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟପରେ ମୋ ବିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା । କିନ୍ତୁ ନିଦ ହେଲାନି । ପୁଣିଥରେ ଦିଦି ଓଡ଼ିଆ ଭାଇନାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଇଛା ହେଲା ତେଣୁ ପୁଣିଥରେ ଆସି ଦେଖିଲି କବାଟ ଫାଙ୍କରୁ । ସେତେବେଳେ ଭାଇନା ଓ ଦିଦି କାମସାରି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ସୋଇଛନ୍ତି ଆଉ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଉଛନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲାପରେ ମୁଁ ପୁଣିଥରେ ଆସି ସୋଇପଡିଲି ଖଟରେ । ଆଉଥରେ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷି ପାଣି କାଢ଼ିଦେଲି । ଏଥର ନିଦ ଆସିଗଲା ଓ ସୋଇପଡିଲି । ସକାଳୁ ସବୁକିଛି ନର୍ମାଲ ।

ଏମିତି ଦୁଇ ଦିନ ବିତିଗଲା । ରାତିରେ ସବୁଦିନ ମୁଁ ଦିଦି ଆଉ ଭାଇନାଙ୍କ ଗିହାଁଗେହିଁ ଦେଖି ଭାଇନାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମନେ ପକେଇ ଘସାଘଷି କରି ସୋଇଯାଏ । ସେଦିନ ସକାଳେ ଦିଦି ଗାଧେଇବାକୁ ଯାଇଛି ଆଉ ଦିଦିର ଗୋଟେ ଅଭ୍ୟାସଯେ ଭଲକି ଘଷିମାଜି ହୋଇ ଗାଧେଇବ । ବାଥରୁମ ଗଲେ ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସିବ । ଦିଦି ବାଥରୁମ ଗଲାପରେ ସେଦିନ ମୁଁ ଡ୍ରଇଂ ରୁମରେ ସୋଫାରେ ବସି ମୋବଇଲରେ କଣ ଗୋଟେ ଦେଖୁଛି ଭାଇନା ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ । କହିଲେ ଆରେ ସରିତା କଣ ଦେଖୁଛୁ ଏହାକହି ମୋବାଇଲଟା ମୋ ହଗତରୁ ଛଡେଇ ନେଇଗଲେ । ସେତେବେଳଳକୁ ଗୋଟେ ପୁଅ ଆଉ ଝିଅର କିସ ଫୋଟ ଗୋଟେ ଦେଖୁଥିଲି ଫେସବୁକରେ । ସେ ମୋ ହାତରୁ ମୋବାଇଲଟା ନେଇ ସେ ଫୋଟଟା ଦେଖିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଆଛା ଏୟା ଦେଖୁଛୁ । ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ନା ବା କିଏ ଗୋଟେ ଏହି ଫୋଟଟା ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା ଯେ ଷ୍କ୍ରୋଲ କରୁକରୁ ଆସିଯାଇଥିଲା ।

ସେ ମୋର ଆହୁରି ପାଖକୁ ଲାଗି ଆସିଲେ ଓ ମୋ ଦେହ ସହ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଲଗେଇ ବସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛୁ ବା । ପୁରା ତୋ ଦିଦି ଭଳିଆ । ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ଦିଦିର ଭଉଣୀ ଯେତେବେଳେ ତା ପରି ନିଶ୍ଚୟ ହେବି । କହିଲେ ତୋର ଛାତିଟା ଟିକିଏ ଛୋଟ ଳାଗୁଛି । ତୋ ଦିଦିର କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବଡ଼ କରିଦେଲିଣି । ତୁ ଚାହିଁଲେ ତୋର ବି ବଡ଼ କରିଦେବି । ଏହାକହି ମୋ କାନ୍ଧରେ ଗୋଟିଏ ହାତ ପକେଇ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଇଗଲେ ଆଉ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଲେ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗୋଟେ ପୁଅପିଲାର ଚୁମା ପାଇଁ ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ମାରିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା । କହିଲେ କଣ କହୁଛୁ କହ ଆଉ ମୋତେ ସେମିତି ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଭାଇନା ଏ କଣ କରୁଛ ଦିଦି ଦେଖିଲେ ମୋତେ ମାରି ଦେବ । ସେ ମୋ ଗାଲରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲେ ଆରେ ତୋ ଦିଦି ଅଧଘଣ୍ଟା ଆଗରୁ ଆସିବନି ଜମା ଡରେନା । ଏଇଟା ଥିଲା ଗୋଟେ ପୁଅପିଲାର ପ୍ରଥମ ସ୍ପର୍ଶ । ତାଙ୍କ ଟାଣୁଆ ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ମୋ କଅଁଳ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳେଇଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବି ଅଲଗା ହୋଇ ପାରୁନଥିଲି । ସେ ବି ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ଗାଲକୁ ଚୁମୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ପାଇ ମୋ ଦେହରେ କଣକଣ ହେଇ ଯାଉଥିଲା । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ଦୁଧରେ ରଖିଲେ ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲେ । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଗୋଟେ ନାଇଟି ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲି । ଦୁଧ ଚିପୁ ଚିପୁ ସେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଅଗରେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମନ୍ଥିଲେ । ଓଃ ମୋ ଦେହରେ କଣ ନାଇଁ କଣ ହୋଇଯାଉଥିଲା । ଦିଦିର ଆସିବା ସମୟ ହେବାରୁ ସେ ମୋ ଗାଲରେ ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଚୁମା ଦେଇ ଉଠି ଚାଲିଗଲେ ।

ଦିଦି ଗାଧେଇସାରି ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ଗଲି ଗାଧେଇବାକୁ । ନାଇଟିକୁ ଖୋଲିଦେଲି । ଆଉ ତାପରେ ପାଣ୍ଟି ବି କାଢି ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲି । ବାଥରୁମ ଆଇନା ସାମ୍ନାକୁ ଯାଇ ନିଜକୁନିଜେ ଦେଖିଲି । ଦେଖିଲି ମୋ ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ ହେଇ ଯାଇଛି । ହାତ ନେଇ ବିଆରେ ରଖିଲି ବିଆଟା ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଓଦା । ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଓଃହଃ କି ଆରାମ । ସେଦିନ ଦିଦି ରୋଷେଇ କଲାବେଳେ ତାକୁ ଆଉ ସାହାଯ୍ୟ ନ କରି ନିଜେ ମୋବାଇଲ ଧରି ବସିଲି ଆଉ ଭାଇନାଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥିଲି । ତାଙ୍କ ସ୍ପର୍ଶ ଓଡ଼ିଆ ଚୁମ୍ବନ କଥା ଭାବି ଭାବି କେତେବେଳେ ଆଖି ପଡିଯାଇଛି । ଦିଦି ଡାକିବାରୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ଆଉ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇଲୁ । ପରଦିନ ଜାଣିଶୁଣି ଦିଦି ଗାଧେଇ ଗଲାବେଳେ ଯାଇ ଡ୍ରଇଂ ରୁମରେ ବସିଲି ଆଉ ଭାଇନାବି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ । ସେଦିନ ଆଉ କିଛି କଥା ନ କହି ମୋତେ ଟେକି ଆଣି ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସେଇଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ଗାଲକୁ ଧରି ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ସେଦିନ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲି । ମୋ ଚୁମା ପାଇ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ନାଇଟି ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ପାଣ୍ଟିରେ ହାତ ରଖିଲେ । ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଉଁସିଲେ । ଓହଃହଃ କି ମଜ଼ା । ଏମିତି ମଜ଼ା ମୁଁ କେବେବି ପାଇନଥିଲି । କିଛି ସମୟ ଏମିତି କଲାପରେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଚାଲିଗଲେ । ସେଦିନ ବି ଗାଧେଇବାବେଳେ ସେଣ୍ଟି ଘଷିଲି ଆଉ ନିଜକୁ ନିଜେ ମଜ଼ା ଦେଲି । ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ସେକ୍ସ ଆଡକୁ ଟାଣି ହୋଇ ଯାଉଥିଲି । ଆଉ ନିଆଁରେ ଘିଅ ଢ଼ାଳିବା ପାରି ଭାଇନା ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସେ ମୋ କୁଆଁରୀ ଦେହରେ କାମନାର ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲେ । ରାତିରେ ସେ ଦିଦିକୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମୁଁ ଲୁଚିଲୁଚି ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି । ଭାଇନାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ମୋ ମନ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନଥିଲା ।

ତା ପରଦିନ ରବିବାର ଥିଲା ଆଉ ରାତିରୁ ଦିଦିର ପିରିଅଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସେଦିନ ଖାଇସାରିବା ପରେ ଭାଇନା କହିଲେ ଚାଲ ଗୋଟେ ସିନେମା ଯିବା । ପିରିଅଡ ପାଇଁ ଦିଦିର ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧୁଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ଯିବାପାଇଁ ମନା କରିଦେଲା । କହିଲା ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ଯାଅ । ମୁଁ ଉପର ମନରେ ନା ନା କହିଲି କିନ୍ତୁ ଦିଦି ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତି ଭାଇନାଙ୍କ ସହ ସିନେମା ପଠେଇଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ପିଙ୍କ କଲରର ସଲ୍ୱାର କାମିଜ଼ ପିନ୍ଧି ଭାଇନାଙ୍କ ସହ ବାହାରିଲି । ଭାଇନା ସିନେମା ହଲ ଯାଇ ଦୁଇଟି ଟିକଟ କିଣି ଆଣିଲେ । ମୋତେ ପଚାରିଲେ ସିନେମା ଯିବା ନା ଆଉ କୁଆଡେ ବୁଲି ଯିବା । ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ଇଛା ଚାଲ କୁଆଡେ ବୁଲି ଯିବା ଓ ସେ ବି ସେୟା ଚାହୁଁଥିଲେ । କହିଲେ ଚାଲ ମୋ ସାଙ୍ଗଘରକୁ ବୁଲି ଯିବା । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଚାଲ । ଆମେ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଗଲୁ । ସେଦିନ ରବିବାର ବୋଲି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲେ ଆଉ ଘରର ଚାବି ଭାଇନାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । ଏକଥା ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି । ଆମେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଗଲାବେଳକୁ ଘରେ ତାଲା ପଡିଛି । କିନ୍ତୁ ଭାଇନା ପକେଟରୁ ଚାବି କାଢି ତାଲା ଖୋଲିଲେ ଆଉ ଆମେ ଭିତରକୁ ଗଲୁ ।

ଭିତରକୁ ଆସିବା ପରେ ଭାଇନା କବାଟ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ପଛପଟୁ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ । ପଛପଟୁ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲେ ଓ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । କହିଲେ ସରିତା ଆଜି ତୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୂଛୁ । ମୁଁ କହିଲି କଣ ଦିଦିଠୁଁ ବି ଅଧିକ । ସେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଚିପୁ କହିଲେ ତୁମେ ଦୁହେଁ ଯାକ ସୁନ୍ଦର । ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଚୁମା ଡେବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ମୋ ଜିଭକୁ ଚୁଷିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାମକୁ ଖୁବ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି । ଲୁହା ଚୁମ୍ବକ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ହେଲାଭଳି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ମୁଁ ଆକର୍ଷିତ ହେଇ ଯାଉଥିଲି ।

ମୋ ହାତକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ସେ ମୋ କାମିଜ ବାହାର କରିଦେଲେ । ଆଉ ନିଜର T ଶାର୍ଟ ବି ବାହାର କରିଦେଲେ । ମୋତେ ହାତରେ ଉଠେଇ ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇଆସିଲେ ଆଉ ଆଣିଲାବେଳେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମୁଥିଲେ । ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇଥିଲି । ମୋତେ ଆଣି ଖଟରେ ଶୁଆଇଦେଲେ ଆଉ କୋ ସଲ୍ୱାରକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ । ମୁଁ ଲାଜରେ ମୋ ଆଖି ହାତରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ସେ ବି ନିଜର ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ । ସେ ଖାଲି ଚଡ଼ିରେ ଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବ୍ରା ଓ ପେଣ୍ଟିରେ । ମୋ ଉପରକୁଆସି ମୋ ଦେହ ସାରା ଚୁମାରେ ପୋତିଦେଲେ । ମୋତେ ଏସବୁ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୋ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ମୁକୁଳା ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ପ୍ରଥମ ଥର ମୋ ଖୋଲା ଦୁଧରେ ଜଣେ ପୁରୁଷର ହାତ ସ୍ପର୍ଶ ମିଳୁଥିଲା । ମୁଁ ଖୁସିରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲି । ମୋ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଷୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ଖୁସିରେ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି । ଏମିତି କରୁକରୁ ମୋ ପାଣ୍ଟି ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ପୁରା ନଙ୍ଗୁଳି ହୋଇଗଲି । ଲାଜରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ଚଡି ଭିତରୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହେଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ମୋ ଜଙ୍ଘରେ ତାକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି । କହିଲେ ସରିତା ଆଜି ତୋତେ ଗୋଟେ ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ଦେବି ଯାହା ତୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଦବ । ମୁଁ ଜାଣିପାରୁଥିଲି ସେ କୋଉ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ମୋ ଆଖି ଅଗରେ ତାଙ୍କ ସେଇ ବଡ ବାଣ୍ଡରେ ଦିଦିକୁ ଗେହିଁବା କଥା ନାଚୁଥିଲା । ଆଉ ମୁଁ ବି ସେଇ ଅନୁଭୂତି ପାଇବାକୁ ଆକୁଳ ହୋଇ ଚାହିଁଥିଲି ।

ସେତେବେଳେ ସେ ମୋ ଖୋଲା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ତାକୁ ଓଦା କରୁଥିଲେ । ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆରେ ପୁରେଇ ତଳ ଉପର କରୁଥିଲେ. ଆଉ ମୋ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘସୁଥିଲେ । ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ହାତନେଇ ଚଡି ଉପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲି । ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ଼ ଓ ମୋଟେଇ କୁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି । ସେ କହିଲେ ଦେଖିବୁ । ମୁଁ କିଛି ନ କହି ହସିଦେଲି । ସେ ନିଜ ଚଡିକୁ ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲେ । ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡଟେ ତାଙ୍କର ଖୁବ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା । ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଁ ଡରିଗଲି । ଭାବିଲି ଏତେ ବଡ଼ଟେ କେମିତି ପଶିବ ମୋ ବିଆରେ । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ଆଉ ମୋ କାବୁରେ ନଥିଲି । ଭାଇନା ମୋ ଉପରେ ଚଢିଗଲେ ଆଉ ମୋ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇଦେଲେ ।. ମୁହଁରୁ ଛେପ କାଢି ମୋ ବିଆରେ ଲଗେଇଲେ ଆଉ ବିଆକୁ ଖୁବ ଓଦା କରିଦେଲେ । ତାପରେ ମୋତେ ଖୁବ ଗେଲ କଲେ । କହିଲେ ସରିତା ଜମାରୁ ଡ଼ରିବୁନି । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଟିକେ କାଟିବ ପରେ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ମଜ଼ା ପାଇବୁ । ଏହାକହି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଉପରେ ଘସିଲେ । ବିଆ ବାଟରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ଦବେଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିଟା ଅଳ୍ପ ପଶିଲା । ଓହଃହଃ କି କଷ୍ଟ ।. ମୁଁ ଚିଲେଇଲି ନାଇଁ ଥାଉ ଆଃହଃହଃ । ସେ କିନ୍ତୁ ଆଉ ଛାଡ଼ିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲେ । ଜୋର କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରାଉଥିଲେ । ମୁଁ କଷ୍ଟରେ ଓହଃହଃ ଆଃହଃହଃ ହେଉଥିଲି । ସେ ମୋ ହାତକୁ ଖଟରେ ଚାପି ଧରିଥିଲେ ଆଉ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘରେ ଚାପି ଧରିଥିଲେ । ମୋତେ ଆଉ ହଲଚଲ ହେବାକୁ ଦେଉନଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମଜବୁତ ଦେହକୁ ହଟେଇବା ବଳ ମୋ ପାଖରେ ନଥିଲା ।

ବାଣ୍ଡକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୁରାଉଥିଲେ ମୋ ବିଆରେ ମୁଁ କଷ୍ଟରେ ଚିଲଉଥିଲି । ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । କଷ୍ଟରେ ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁକୁ ନ ଦେଖି ସେ ନିଜ କାମରେ ଲାଗିଲାଇଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ବହୁତ କାଟିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ କଷ୍ଟ ସହ ମଜ଼ା ବି ଆସିଲା । ସେ ମୋତେ ଗେହୁଁଥିଲେ ଆଉ ଗେଲ ବି କରୁଥିଲେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁଷୁଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ଜୋର ଜୋରରେ ଗେହୁଁଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଜୋର ଜୋରରେ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋ ବିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଭାଇନାଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରିଲି । ସେ କିନ୍ତୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ । ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲି । ଆଉ ସେ ଏଥର ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରୁ ବାହାର କରି ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ । ପରେ ଗାଧୁଆଘରକୁ ଯାଇ ଆମେ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରିଲୁ । ବିଆକୁ ଧୋଇଲାବେଳେ ଦେଖିଲି ସେଠାରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଛି । ଆସି ସେକଥା ଭଗଇନାଙ୍କୁ କହିଲି । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଆରେ ପାଗଳି ପ୍ରଥମ ଥର ସମସ୍ତଙ୍କ ବାହାରେ ତୋ ଦିଦିର ବି ବାହାରିଥିଲା । ବାଟରେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ନେଇ ମୋତେ ଦୋଷା ଖୁଆଇଲେ ସିନେମା ସାରିବା ସମୟ ବେଳକୁ ଆମେ ଏସଡି ଘରେ ପହଂଚିଗଲୁ । ଏହା ଥିଲା ମୋ ପ୍ରଥମ ଅନୁଭୂତି । ପାଠକ ପାଠିକାଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ Emai। କରି ଜଣେଇବେ ମୋ ID ହେଲା Ro।Ep।Ayma।E01@Gmai।.Com । ଯଦି କେହି ପାଠିକା ଏ ବିଷୟରେ ପଚାରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ମୋ ସହ Hangout ବା Goog।E Chat ରେ ସମ୍ପର୍କ ରଖିପାରନ୍ତି । ପରବର୍ତୀ ଭାଗରେ ପରର କଥା ସବୁ ଲେଖି ଜଣାଇବି ।

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

0 Comments