ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା ସୁପ୍ରିୟା ସହ ଖେଳ (Puruna Premika Supriya Saha Khelo)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ସେଦିନ ସୁନୀଲ ମୋତେ ବାଙ୍ଗାଲୋରରୁ କଲ କରି କହିଲା ଆରେ ସ୍ୱରୂପ ତୋତେ ମାମା କାହିଁକି ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆରେ କିଛି କାମ ଅଛି କି? ସେ କହିଲା, ହଁ ବୋଧେ ଅଛି, ସୁବିଧା ଦେଖି ଘରକୁ ଆସିବୁ । ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ମୋ କାମସାରି ତାଙ୍କ ଘର ଆଡେ ଗଲି । ମୋତେ ଦେଖି ସୁନୀଲର ମା ବସିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ପାଣି ଆଣି ଦେଲେ ପିଇବାକୁ ଓ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ । ମୁଁ ପଚାରିଲି ମାଉସୀ ସୁନୀଲ କହୁଥିଲା ଯେ ଆପଣ ମୋତେ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ବୋଲି । କିଛି କାମ ଥିଲା କି? ସେ କହିଲେ ଆରେ କାଲି ସୁପ୍ରିୟା ଫୋନ କରିଥିଲା , କହୁଥିଲା ଯେ ସେ ଏଠାକୁ କିଛିଦିନ ପାଇଁ ଆସିବ ବୋଲି, କିନ୍ତୁ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କ ସମୟ ହେଉନି, ମଉସା ତ ବାହାରେ ରହନ୍ତି ଯେ ପନ୍ଦର ଦିନ ପରେ ଆସିବେ । ଆଉ ସୁନୀଲର ନୂଆ ଚାକିରୀ ତାକୁ ଏତେଦିନ ବି ଛୁଟି ମିଳିବନି । ତେଣୁ କଣ କହୁଥିଲି କି ତୋର ଯଦି ସମୟ ହେବ ତାହେଲେ ଆମ କାରଟା ନେଇ ଯାଇ ଟିକେ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଆଣି ପାରିବୁ? ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମାଉସୀ ମୁଁ ଟିକିଏ ଭାବିକି କହିବି । ଏହା କହି ମୁଁ ଆମ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଆଣିବାକୁ ଯିବାପାଇଁ କହିବାରୁ ମୋ ମନଟା କାହିଁ ଟିକେ ଅସ୍ଥିର ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ସୁପ୍ରିୟାର ବାହାଘର ପରେ ଆଉ ତା ସହିତ ଦେଖା ହେଇନି । ଇଛା ଯେତିକି ହେଉଥିଲା ତାଠାରୁ ଅଧିକ ହେଉନଥିଲା । କଣ କରିବି ଭାବିପାରୁନଥିଲି ।

ସୁନୀଲ ଘର ଆଉ ଆମ ଘର ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧୁସୂଦନ ନଗରରେ । ଆମ ଘରଠାରୁ ଆଉ ଆଉ ଦୁଇଟି ଘର ପରେ ତାଙ୍କ ଘର । ସୁନୀଲ ଆଉ ମୁଁ କ୍ଲାସମେଟ । ସୁପ୍ରିୟା ସୁନୀଲ ଠାରୁ 3 ବର୍ଷ ଛୋଟ । କିନ୍ତୁ ଆମେ ଗୋଟେ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁ । ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ । ମୁଁ ବଡ଼ ଆଉ ମୋ ସାନ ଭାଇ ବର୍ତମାନ ବୁର୍ଲାରେ ମେଡିକାଲ ପଢୁଛି । ସୁନୀଲ ଘର ଆଉ ଆମ ଘର ଭିତରେ ଖୁବ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ । ଦୁହିଁଙ୍କ ବାପା ସରକାରୀ ଅଫିସର ଓ ଦୁହେଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବାହାରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି । ମଝିରେ ମଝିରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ମୋ ମା ଆଉ ମାଉସୀ ମନେ ସୁନୀଲର ମାଙ୍କ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ । ପିଲାବେଳୁ ମୋର ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ଆମ ଘରେ ଅବାଧ ପ୍ରବେଶ । ପିଲାଦିନୁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ପଢିବା ଖେଳିବା ଇତ୍ୟାଦି ଚାଲିଛି । କେତେବେଳେ ଖୁବ ସାଙ୍ଗ ତ କେତେବେଳେ ସାମାନ୍ୟ କଥାରେ ମନାମାଳିନ୍ୟ । ପୁଣି କିଛି ଦିନ ପରେ ମିଳାମିଶା । ଏହିପରି ଭାବରେ ପିଲା ଦିନ କଟିଛି । କେତେବେଳେ ସୁନୀଲ ସହ ଦୋସ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ସୁପ୍ରିୟା ସହ । ସ୍କୁଲ ସାରି ଆମେ କଲେଜରେ ପ୍ରବେଶ କଲୁ । ସୁପ୍ରିୟା ବି ବଡ଼ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଝିଅ ପିଲାଙ୍କ ଦେହରେ ଜବାନି ଜଲଦି ଆସିଯାଏ । ସୁପ୍ରିୟା ବି ସେଥିରୁ ବଡ଼ ଯାଇନି । ତା ଛାତି ଓ ପଛପଟ ବଡ଼ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ସୁପ୍ରିୟା ମୋତେ ଦିନକୁ ଦିନ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ କିଛି ନା କିଛି ବାହାନା କରି ପ୍ରତିଦିନ ସୁନୀଲ ଘରକୁ ଯାଏ ଖାସ ସୁପ୍ରିୟା ସହ ଗପିବାକୁ ଆଉ ତାକୁ ଦେଖିବାକୁ । ସେ ବି ମୋ ବାଟକୁ ଚାହିଁ ରହିଲାପରି ରହିଥଏ ଆଉ ମୋ ସହ ଖୋଲାଖୋଲି ଗପେ ।

ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଯେମିତି ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଭଲ ପାଇ ଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ କେବେବି ଏ କଥା ତାକୁ ଖୋଲିକି କହିପାରିନି । ମୁଁ ପୁଅ ପିଲାଟେ ହୋଉ ଯେତେବେଳେ କହିପାରିଲିନି ଆଉ ସେ ବା ଝିଅ ପିଲା ହେଇ କେମିତି କହିଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ସବୁଦିନ ଆମ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୁଏ ଆଉ ଆମେ ମନ ଖୋଲି ଗପୁ । ଗପିଲା ବେଳେ ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ସୁପ୍ରିୟାର ଦେହକୁ ଛୁଏଁ । ବେଳେବେଳେ ମୁଁ ମୋ କହୁଣୀରେ ସୁପ୍ରିୟାର ଦୁଧକୁ ଟଚ କରେ । ସୁପ୍ରିୟା ଏ ସାବୁ ଦେଖି ନ ଜାଣିଲା ପରି ରହେ । ସୁପ୍ରିୟା ଏ ସବୁଥିରେ ବାଧା ନ ଦେବାରୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଟିକେ ଉତ୍ସାହିତ ହେଇ ଏ ସବୁ କାମରେ ଲାଗିଯାଏ । ଦିନେ ଆମେ କଥାହେଲାବେଳେ ହଠାତ ଲାଇନ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ ମୋ ହାତ ନେଇ ତା ଦୁଧରେ ଘଷିଦେଲି ଆଉ ସୁପ୍ରିୟା ବି କିଛି କହିନଥିଲା । ଏମିତି ଭାବେ ଦିନ କାଟି ଚାଲିଲା, +2 ପରେ ସୁନୀଲ ଇଞ୍ଜିନିଅରିଙ୍ଗ ପାଇ ସରାଙ୍ଗ ଚାଲିଗଲା । ଯଦିଓ ମୁଁ ବି ଗୋଟେ ଭଲ ଛାତ୍ର ଥିଲି, ମୋର କିନ୍ତୁ ସେଇ ମେଡିକାଲ ବା ଇଞ୍ଜିନିଅରିଙ୍ଗ ପଢ଼ିବା ଜମାରୁ ଆଗ୍ରହ ନଥିଲା ତେଣୁ +2 ପରେ ଫିଜିକ୍ସ ରେ +3 ପଢ଼ିଲି ଆଉ ପରେ M Sc ପଢିବା ପାଇଁ ବାଣି ବିହାର ରେ ଆଡ଼ମିସନ ନେଲି । ଭାବୁଥିଲି M Sc ପରେ କିଛି ଗୋଟେ ଜବ କରିବି ଆଉ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବି । କିନ୍ତୁ M Sc ପରେ ବି ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ କିଛି ଚାକିରୀ ମିଳିଲାନି । ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ M Phi। ରେ ଆଡ଼ମିସନ ନେଲି ଓ ଜବ ପାଇଁ ମୁଁ ଆପ୍ଲାଇ କରି ଚାଲିଥିଲି ।

ଏ ଭିତରେ ସୁପ୍ରିୟାର ବି ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସରିଯାଇଥିଲା ଆଉ ସୁନୀଲ ବି କେମ୍ପସରେ ଜବ ପାଇ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଚାଲି ଯାଇଥିଲା । ଦିନେ ତାଙ୍କ ମାମୁଁ ସୁପ୍ରିୟାର ବାହାଘର ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରସ୍ତାବ ନେଇ ଆସିଲେ । ପିଲାଟି OAS ଅଫିସର ଆଉ ସୁପ୍ରିୟାର ଫୋଟ ଦେଖି ଗୋଟେ ଥରରେ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ଫେମିଲି ବି ଭଲ ଥିଲା । ପିଲାଟି ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲାରେ କୋଉ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ତହସିଲଦାର ଅଛି । ଏ ପ୍ରସ୍ତାବ ଶୁଣି ସୁପ୍ରିୟାର ବାପା ମା ବି ଖୁସିରେ ହଁ କହିଦେଲେ । ଆଉ ଆସି ଆମ ଘରେ ବି କହିଲେ । ମୋ ବାପା ଆଉ ମା ବି ତାଙ୍କ ସହ ସହମତି ହୋଇଗଲେ । କହିଲେ ଏମିତି ପ୍ରସ୍ତାବ ଜମାରୁ ହାତଛଡା କରନି । ଯେତେଜଲ୍ଦି ପାରୁଛ ବାହାଘର କରିଦିଅ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଏହିକଥା ଶୁଣିଲି ସେତେବେଳେ ମୋ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଯେମିତି ଖସିଗଲା ପରି ଲାଗିଲା । ନା ଜବ ଥିଲା ଯେ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରି ପାରିବି । ଯଦି ବି କହିବି ମୋ କଥା କେହି ବି ଶୁଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବେନି । ଜବ କେବେ ଯେ ମିଳିବ ତାହାର କଥାର କିଛି ବି ଗେରେଣ୍ଟି ନାହିଁ । ତେଣୁ ମନକୁ ମାରି ରହିବା ଛଡା ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନଥିଲା ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଭଗେଇକି ନେଇ ବାହା ହେବା ସାହସ ବି ମୋ ପାଖରେ ନଥିଲା । ସୁପ୍ରିୟାର ବାହାଘର ସେଇ ଜାଗାରେ ସ୍ଥିର ହେଇଗଲା । ତାଙ୍କଘରେ ଆଉ ଆମଘରେ ସବୁ ଖୁସି । ବର ଘର ବାହାଘର ଶୀଘ୍ର କରିବାପାଇଁ ଚାପ ପକାଇଲେ ତେଣୁ ପର ମାସରେ ତିଥି ଠିକ ହୋଇଗଲା । ଠିକ ସମୟରେ ବାହାଘର ବହୁତ ଧୂମଧାମରେ ହେଲା । ତା ବାହାଘର ଠିକ ହେବାପରେ ମୁଁ ଆଉ ସୁପ୍ରିୟା ଘରକୁ ଯିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ମାନସିକ ସ୍ଥରରେ ମୁଁ ପୁରା ଭାଂଗିପଡ଼ିଥିଲି । ଗୋଟେ ହତାଶ ପ୍ରେମିକ ପରି ନିଜକୁ ଲାଗୁଥିଲା । ବେଳେବେଳେ ଭାବେ ମୁଁ ଯଦି ଆଗରୁ ସୁପ୍ରିୟାକୁ କହିଦେଇଥାନ୍ତି ତାହେଲେ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ କହି ଏ ବାହାଘରକୁ ଅଟକେଇଦେଇ ପାରିଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ପରେ ଭାବିଲି ଯାହା ହେବା କଥା ହେଇଗଲା ଆଉ କଣ କରିହେବ ।

ସୁପ୍ରିୟାର ବାହାଘର ହୋଇ ପ୍ରାୟ 6 ମାସ ହୋଇଗଲାଣି । ମଝିରେ ଥରେ ଆସିଥିଲା ବାପଘରକୁ । ବାହାଘର ପରେ ସେ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଥିଲା । ତା ସିଂଥିରେ ସିନ୍ଦୁର ଖୁବ ଚମତ୍କାର ଦିଶୁଥିଲା । ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ତା ସହ କଥା ହେବାକୁ ମୋର ସାହସ ନଥିଲା । ତେଣୁ ମନମାରି ଆମ ଘରେ ରହୁଥିଲି । ଦିନେ ମୁଁ ଘରେ ଥିଲାବେଳେ ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ କାମର ବାହାନା କରି ମୁଁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲି ।

ଏ ଭିତରେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ମେଡିକାଲ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଚାକିରୀଟେ ପାଇଯାଇଥିଲି । ଦିନରେ M Phi। ପଢ଼ୁଥିଲି ଆଉ ରାତିରେ ଆସି ସେ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ପଢ଼ାଉଥିଲି । ମୋ ପଢ଼େଇବା ଶୈଳୀ ଦେଖି ସେ ସେଣ୍ଟରର ହେଡ଼ ଖୁବ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଆଉ ମୋତେ ପରମାନେଣ୍ଟ ଜବ ପାଇଁ ଅଫର ଦେଲେ । ମୁଁ କିନ୍ତୁ M Phi। ନ ସାରିବା ଯାଏଁ ମୁଁ ସକାଳୁ ଆସିପାରିବିନି ବୋଲି କହିଦେଇଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମୋ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଭଲ ଅଙ୍କର ପ୍ୟାକେଜ ବି ଅଫର କରିଥିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ପାଠ ସାରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । ଆଜି ମାଉସୀଙ୍କଠୁ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଆଣିବାକୁ ଯିବା କଥା ଶୁଣି ମନଟା କାହିଁକି ବିଚଳିତ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଯିବି ନା ନାହିଁ ସେକଥା ଡିସାଇଡ କରିପାରୁନଥିଲି । ସୁପ୍ରିୟାକୁ ସାମ୍ନା କରିବା ସାହସ ମୋ ପାଖରେ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତା ସହ କିଛି ସମୟ ଏକାନ୍ତରେ ବିତେଇବାକୁ ମିଳିବ, ସେଇଟା ଭାରି ଲୋଭନୀୟ ଥିଲା । ଯାହାହେଲେ ବି ସୁପ୍ରିୟାକୁ ମନରୁ ପାସୋରି ପାରୁନଥିଲି । ହଁ ନାହିଁ ହଁ ନାହଁ ଭାବୁଭାବୁ ଶେଷରେ ଭାବିଲି ହଁ ଯିବି ।

ପରଦିନ ମୋର ସେମିତି ବିଶେଷ କ୍ଲାସ କିଛି ନଥିଲା ଆଉ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର କୁ ଫୋନ କରି କହିଦେଲି ଯେ କିଛି କାମ ଥିବାରୁ ଆଜି ଆସିପାରିବିନି । ମାଉସୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ କହିଦେଲି ଯେ ମୁଁ ଯାଇ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ନେଇ ଆସିବି । ମୋ କଥା ଶୁଣି ମାଉସୀ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଡିର ଚାବି ମୋତେ ଦେଲେ । ଆମ ଘରେ ବି ସବୁକଥା କହିଲି ଆଉ ଖାଇସାରି ପ୍ରାୟ ଗୋଟାଏ ବେଳେ ବାହାରିଲି ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଆଣିବାକୁ । ପ୍ରାୟ ସାଢେ ପାଞ୍ଚ ଘଣ୍ଟା ଲାଗିଗଲା ସୁପ୍ରିୟା ଘରେ ପହଂଚିବାକୁ । ବାଟରେ ସେ ଦୁଇଥର ଫୋନ ବି କରିଥିଲା କି କୋଉ ଯାଏ ହେଲଣି ବୋଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲାବେଳେ ସୁପ୍ରିୟା ଦୁଆର ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ପିଅନ ଆସି ଘରର ଗେଟ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ଘର ଭିତରକୁ ଗାଡି ନେଇ ଆସିଲି । ତା ଘରକୁ ଆସି ବସିଲି । ସୁପ୍ରିୟା ମୋତେ ପାଣି ଆଣି ଦେଲା ପିଇବାକୁ । ତା ସ୍ୱାମୀ ପରେଶଙ୍କ କଥା ପଚାରିଲି । ସେ କିଛି କାମରେ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଛି ଆଉ ସେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆସିବେ ବୋଲି କହିଲା । ମୋ ପାଇଁ ଚାହା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲା ମୁଁ କିନ୍ତୁ କହିଲି ଅପେକ୍ଷା କର ପରେଶ ଆସିଲେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ପିଇବା । ଆଉ ଆମେ ପରେଶଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିଲୁ । ସୁପ୍ରିୟା ଗୋଟିଏ ପିଙ୍କ କଲରର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ଯଦି ସାହସ କରି ଆଗରୁ ମୋ ଭଲ ପାଇବା କଥା କହିଦେଇଥାନ୍ତି ତାହେଲେ ସେ ଆଜି ବୋଧେ ମୋର ହୋଇଥାନ୍ତା । ଆଉ ମୋ ନାଁ ରେ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଉଥାନ୍ତା । କିଛି ସମୟ ପରେ ପରେଶ ଆସି ପହଁଚିଲେ । ସେ ଟିକିଏ ବିବ୍ରତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ମୋତେ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଗଲେ । କହିଲେ ଯାହାହେଉ ଆପଣ ଠିକ ସମୟରେ ଆସି ପହଁଚିଲେ । କିଛି ଦିନ ହେଲା ସୁପ୍ରିୟା ଏଠି ଏକା ଏକା ବୋର ହେଉଛି । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଇ କିଛି ଦିନ ରହି ଆସିଲେ ତା ମନଟା ପରିବର୍ତନ ହେଇଯିବ ।

ସେ କହିଲେ ଗୋଟିଏ ପାଖ ଗାଁରେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ଭିତରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇ ପରିସ୍ଥିତି ଟିକିଏ ଖରାପ ଅଛି । ସେଠି ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ କେତେବେଳେ କଣ ହେବ କିଛି କହି ହେଉନି । ଦୁଇଟି ଯାକ ଗୋଷ୍ଠୀ କେହି କାହା କଥା ମାନିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହନ୍ତି । ପରିସ୍ଥିତି ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ଆଉ କଲେକ୍ଟର ପରେଶଙ୍କୁ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଡ୍ୟୁଟି ଦେଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସେଇ ଜାଗାରେ ରହିବାକୁ ହେଉଛି । କହୁଥିଲେ ଆଜି ରାତିରେ ବୋଧେ ସେଇ ଗାଁରେ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଏମିତି ଭାବେ ଆମେ ବସି ଗପସପ କରୁଥିଲୁ । ପରେଶ କହିଲେ ସ୍ୱରୂପ ବାବୁ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରୀ ବହୁତ ଭଲ । ନା ଟେନ୍ସନ ଅଛି ନା ଦିନ ରାତିରେ ଖଟିବାକୁ ଅଛି । ଆଉ ମାସ ଶେଷରେ ଭଲ ଦରମା ବି । ଆମ ଅପେକ୍ଷା ଯଥେଷ୍ଟ ଅଧିକ । ମୁଁ ବି ହସି ଦେଇ କହିଲି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ସରକାର ଯୋଉ ସବୁ କ୍ଷମତା ଦେଇଛନ୍ତି ସେଇଟା ଆମ ପାଖରେ କାହିଁ । ଆପଣ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ ଲୋକେ ବାଟ ଛାଡ଼ିଦେଉଥିବେ । ଗପସପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲାବେଳେ ସୁପ୍ରିୟା କହିଲା ଆରେ ଏମିତି ଗପୁଥିଲେ ରାତିରେ କଣ ଖାଇବା । ଏହାକହି ସେ ରୋଷେଇ କରିବାକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ବି ମୋ ରୁମକୁ ଗଲି ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେବାକୁ ଆଉ ପରେଶ ବାବୁ ବି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଗଲେ ରେଷ୍ଟ ପାଇଁ । ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ନ ଟା ବେଳେ ସୁପ୍ରିୟା ରନ୍ଧାରନ୍ଧି ସାରି ବାଢିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ଆଉ ମୋତେ ଓ ପରେଶ ବାବୁଙ୍କୁ ଆସି ଡାକିଲା । ପ୍ରାୟ ଘଣ୍ଟାଏ ଖଣ୍ଡେ ସୋଇପଡିଥିବାରୁ ମୋତେ ପୁରା ଫ୍ରେସ ଲାଗୁଥିଲା । ପରେଶ ବି ରେଷ୍ଟ ନେଇ ଫ୍ରେସ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ରୁଟି ସହ ଦେଶୀ ଚିକେନ ଝୋଳ ଆଉ ସନ୍ତୁଳା ଖୁବ ଭଲ ଭାବେ ସୁପ୍ରିୟା ବାନେଇଥିଲା । ବହୁତ ଟେଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଭାବୁଥିଲି ଠିକ ସମୟରେ ଉଚିତ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ ଏପରି ଟେଷ୍ଟି ଖାନା ମୋତେ ସବୁଦିନେ ମିଳିଥାନ୍ତା । ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ପରେ ପରେଶଙ୍କ ପାଖକୁ ଫୋନରେ ଡାକରା ଆସିଲା ସେଇ ଜାଗାକୁ ଯିବାପାଇଁ । ସେ କହିଲେ ମୁଁ ବୋଧେ ରାତିରେ ଆଉ ଆସି ପାରିବିନି । ସେଠି ଜାଗାରେ ପହଂଚି ଖବର ଦେବି । ସକାଳୁ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖି ଆସିବି । ସ୍ୱରୂପ ବାବୁ ତ ଅଛନ୍ତି ନହେଲେ କୋଉ ଗୋଟେ ପିଅନକୁ ପଠେଇଥାନ୍ତି ରାତିରେ ଘରକୁ ଆସି ଜଗିବା ପାଇଁ । ଏହାକହି ସେ ତରତରରେ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଚାଲିଗଲେ । ସେଠି ପହଂଚି ଖବର ଦେଲେ ଯେ ପରିସ୍ଥିତି ଟିକିଏ ଟେନ୍ସ ଅଛି ତେଣୁ ରାତିରେ ଆଉ ଆସିବେନି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଡ୍ରଇଂ ରୁମରେ ବସି TV ଦେଖୁଥିଲି । ସୁପ୍ରିୟା ତା କାମସାରି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା । ଗୋଟିଏ ଫିକା ବ୍ଲୁ କଲରର ସ୍ଲିଭଲେସ ନାଇଟିଟେ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଆଉ ଖୁବ ସେକ୍ସି ଦିଶୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ଟିକେ ହସିଦେଲି । ସେ ବି ହସିଦେଇ କହିଲା ସ୍ୱରୂପ ତୁମେ ଆସି ମୋତେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ନେବ ଏଇ ଆଶା ମୋର ଜମାରୁ ନଥିଲା । ମୁଁ ପଚାରିଲି କାହିଁକି ନଥିଲା । ସେ ଟିକିଏ ଗମ୍ଭୀର ହୋଇ କହିଲା, ମୁଁ ଜାଣିଛି ମୋ ବାହାଘର ଠିକ ହେଲାପରେ ତୁମେ ମୋତେ ଆଭୋଏଡ଼ କରୁଛ । ମୋ ସହ କଥା ହେଉନ କି ମୋ ପାଖକୁ ଆସୁନ । ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଚୁପଚାପ ବସିଥିଲି । ସେ କହିଲା,ମୁଁ କଣ ଭୁଲ କରିଛି ଯେ ତୁମେ ମୋତେ ଆଭୋଏଡ଼ କରୁଛ । ସେ ପୁଣି କହିଲା ଜାଣିଛ ସ୍ୱରୂପ ତୁମେ ମୋର ସବୁଠୁ ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲ ଆଉ ତୁମ ସହ ହିଁ ମୁଁ ଖୋଲାଖୋଲି କଥା ହୋଇପାରୁଥିଲି । ଯୋ କଥା କାହାକୁ କହି ପାରୁନଥିଲି ତାହା ତୁମକୁ ହିଁ କହିପାରୁଥିଲି । ଆଉ ତୁମେ ମୋତେ ମୋର ବିନା ଦୋଷରେ ଆଭୋଏଡ଼ କଲା ପରେ ମୋତେ ଯେ କେତେ କଷ୍ଟ ଲାଗିଛି ସେକଥା ମୁଁ ହିଁ ଜାଣିଛି । ଏ ସବୁ ଶୁଣି ମୁଁ ବି ଆଉ ଚୁପ ରହିପାରିଲିନି, କହିଲି ଆରେ ସୁପ୍ରିୟା ତୋତେ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ପ୍ଲିଜ଼ କିଛି ବି ଭୁଲ ବୁଝିବୁନି । ସେ କହିଲା କହୁନ, ମୁଁ ଜମାରୁ ଭୁଲ ବୁଝିବିନି । ମୁଁ କହିଲି, ସୁପ୍ରିୟା ତୁ ବି ମୋର ସବୁଠୁ ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲୁ ଆଉ ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡରୁ ତୋତେ ମୁଁ ଯେ କେତେବେଳେ ଭଲପାଇ ବସିଲି ସେକଥା ମୁଁ ଜାଣିପାରିନଥିଲି । ତୋ ସହ ଦିନେ କଥା ନହେଲେ ବା ନ ଦେଖିଲେ ରାତିରେ ନିଦ ହେଉନଥିଲା । ତୋତେ ମୋ ଜୀବନସାଥୀ କରିବି ବୋଲି ମନେ ମନେ ସ୍ଥିର କରିଦେଇଥିଲି । ଆଉ ତୋ ପାଇଁ ମନେ ମନେ କେତେଯେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଛି ସେକଥା ତୁ ଜାଣିପାରିବୁନି । ଭାବିଥିଲି ଗୋଟେ ଜବ ମିଳିବା ପରେ ତୋତେ ପ୍ରପୋଜ କରିବି, କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଏମିତି ହେବ ବୋଲି ଜମାରୁ ଭାବିପାରିନଥିଲି ।

ଏତିକି କହିଲା ବେଳକୁ ମୋ କଣ୍ଠ ଲାଗିଯାଇଥିଲା ଆଉ ଆଖି ଛଳଛଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଦେଖିଲି ସୁପ୍ରିୟାର ବି ଆଖି ଛଳଛଳ ହୋଇ ତା ଆଖିରୁ ଲୁହ ବୋହିଲାଣି । ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ସୁପ୍ରିୟାର ହାତ ଧରି ତାକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ମଥାକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଜାକି ଧରିଲି । ସେ ମୋ ଛାତିରେ ମଥା ରଖି କଇଁ କଇଁ ହୋଇ କାନ୍ଦିବାରେ ଲାଗିଲା ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟି ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହେଇଯାଇଥଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ତା କାନ୍ଦ ବନ୍ଦ ହେଲା ଆଉ ସେ ମୁହଁ ଟେକି ମୋ ଆଡେ ଚାହିଁଲା, କିନ୍ତୁ ମୋ ବାହୁରୁ ଖସିବା ପାଇଁ ଜମାରୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁନଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଧରି ରହିଥିଲି, ସେ କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ସ୍ୱରୂପ ତୁମେ ମୋତେ ଭଲ ପାଉଛ ବୋଲି କିନ୍ତୁ ଥରୁଟିଏ ଯଦି ନିଜ ମନ କଥା କହିଦେଇଥାନ୍ତ…. ମୁଁ ଆଉ କିଛି ନ କହି ତା ମୁହଁ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ବାଧା ନା ଦେଇ ମୋ ଚୁମାର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲା । ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ବି ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କହିଲି ବାସର ରାତିରେ ତୋ ଓଢଣୀ ଖୋଲିବାର ସ୍ବପ୍ନ କେତେଥର ଦେଖିଛି ତାହା କହିପାରିବିନି । ସେ ମୋ ଠାରୁ ଟିକିଏ ଦୁରେଇ ଯାଇ କହିଲା ହଉ ସ୍ୱରୂପ ତୁମର ସେ ସ୍ବପ୍ନ ଆଜି ମୁଁ ପୂରଣ କରିଦେବି । ଏ ସ୍ବପ୍ନ ମୁଁ ବି ଦେଖିଥିଲି ଆଉ ଆଜି ଦୁହିଁଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ । ଏହାକହି ସେ ଉଠି ଚାଲିଗଲା ତା ରୁମକୁ ଗଲାବେଳକୁ କହିଲା ମୁଁ ନା ଡାକିଲା ଯାଏଁ ଆସିବନି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଡାକିବି ସେତେବେଳେ ହିଁ ଆସିବ । ମୁଁ ବୋକଙ୍କ ଭଳି ବସି Tv ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ପ୍ରାୟ ଅଧଘଣ୍ଟା Tv ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ପୁରା ବୋର ହୋଇଯାଇଥିଲି ଆଉ ସେତେବେଳେ ସୁପ୍ରିୟାର ଡାକ ଶୁଣା ଗଲା, ରୁମ ଭିତରୁ ଡାକିଲା ଆସ ସ୍ୱରୂପ । ମୁଁ Tv ବନ୍ଦ କରି ତା ବେଡ଼ ରୁମ ଭିତରକୁ ଗଲି, ସେତେବେଳେ ସେ ରୂମଟିକୁ ଖୁବ ଭଲ ଭାବେ ସଜେଇ ଖଟରେ ବସିଥିଲା । ନିଜେ ଗୋଟେ ଲାଲ କଲରର ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ଆଉ ଓଠରେ ହାଲକା ଲିପିସ୍ଟିକ ଲଗେଇ ମୁଣ୍ଡରେ ଓଢଣା ଦେଇ ବସିଥିଲା । ରୁମରେ ଗୋଟେ ହାଲକା ବାସ୍ନାର ରୁମ ସ୍ପ୍ରେ ମାରିଥିଲା । ରୁମ ଭିତରକୁ ଗଲାବେଳକୁ ଗୋଟେ ଅଲଗା ଫିଲିଙ୍ଗ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ଭାବିପାରୁନଥିଲି ଯେ ଯୋଉ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ନେଇ ଏତେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଛି, ସେ ଆଜି ବଧୂ ବେଶରେ ବସି ମୋତେ ଡାକିଛି । ରୁମର କବାଟ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ କରି ଆସି ତା ପାଖରେ ବସିଲି । ଖଟ ପାଖରେ ଗୋଟେ ଷ୍ଟୁଲରେ କ୍ଷୀର ଗିଲାସେ ଥୁଆ ହୋଇଛି ଆଉ ମୋ ସ୍ବପ୍ନ ରାଇଜର ରାଣୀ ସୁପ୍ରିୟା ମୋ ଆଡେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଛି । ମୁଁ ବସିବା ପରେ ସେ ମୋତେ କ୍ଷୀର ଗିଲାସ ଆଡକୁ ଇସାରା କଲା । ମୁଁ କ୍ଷୀର ଗିଲାସରୁ ଟିକେ ପିଇ ତାକୁ ବାକିତକ ଦେଇଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋ ଅଇଁଠା କ୍ଷୀର ପିଇଦେଲା । ମୁଁ ଆସି ତାର ଆହୁରି ପାଖରେ ବସିଲି ଆଉ ତା କାନ୍ଧରେ ମୋ ହାତ ଥୋଇଲି । ସେ ଟିକିଏ ଲାଜେଇଗଳା । ତାକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ମୁଣ୍ଡରୁ ଓଢଣା କାଢ଼ିଦେଲି । ଆଉ ତା ଗାଲରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ଓଃ ସୁପ୍ରିୟା କି ନରମ ଗାଲ ହେଇଛି ତୋର ଏହି ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ କେବେଠୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । ସେ ବି ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଇ କହିଲା ଓଃ ସ୍ୱରୂପ ମୁଁ ବି ତୁମର ହେବାକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲି । ଆଜି ଏ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ନିଜର କରିନିଅ ।

ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାହୁରେ ନେଇ ତା ମୁହଁ ସାରା ଚୁମାରେ ଓଦା କରିଦେଲି ଆଉ ମୋ ଓଠକୁ ନେଇ ତା ଓଠରେ ଲଗେଇ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଥିଲୁ ଆଉ ମୁଁ ମୋ ଜିଭ ତା ଓଠ ଭିତରେ ପୁରେଇ ତା ଜିଭର ସ୍ୱାଦ ଚାଖୁଥିଲି । ସେ ବି ମୋ କାମରେ ବିନା ଦ୍ବିଧାରେ ମୋତେ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା । ତା ଗାଲକୁ ଧରି ତା ଓଠକୁ ଚୁମୁଥିଲି ଧରେ ଧୀରେ ମୋ ହାତ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ରଖି ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି । କହିଲି ଆରେ ସୁପ୍ରିୟା ତୋର ଦୁଧ ଖୁବ ବଢିଆ ହେଇଛି । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ହଁ ସ୍ୱରୂପ ମୁଁ ଜାଣିଛି ତୁମର ଏଗୁଡିକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ । ମୋ ସହ ଗପିଲା ବେଳେ ତୁମ ନଜର ଏଇଠି ଥାଏ । ଆଉ ଅନ୍ଧାରରେ ତୁମେ ତୁମ ହାତ ମାର ଏଇ ଜାଗାରେ । ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଉଜ ହୁକ ଖୋଲୁଖୋଲୁ କହିଲି ଖାଲି ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ଏଗୁଡିକ ଦେଖିଥିଲି ଅସଲରେ କେବେ ଦେଖିବା ସୁଯୋଗ ପାଇନି ରେ । ସେ କହିଲା ହଉ ଆଜି ଅସଲରେ ଦେଖିଦିଅ । ଆଜି ଏ ସୁପ୍ରିୟା ପୁରାପୁରି ତୁମର ଆଉ ଏ ସୁପ୍ରିୟା ସହ ଯାହା ଇଛା ତାହା କର । ବ୍ଲାଉଜ ହୁକ ଖୋଲିଲା ପରେ ବ୍ରା କପ ଭିତରୁ ଦୁଇଟି ଯାକ ଦୁଧ ଭଲ ଭାବେ ଦିଶିଥିଲେ । ମୋ ମୁହଁ ନେଇ ସେଠି ରଖି ଜିଭ କାଢି ତା କ୍ଲିଭେଜରେ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧରେ ମାଡି ଦେଇଥିଲା ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତ ତା ପିଠି ଆଡକୁ ନେଇ ବ୍ରାର ହୁକ ବି ଖୋଲିଦେଲି । ଚିକ୍କଣ ପିଠିରେ ହାତ ବୁଲେଇ ତାକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ପୁଣି ଥରେ ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି । କିଛି ସମୟ ତା ଓଠକୁ ଚୁମିଲା ପରେ ମୁହଁକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧରେ ରଖି ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି । ତା ନରମ ନରମ ଦୁଧରେ ମୋ ମୁହଁକୁ ସେ ଚାପି ଧରିଥିଲା ।

ମୋ ଜିଭ କାଢି ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ଓଃ କି ମସ୍ତ ଦୁଧ ତାର । ସେ କହୁଥିଲା, ଖାଇଦିଅ ସ୍ୱରୂପ ସବୁ ଖାଇଦିଅ, ଆଜି ଏ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଖାଇଦେଇ ତୁମ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କର । ମୁଁ ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ତା ଉପରକୁ ଆସି ଦୁଧ ସହ ଖେଳୁଥିଲି । ଚିପୁଥିଲି, ଚଚୁମୁଥିଲି, କାମୁଡୁଥିଲି, ଚାଟୁଥିଲି, ଚୁମୁଥିଲି । ସେ ଆଖିବୁଜି ମଜ଼ା ନେଉଥିଲା । ଗୋଟେ ହାତ ତଳକୁ ନେଇ ତା ଶାଢୀର ଗଣ୍ଠି ଖୋଲିଲି ଆଉ ସାୟା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି । ପଚାରିଲି ୟା ତଳ ଅବସ୍ଥା କେମିତି ଅଛି । ସେ ଲାଜେଇଜାଇ କହିଲା ନିଜେ ଦେଖୁନ । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଗୋଟିଏ ଥରରେ ତା ଶାଢ଼ୀ, ସାୟା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ସେ ଲାଜରେ ହାତ ନେଇ ତା ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ନଙ୍ଗୁଳି ସୁପ୍ରିୟା ଖୁବ ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ଗୋରା ଦେହରେ ବଡ ବଡ଼ ଦୁଧ, ଆଉ ଦୁଧ ଉପରେ କଳା କଳା ଭୁଣ୍ଡି, ମାଉଁଶିଆ ଚିକଣ ଜଙ୍ଘ, ଆଉ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ବାଳୁଆ ବିଆ । ତା ପୁରା ଦେହକୁ ଖାଇଦେବାକୁ ଇଛା ହେଉଥିଲା । ତା ପୁରା ଦେହକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଧକୁ ମସ୍ତ କରି ଚିପୁଥିଲି । ମୋ ହାତ ଆଣି ତା ବିଆରେ ରଖିଲି ଆଉ ତା ସେଣ୍ଟିକୁ ହାଲକା ହାଲକା ଘସୁଥିଲି ।

ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ ଭିଡି ଧରିଲା ଆଉ ମୋ ଗାଲକୁ କାମୁଡ଼ିଦେଲା । କହିଲା ଓଃ ସ୍ୱରୂପ କଣ କରୁଛ । ମୋ ଦେହସାରା ଶିହରଣ ଖେଳି ଯାଉଛି । ଏହା କହି ସେ ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିଗଲା । ମୋ T ଶାର୍ଟକୁ ହାତ ଉପରଦେଇ ବାହାର କରିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଟ୍ରାକ ପେଣ୍ଟକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଟାଣ ହେଇସାରିଥିଲା । ସେ ନିଜ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ସାଉଁଳିବାରେ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଟାଣ ହୋଇଗଲା । କହିଲା ଓଃ ସ୍ୱରୂପ ତୁମର କେତେ ବଡ଼ ମ ଆଉ ମୋଟା ବି । ମୁଁ ପଚାରିଲି କାହିଁ ପରେଶ ବାବୁଙ୍କ ଏତେ ବଡ ନୁହେଁ କି । ସେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ନା କଲା । ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଚାପିଧରି ତା ମୁହଁ ସାରା ଚୁମାରେ ଭରିଦେଲି ।

ତାକୁ ତଳେ ଗଡେଇ ମୁଁ ତା ଉପରକୁ ଆସିଗଲି । ପୁଣିଥରେ ତା ଦୁଧକୁ ମୁହଁରେ ନେଇ ଚୋଷିବାରେ ଲାଗିଲି ଗୋଟେ ହାତ ତା ବିଆରେ ରଖି ସାଉଁଳିବାରେ ଲାଗିଲି । ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଓଦା । ମୁଁ ବିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆହୁରି ଓଦା କରିଦେଲି । ସେ ନିଜକୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳିପାରିଲାନି,ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରି ଚୁମା ଦେଇ କହିଲା ଆଉ ଡେରି କରନି ସ୍ୱରୂପ । ତୁମ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଗେହିଁଦିଅ । ମୁଁ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ବିଆରେ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଘସୁ ଘସୁ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୂରେଇଦେଲି । ସେ ଓଃ ମା ମରିଗଲି କହି ଚିଲେଇଲା । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତା ପାଟିକୁ ଭ୍ରୁକ୍ଷେପ ନ କରି ତାକୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ।

ହାତ ଦୁଇଟି ତା କନ୍ଧ ସାଇଡରେ ଭରା ଦେଇ ତାକୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ଭାବିପାରୁନଥିଲି କି ଯାହା ନାଁ ରେ ମୁଁ ସବୁଦିନ ହାଲଉଥିଲି ଆଜି ତାକୁ ଅସଲରେ ଗେହିଁବା ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି । ମୁଁ ଜୋର ଜୋରରେ ଷ୍ଟୋକ ମାରୁଥିଲି ଆଉ ସୁପ୍ରିୟା ପାଟିରୁ ଉଃ ଓହଃହଃ ଆଆ ବାହାରୁଥିଲା ତା ଟାଇଟ ବିଆରେ ଗେହିଁବାକୁ ଖୁବ ମଜ଼ା ଲାଗୁଥିଲା । ଆଉ ସେ ବି ମୋ ଗିହାଁର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲା ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ଝଡି ଯାଉଥିଲା ଆଉ ତା ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଆଣି ମୋ ଅଣ୍ଟାରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇଥିଲା । ମୁଁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଗେହିଁବା ସହ ତା ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ତା ଓଠରେ ଓ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲି । ଏମିତି ଭାବେ ଲଗାତାର 12/13 ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ବି ବାହାରିବା ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଗଲା । ଆଉ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ସବୁ ପାଣି କାଢ଼ିଦେଲି ଓ ମନ ଖୁସିରେ ତା ପାଖରେ ସୋଇପଡିଲି । ସେ ବି ଖୁସିରେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରିଲା । ସେଦିନ ରାତିରେ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଆଉ ଦୁଇଥର ଗେହିଁଲି ଆଉ ଶେଷ ଥର ଗେହିଁଲାପରେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ସୋଇପଡିଲି । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ପରେଶ ବାବୁ ଆସି ପହଁଚିଲେ । ରାତିସାରା ନ ସୋଇ ସେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିଲେ ତେଣୁ ଘରକୁ ଆସି ଶୋଇପଡିଲେ । ମୁଁ ବି ଦିନ ନଅଟା ବେଳେ ଉଠିଲି । ପରେ ସମସ୍ତେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଜଳଖିଆ ଖାଇଲୁ ଓଡ଼ିଆ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଲି । ଆସିଲାବେଳେ ବାଟରେ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲ ଗଲୁ । ସେଠି ଗୋଟେ ରୁମ ନେଇ ସେଠାକୁ ଖାଇବା ମଗେଇଲୁ । ଆଉ ସେ ଭିତରେ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଆଉଥରେ ଗେହିଁଲି । ମଝିରେ ମଝିରେ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ସୁପ୍ରିୟାକୁ ବହୁତ ଥର ଗେହିଁଛି

ଏ ଭିତରେ ବହୁତ ଦିନ ବିତିଗଲାଣି । ସୁପ୍ରିୟାକୁ ନ ପାଇବାର ଯୋଉ ଗ୍ଲାନି ମନରେ ଥିଲା ସେଇଟା ଆଉ ନାହିଁ । ମୋର ବି ବାହାଘର ହୋଇଗଲାଣି । ସୁପ୍ରିୟାର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ହେଇଗଲାଣି । କିନ୍ତୁ ସୁପ୍ରିୟା କୁହେ ଯେ ସେ ପୁଅଟି କୁଆଡେ ମୋ ତରଫରୁ ।

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

0 Comments