ଲିଶା ଜନ୍ମ ଦିନରେ ଗେହିବା ଗିଫ୍ଟ ଦେଲି (Lisa Janma Dinare Gehiba Gift Deli)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ମୁଁ ସରୋଜ, ମୁଁ ସବୁବେଳେ Xnxxstories.In ରେ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢ଼େ। ତେଣୁ ଆଜି ନିଜ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଚି । ମୁଁ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଜବ ପାଇଁ ପ୍ରିପେୟାର କରୁଛି । ମୋତେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ମୁଁ ଦିନକୁ ତିନି ଚାରି ଥର ହଲାଇ ଦିଏ । ମୁଁ ଦିନେ ଫେସ୍ ବୁକ୍ ରେ ଚାଟିଂ କରୁଥାଏ । ଦେଖିଲି ଲିସା ଅନଲାଇନ ଅଛି । ମୁଁ ତାକୁ ହାଏ ସେଣ୍ଡ କଲି । ଆମେ ଚାଟିଂ କଲୁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଅଛୁ । ଅଫିସ ରେ ବୋଲି କହିଲା । ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ବାଣୀବିହାରରେ କେତେବେଳେ ଦେଖାହେବ କହ? ତୁ ପାଞ୍ଚଟା ବେଳକୁ ସହିଦନଗର ଆସେ ସେଇଠି ଦେଖା ହେବା । ଲିସା ଗୋଟେ ବ୍ଲାକ୍ ଜୀନ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ହଳଦିଆ ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ତା ଦୁଧ ଦିଟା ସତେ ଯେମିତି ସାର୍ଟ ଚିରି ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିବ ।

ଆମେ ଲିଙ୍ଗରାଜ ଲସି ସେଣ୍ଟରକୁ ଗଲୁ । ମୁଁ ଦୁଇଟା ଲସି ଅର୍ଡର କଲି । ଲସି ପି ସାରି ଆମେ ବାହାରିଲୁ । ସେ ଗୋଟେ କେକ କର୍ଣର କୁ ଯାଇ ଗୋଟେ ବାର୍ଥଡେ କେକ ଅର୍ଡର କଲା । ପଚାରିବାରୁ ସେ ଆଜି ତାର ବାର୍ଥଡେ ବୋଲି କହିଲା । ତା ବାର୍ଥ ଡେ ଜାଣି ମୁଁ ପେମେଣ୍ଟ କଲି । ଲିସା କହିଲା ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ ସେଠି ପାର୍ଟୀ ଅଛି ତା ପରେ ତୁ ଯିବୁ । ମୁଁ ରାଜି ହେଇ ଗଲି ସିଏ ତା ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିକହିଲା ଆଜି ପାର୍ଟୀ ହବ ନ ଟା ବେଳକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆସିବାକୁ କହିଲା । ଆମେ ଯାଇ ରୁମ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ସେତେବେଳକୁ ସେଠି କେହି ନଥିଲେ । ମୁଁ ପଚାରିବାରୁ ଲିସା କହିଲା ସମସ୍ତେ ଆସିଯିବେ । ମୁଁ ରେଡି ହଉଚି ତୁ ଯାଇ ବିୟର ଛ ଟା ନେଇ ଆସେ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କାହା ପାଇଁ ତ ଲିସା କହିଲା ମୋର ଚାରି ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଆଉ ଆମ ପାଇଁ । ତୁ ଜଲଦି ଯା ସେମାନେ ଆସି ଯିବେ ।

ମୁଁ ବିୟର ଧରି ସାଢେ ନ’ଟା ବେଳକୁ ଫେରିଲି । କଲିଙ୍ଗ୍ ବେଲ ମାଇଲି । ଲିସା ଡୋର ଖୋଲିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲିନି ସିଏ ପୁରା ସଜେଇ ହେଇଥିଲା । ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆସିଲେଣି ବିୟର ଗରମ୍ ହେଇଯିବ । ସେ କହିଲା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଆସିନାହାନ୍ତି । ଆମେ ଦଶଟା ଯାଏ ଅପେକ୍ଷା କଲୁ ତଥାପି କେହି ଆସିଲେନି । ଲିସା ମନ ଦୁଖରେ ବସିଥାଏ । ମୁଁ କହିଲି ମନ ଦୁଃଖ କାହିଁକି କରୁଚୁ ମୁଁ ଅଛି ନା । କେକ କାଟି ସାରିବାପରେ ମୁଁ ଆସିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲି । ସିଏ ମୋତେ କହିଲା ଆସେ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ବିୟର ପିଇବା ତାପରେ ତୁ ଯିବୁ । ବାଲକୋନୀରେ ବସି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବିୟର ପିଇଲୁ । ସେତେବେଳକୁ ବାରଟା ବାଜିଥାଏ । ସବୁ ବିୟର ପି ଥିବାରୁ ନିଶା ହେଇଥାଏ । ଏହି ସମୟରେ ମୋର ନଜରରେ ପଡିଲା ଗୋଟେ ବେଡ୍ ରୁମ୍ ର ଝରକା ଖୋଲାଥାଏ । ରୁମ୍ ଭିତରେ ଦୁଇ ଜଣ ସେକ୍ସ କରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ ଦେଖୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ହଲେଇ ଦେଲା । କହିଲା ମୋ ସହ କଥା ନ ହେଇ କଣ ଦେଖୁଛୁ । ମୁଁ କହିଲି ସରି କିଛି ନାହିଁ । ଲିସା ହସି ହସି କହିଲା କିଛି ନାହିଁ କଣ ସେ ଦି ଜଣଙ୍କ ଗିହାଁଗେହିଁ ଦେଖୁଛୁ । ଲିସା ମୁହଁରୁ ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି । ସିଏ କହିଲା କଣ କିଛି ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ହଉଚୁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି ସେମାନେ କିଏ? ସେ କହିଲା ସେମାନେ ବେଙ୍ଗଲୀ ଏଇ ମାସେ ହେଲା ଏଠି ରହୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସବୁଦିନ ଦେଖୁ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ଲାଇଟ୍ ଅଫ୍ ହେଇ ଗଲା । ମୋର ଇଛା ପ୍ରବଳ ହେଲାଣି ଲିସା କୁ ଗେହିଁବାକୁ । ମୁଁ ଲିସା ପାଖରେ ପୁରା ଲାଗିକି ବସିଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ଛୁଇଁ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ଲିସା ପଚାରିଲା କଣ କହୁନୁ । ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁନି । ଲିସା ହସିଦେଇ କହିଲା ଆଉ ଡେରି କାହିଁକି କରୁଚୁ? ମୁଁ କହିଲି ତୁ ରାଜି ତ। ଲିସା କହିଲା କୋଉ ଝିଅ କଣ ମୁହଁ ଖୋଲି କହେ? ମୁଁ ଓଠକୁ କିସ୍ କଲି । ଲିସା ମୋତେ ପୁରା କୁଣ୍ଢେଇ କି ଧରିଲା । କିଛି ସମୟ କିସ୍ କରିବା ପରେ, ଲିସା କହିଲା କିଏ ଦେଖି ଦେଲେ ଅସୁବିଧା ହେଇ ଯିବ ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ ।  ମୁଁ ତାକୁ ଟେକି କି ବେଡ୍ ରୁମ୍ ରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ କିସ୍ କଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ଦେହ ସାରା ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଲିସା ସେତେବେଳକୁ ଉତେଜିତ୍ତ ହୋଇ ଛଟପଟ ହେଉଥାଏ । ମୁଁ ବାର୍ଥ ଡେ କେକ ଆଣି ତା ଦେହ ସାରା ମାରିଦେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି । ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଲିସା ଖାଲି ଆଃ ଓହଃ ଉଃ ହଉଥାଏ । ଲିସା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲାଉ ଥାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡରେ କେକ ମାରି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଲିସା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଥାଏ । ସିଏ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହେଇ ଚିଲାଉ ଥାଏ । ମୁଁ ତାକୁ ଚିତ୍ କରି ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗ ପଛ କଲି । ସିଏ ମୁଡରେ ସଁସଁ ହଉଥାଏ । ଟିକେ ଜୋରରେ କରୁନୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କଣ କରୁଚୁ? ମୁଁ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଲି ଜୋରଦେଇ ଧକ୍କା ମାଇଲି । ସିଏ ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହେଇ ମୋତେ ଆହୁରି ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥାଏ ।

ମୁଁ ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇ ଗଲି ଲିସା ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ଜୋରରେ ଧକ୍କା ମାରିଲା । କିଛି ସମୟ ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୋର ବାହାରିବ । ଲିସା କହିଲା ତାହାଲେ ତ ଅସୁବିଧା ହେଇଯିବ ତୁ ଆଉ ଗେହିଁ ପାରିବୁନି । ଲିସା ଆସି ମୋ ଦେହସାରା କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଫ୍ରୀଜରୁ ଏନର୍ଜି ଡ୍ରିଂକ୍ସ ଆଣି ମୋତେ ଦେଲା । ସାଙ୍ଗ ହେଇ ପିଲୁ । ଲିସା କହିଲା ସରୋଜ ତୁ ରାତିସାରା ମୋତେ ଗେହିଁବୁ ତୋର ଷ୍ଟାମିନା ପାଇବନି ତୁ ମେଡିସିନ ଷ୍ଟୋରି ରୁ ମେଡିସିନ ନେଇକି ଆସ ମୋ ପାଇଁ ବି ଆଣିବୁ ନହେଲେ ମୋର ବି ଷ୍ଟାମିନା ପାଇବନି । ତୁ ଜଲଦି ଯା ଆଉ ହଁ ଆସିଲାବେଳେ କ୍ଷୀର ନେଇ ଆସିବୁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ପି ଗିହାଁଗେହିଁ ହବା । ମୁଁ ମେଡିସିନ ଷ୍ଟୋରି ରୁ ଭାଏଗ୍ରା ନେଇ ଆସିଲି । କ୍ଷୀର ପାଇଁ ବହୁତ ଜାଗା ଖୋଜିବା ପରେ ମିଳିଲା । କ୍ଷୀର ଗରମ୍ କରି ପି ସାରି ଭାଏଗ୍ରା ଖାଇଲୁ । ସାଙ୍ଗ ହେଇ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ସବୁ ପୋଜିସନ ଦେଖିଲା ପରେ ଲିସା କହିଲା ଆଉ ଡେରି କରନି ଆରମ୍ଭ କର ।

ମୁଁ ତାକୁ ଟେକିନେଇ ବାଥ୍ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଗଲି । ଭଲକରି ଗାଧୋଇଲୁ । ତା ପରେ ବେଡ୍ କୁ ଆଣି ତାକୁ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ଲିସା ଅଟୋମେଟିକ ସବୁ ପଜିଟସନକୁ ଆସି ଯାଉଥାଏ ମୋତେ ବେଶୀ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡୁନଥିଲା । ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ପୁରା ଏକ୍ସପର୍ଟ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଡଗୀ ପଜିସନ ରେ ଗେହୁଁଥାଏ କଲିଙ୍ଗ୍ ବେଲ ବାଜିଲା । ଲିସା କହିଲା ଯିଏ ହଉ ତୁ ଗେହିଁଚାଲ। ତା ମୋବାଇଲ ରିଙ୍ଗ ହେଲା ଦେଖିଲାବେଳକୁ ତା ସାଙ୍ଗ ଫୋନ୍ କରିଥିଲା । ଲିସା ଫୋନ୍ ରିସିଭ କରି କହିଲା । ବେଧ କୋଉଠି ଗାଣ୍ଡି ମରୋଉ ଥିଲୁ ପାଣି ମରିଗଲା ପରେ ଆସିଚୁ । ମୁଁ ଏବେ ଗାଣ୍ଡି ମରୋଉଚି ପାଣି ମାରିଲେ ଡୋର ଖୋଲିବି । ସରୋଜ ଆହୁରି ଜୋରେ କର ବେଧ ମାନେ ଆସିଯିବେ । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁ ତା ବିଆରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ି ଦେଲି । ସେତେବେଳକୁ ଆଠଟା ବାଜିଥାଏ । ଲିସା ଟାୱେଲ ଗୁଡେଇ ହେଇ ଡୋର ଖୋଲି ବାକୁ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ବାଥ୍ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଗଲି । ଲିସାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଆଉ ମୁଁ ବସି କଫି ପିଲୁ । ସେମାନେ ରାତିରେ ଆସି ନଥିବାରୁ ଲିସା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗି ଗାଳି କଲା । ସମସ୍ତେ ସରି କହିଲେ । ଲିସାର ସାଙ୍ଗ ରୋଜି କହିଲା ସରୋଜ ତମକୁ ଆମକୁ ଆଜି ପାର୍ଟି ଦବାକୁ ପଡିବ କାହିଁକିନା ତମେ ଲିସା ର ସିଲ୍ ଖୋଲିଲ । ମୁଁ ରାଜି ହେଇଗଲି । ଆମେ ସମସ୍ତେ ସେଦିନ ଫିଲ୍ମ ଗଲୁ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରି ଆସିଲୁ । ରୁମ ରେ ସେଦିନ ପାର୍ଟି ହେଲା । ଶେଷରେ ଲିସାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଲିସା ଆଉ ମୋତେ ଗୋଟେ ରୁମ୍ ରେ ଭର୍ତି କରି କହିଲେ ଲିସା ଆମକୁ ସବୁବେଳେ କହୁଥିଲୁ ନା ଏବେ ନିଜେ ଫସିଗଲୁ ।

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

0 Comments