ନୂଆ କରି ସିଲ ଖୋଲିଲି ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀର ଆଉ ନିର୍ଧୁମ ଗେହିଲି - ୨ (Nua Kari Seal Kholili Sanga Bhauni Ra Auu Nirdhum Gehili - 2)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ଯଦି ଆପଣ ପାର୍ଟ ୧ ପଢି ନାହାନ୍ତି ତାହାଲେ ଜଲ୍ଦି ପଢନ୍ତୁ ନହେଲେ କିଛି ବୁଝିପାରିବେ ନାହିଁ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ପରସ୍ପର ସହିତ ଘଷି ହେଇ ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା ଶବ୍ଦରେ କହି ହେବନି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ପାଖରେ ଘଷି ହେଉ ଥିଲା ଆଉ ଅଥୟ ହେଉ ଥିଲା ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ଚୁମାଦେଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚୁମି ଚୁମି ଓଠରୁ ଗାଲକୁ, ପୁଣି ବେକ ଆଉ ପୁଣି ଦୁଧକୁ ଚୂମିଲି । ତା ଭୁଣ୍ଡିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି । ଭୁଣ୍ଡି ତା ଟାଣ ହେଇ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା । ଏହି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ତା ବିଆ ଫାଟରେ ଘଷି ହେଲାଣି । ମୁଁ ଟିକିଏ ପେଲିଲି । ବାଣ୍ଡ୍ ଟିକିଏ ଭିତରକୁ ଗଲା । ତା ବିଆ ପୁରା ଗରମ ରସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ । ଲାଗିଲା ବାଣ୍ଡ ଜଳିଯିବ । ମୁଁ କହିଲି ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲା, ଭାଇ ଡର ଲାଗୁଛି, ତୁ ଜଲଦି ଜଲ୍ଦୀ ଯାହା କରିବା କଥା କର । କାଳେ ବାବା ବୋଉ ଆସିଜିବେ ।

ତା ପରେ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଚାପି, ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରେ ଧକା ଦେଇ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଚାଲିଲି । ଧୀରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା । ତା ପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆହୁଲେ ଆହୂଲେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଉଁ ଆ ହେଉଥିଲା । ବାଣ୍ଡ୍ ଯେତେବେଳେ ଭିତରକୁ ଯାଏ ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଗେହିବା ଟିକେ ବନ୍ଦ୍ କରି ତାକୁ ପଚାରିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲା ଭାଇ, ବନ୍ଦ୍ କରନି, ଯେମିତି କରୁଥିଲୁ ସେମିତି କର ଆଉ ଜୋରରେ କର । ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି । ତା ପରେ ପୁଣି ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଧକା ମାରି ଗେହିଲି । ସେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି କହି ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଉଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଯେତବେଳେ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରେ ପୁରାଏ ସେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦିଏ ।

ପୁରା ତାଳକୁ ତାଳ ଦେଇ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଉ । ତା ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଖାଲି ଉପର ତଳ ହେଉଥିଲା । କି ତୃପ୍ତି । ତା ଭୁଣ୍ଡି ଧରି ରଗଡ଼ି ରଗଡ଼ି ଖେଳିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ କହିଲା, ଭାଇ ଜୋରରେ ଜୋରରେ କର ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଜୋରେ ଉଠେଇ ମାରୁଥିଲା । ମୁଁ ବି ଗେହିବାର ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇ ଦେଲି । ସେ ତା ଗୋଡ଼ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଚାଲିଲା । ଘର ଆମର ଗିହଣା ଶବ୍ଦରେ ପୁରିଯାଉଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା ଭାଇ ମୋର କଣ ହେଇ ଯାଉଛି ଆଉ ଗୋଡ଼ରେ ମତେ ଯୋରେ ଚାପି ଧରି ଥରିଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ପୁରା ପୁରେଇ ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି । ସେ ଥରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା । ସେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଜୋରରେ ନିଃଶ୍ୱାସ ନେଇ ଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ସେମିତି ପୁରେଇ ରଖିଲି । ସେ ଟିକେ ସାଂତ ହେଲା ପରେ ତାକୁ ପଚାରିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗିଲା । ସେ ଗୋଟେ ବଡ଼ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ କହିଲା, ଓଃ ଭାଇ, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ମୁଁ କେବେ ପାଇ ନ ଥିଲି । ଆଜି ଜାଣିଲି କାହିଁକି ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଗେହିବା ପାଇଁ ଏତେ ବ୍ୟାକୁଳ ହୁଅନ୍ତି ।

ମୁଁ କହିଲି ତଳକୁ ତ ଟିକିଏ ଦେଖେ । ସେ ମୁହଁ ଉଠେଇ ତଳକୁ ଦେଖିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ସେମିତି ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ତା ବିଆରେ ପଶିକି ଥିଲା । ସେ ଆଁ କରି ରହିଗଲା, କହିଲା ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇଛି । ମୁଁ ଏବେ ଦଖେ କେମିତି ଭିତରେ ପସେ । ସେ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖୁଥିଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ବାହାର କଲି ଆଉ ପୁଣି ଧୀରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ନିଜ ଆଖିରେ ନ ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନି କି ଏତେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡଟା ଏତେ ଛୋଟ ବିଆରେ ପୁରା ପାଇଯିବ । ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଯୋଉ ଆନନ୍ଦ ମିଳେ ସେଥିରୁ । ସେ ଜୋରରେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ତାର ପାଣି ଶୁଖି ଯାଇଥିଲା। ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ ବାହାର କରି ତାକୁ କହିଲି ଧରି ହଲେଇ ବା ପାଇଁ । ସେ ହସିଦେଇ ଧରି ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲା । କିଛି ସମୟପରେ ମୋର ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା । ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ପାଖରେ ସୋଇ ସବୁ ବୀର୍ଯକୁ ତା ଦୁଧରେ ଘଷି ଖେଳିଲି । ତା ଭୁଣ୍ଡି ଶିଥିଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି । ତା ପରେ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଗଡିଲୁ । ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖାଈଲି । ତା ନାହିରେ ଚୁମା ଦେଲି । ତା ପରେ ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ଚୁମିଲୀ । ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା। ତା ବିଆ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇ ବାକୁ ଲଗିଲି ।

ସେ ଉଁ କରିକୀ ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇଲା କହିଲା ଭାଇ କଣ କରୁଛୁ । ତଳକୁ ଦେଖିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ପୁରା ଖାଇ ଚାଲିଲି । ଟିକେ ପରେ ତା ବିଆ ପୁଣି ରସେଇ ଗଲା ଆଉ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଓ ସେ ଏବେ ଉତେଜିତ ହୋଇଗଲାଣି । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି ଟାଣ ହେଲାଣି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ଏଟା ତ ପୁଣି ଉଠିଲାଣି, ଭିତରକୁ ଯିବ କି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଉ ଏଥର ତତେ ବହୁତ୍ ଗେହିବି । ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ ତା ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ମନ ଭରି ଖାଇଲି । ଜିଭରେ ତା ବିଆ ର କ୍ଲିଟୋରିସ୍ କୁ ଚାଟିଲି । ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଛିଟିକି ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ଆକୁ ବେଶୀ ଖାଇଲେ ଝିଅ ଝଡିଯିବ । ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତା ପରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲି । ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଗୀତା, ସତରେ ତୁ କେତେ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି । ସେ କହିଲା ଭାଇ, ତୋ ଭଉଣୀକୁ ମନ ଭରି ଖୁସି ଦେ । ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କରେଇ ଦେ । ସେ ବହୁତ୍ ଜଳୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା । ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ସାଇଁ ଶାଇଁ ହେଇ ବିଆରେ ପଶୁଛି ବାହାରୁଛି । ସେ ଚିଲେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଲି ଝିଅ ଝଡିଯିବ । ତେଣୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋର ବି ଏବେ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲାଣି । ଦୁଇ ଜଣ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଏକା ବେଳେ ଝଡିଗଲୁ । ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆର ପୁରା ଭିତରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ତା ପାଣି ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟର ମିଳନରେ ଏତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ।

ବାଣ୍ଡ ଶିଥିଳ ହୋଇ ବିଆରୁ ବାହାରି ଆସିଲା । ତା ପରେ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି । ସେ ହସୁଥିଲା ଆଉ ତା ମୁହଁ ଖୁସିରେ ଚମକୁ ଥିଲା । 8:30 ହେଇଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଲା ଭାଇ ଜଲ୍ଦୀ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଦେ । ମୁଁ ତାକୁ ବ୍ରା ଲଗେଇ ଦେଲି ସେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲା । ମୁଁ Dress ପିନ୍ଧି ଆମେ ଦି ଜଣ ଆସି ତାର ପଢ଼ିବା ଘରେ ବସି ରହିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଭାରି ସେକ୍ସି । ସେ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କିଛି କମ ନୁହଁ ଆଉ ତୋର ସେଇଟା କେତେ ବଡ଼ । ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ମଜା ଲାଗିଲା ନା । ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା, ବହୁତ୍ ମଜା । ଆହୁରି କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି । ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖେ ତୁ ଯଦି ଚାହୁଁଛୁ, ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ସୋଇଯିବେ, ମୁଁ ତମ ଛାତ ଦେଇ ଆସିବି, ତୁ ଖାଲି ଛାତ କବାଟ ଖୋଲି ଦେବୁ । ଆଉ ରାତି ସାରା ଗେହୀ ହେବା । ମୁଁ ରାତି ୧୧ ଟା ପରେ ଛାତକୁ ଆସିଲି । ଛାତ କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା । ଧୀରେ ଧିରେ ଚିପି ଚିପି ତା ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଗଲି । ବେଡ଼ରୁମ କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା । ଧୀରେ ଖୋଲି ଭିତରକୁ ଗଲି ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରିଦେଲି । ପୁରା ଅନ୍ଧାର । ଧୀରେ ଧିରେ ଦେଖା ଗଲା, ସେ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇଛି । ତା ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି, କୁଣ୍ଢେଇଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁମା ଦେଲି । ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି ଲାଇଟ୍ ଅନ୍ କରି କରିବା । ସେ କହିଲା ନାହିଁ, ଖାଲି ବେଡ୍ ଲାଇଟ ତା ଅନ୍ କର । ମୁଁ ବେଡ୍ ଲାଇଟ ଅନ୍ କରି ତାକୁ ଆସି ଚୂମିଲୀ ।

ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଖେଳିଲା । ମୁଁ ତା ନାଇଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି । ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିବା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲୁ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଖେଳିଲୁ । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହୋଇ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଓଃ । ଧୀରେ ଧିରେ ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ଆଁ କରି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା । ତା ପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଭିତର ବାହାର କଲି । ଓଃ କି ମଜା । କହିଲି ଗୀତା, ଆଜି ତତେ ଧୀରେ ଧିରେ ଆଉ ବହୁତ ସମୟ ଗେହିବି । ସେ ହଁ କହିଲା, ତୁ ଯେମିତି କରିବା କଥା କର, ମତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଛି । ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ସେ ଉଁ ଆଁ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ଦଳୁଥାଏ। ତା ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥାଏ । ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ହେଉଥାଏ । ତାକୁ କହିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲା, ଉଁ ଆଁ ଭାଇ ଖାଲି କରି ଚାଲ, କିଛି କହନି, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ହାଉଲେ ହାଉଳେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ପ୍ରାୟ 30 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିଲା ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା, ମୋର ଝଡି ଯିବ । ମୁଁ ଗେହିବା ସ୍ପିଡ ବଢ଼େଇ ଦେଲି । ସେ ଅଥୟ ହୋଇ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା । ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆର ଗଭିରେ ପୁରେଇ ସେ ମସ୍ତିରେ ପାଗଳ ଭଳି ଗିହେଇ ହେଉଥିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ସେ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଏକା ସମୟରେ ଝଡି ଗଲୁ । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆର ଗଭୀରେ ଛାଡି ଦେଲି । ଆଉ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି । ସେ ମତେ ସାଇଡ ହେବାକୁ କହିଲା । ମୁଁ ସାଇଡ ହୋଇ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମାଡ଼ି ଧରି ଶୋଇଲି । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ରଗଡି ହେଉଥିଲା । ଜୀବନରେ ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଆଉ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରି ନ ଥିଲି । କିଛି ସମୟ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ରହିଲା ପରେ, ଭାବିଲି ତାକୁ ଗୋଡ଼ରୁ ମୁଣ୍ଡ ଯାଏ ତାକୁ ଚୁମିବି । ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାକୁ ଓଠରେ କିସ୍ କଲି । ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ମୁହଁ ସାରା ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଲାଳୁଆ କରିଦେଲି । ତା ବେକରେ ଚୁମା ଦେଲି । ତାକୁ କୁତୁ କୁତୁ ଲାଗୁଥିଲା, ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ମାଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ତା ବେକରେ ଚୁମି ଚାଲିଲି । ତା ପରେ ତା ହାତ ଟେକି ଦେଇ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ତା ପରେ ତା କାଖରେ ମୁହଁ ମାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଖେଳିଲି । ପୁଣି ଦୁଧରେ ଖେଳିଲି ଆଉ ପେଟରେ ଚାଟି ଚାଟି ତା ବିଆ ପାଖକୁ ଆସିଲି । ବିଆକୁ ମୁହଁରେ ମୁରେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ କାମୁଡିଲି । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଛାଟିପିଟି ହେଉଥିଲା । ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ଖାଇଲା ପରେ, ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗାଉଁ ଗାଊଁ କରି ଖାଇଲି । ତା ଗାଣ୍ଡୀ କେତେ ନରମ । ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଖାଇଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ଦଳିଲି । ତା ବିଆ ପୁଣି ଲାଳେଇ ଉଠିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଠିଆ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନ ତାକୁ ଉଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ମାଡ଼ି ଦେଲି । ଭୁସ୍ କରି ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଗୀତା କହିଲା, ଭାଇ ଆଜି ମୋର ବିଆ ପୁରା ଫାଟିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ନାଲୋ ମୋ ରାଣୀ, ଆଜି ରାତିରେ ମୁଁ ତତେ ତୋ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ଅପୂର୍ବ ସୁଖ ଦେବୀ କହିକି ଗେହୀ ଚାଲିଲି ।

ସେ ମସ୍ତ କରି ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଗିହଣା ଖାଇ ଚାଲିଲା । କିଛି ସମୟପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଝଡ଼ିଗଲୁ । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପୁଣି ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି । ପୁଣି ତା ପାଖରେ ଶୋଇ ତା ଶରୀର ସାଙ୍ଗରେ ଖେଳିଲି । ରାତି ଗୋଟେ ହେଉଥାଏ । କହିଲି ଗୀତା, କେମିତି ଲାଗୁଛି ଗିହଣା । ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା, ସତରେ ଭାଇ, ଗିହଣାର ମଜା ଭଳି ଆଉ କିଛି ନାହିଁ । ଯେତେ କଲେ ବି ଭୋକ ମେଣ୍ଟୁନି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଉ କହିଲି ଗୀତା, ମୁଁ ଏବେ 7 ଦିନ ଛୁଟିରେ ରହିବି, ସବୁ ରାତିରେ ତତେ ଗେହିବି, ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ଆଉ ନ ଗେହୀ ରହି ହେବନି । ତୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଯେତେବେଳେ ସମୟ ହେବ ଆସିବୁ, ନ ହେଲେ ମୋ ବିଆ ଏମିତି ରହି ପାରିବନି ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ବିନା । ମୁଁ ହସିଦେଲି, ତା ପରେ ତାକୁ ସକାଳ ଯାଏଁ 5-6 ଥର ଗେହିଲି । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଲି । ଶେଷ ବେଳକୁ ଆଉ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରୁ ନଥିଲା । ତାକୁ କହିଲି, ମୋର ପୁରା ଶୁଖିଗଲା ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରୁ ନାହିଁ । ସେ କହିଲା, ଭାଇ, ତୁ ପୁରା ଦିନ ସାରା ରେଷ୍ଟ୍ ନେ, ପୁଣି ରାତିରେ ମତେ ଗେହିବୁ, ମୋର ବିଆ ବି ଆଉ ପାଣି ଦେଉନି ଆଉ କାଟୁଛି ବି । ସମୟ 5 ଟା ସକାଳ । ତାକୁ କିସ୍ କଲି । ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି ବିଆରେ ଟିକେ ହାତ ମାରିଦେଇ, ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଧୀରେ ଧିରେ ପଳେଇ ଆସିଲି । ସୋଇକି ଦିନ ବାରଟାରେ ଉଠିଲି । ତା ଘର ଆଡେ ଟିକେ ବୁଲି ଆସିଲି । ସେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଆଉ ବହୁତ୍ ଖୁଶି ଥିଲା । ମତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା । ଏକା ଦେଖି କହିଲି, କଣ ମୋ ରାଣୀ, ଆଜି ରାତି ପାଇଁ ରେଡ୍ଡୀ । ସେ କହିଲା ଏବେ ବି ରେଡ୍ଡୀ । ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ବହୁତ ସେକ୍ସି । ସେ ହସିଦେଲା । ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣି ମନ ଭରି ଗେହିଲି । ଆଉ ସାତ ଦିନ ଛୁଟିରେ ସବୁ ରାତି ସାରା ତାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ଗେହିଲି । ଛୁଟି ଟା ବଢିଆ କଟିଲା । ତା ପରଠୁ ଯେବେ ସୁବିଧା ମିଳେ ତାକୁ ମନ ଭରି ଗିହେଁ । ଏବେ ସେ ବାହା ହେଇ ତାର ଗୋଟେ ଝିଅ ଆଉ ସେଇଟା ମୋ ଝିଅ । ଏବେ ବି ସେତେବେଳେ ଦେଖା ହୁଏ ତାକୁ ମନ ଭରି ଗିହେଁ ।

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

0 Comments