ଜିଏଫ୍ କୁ ଗେହିବା ପରେ ଜାଣିଲି ତାର ପୂର୍ବ ଗିହଣା କଥା (GF Ku Gehiba Pare Janili Tara Purba Gihana Katha)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Hii ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ହଉଚି RAAJ । ମୋ ଘର ହଉଚି ନୟାଗଡ଼ର ସୁନାଖଳାରେ , ମୁଁ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହିକି Job କରୁଛି । ମୋ Instagram Id ହଉଚି Raaj_bhubaneswar । ଷ୍ଟୋରିୀ ଭଲ ଲାଗିଲେ ମୋତେ Instagram ରେ Msg ଦେବେ L ମୁଁ Bhubaneswar ରେ Always ରହୁଛି So ଯେ କେହିବି ଝିଅ ମାନେ Or ଭାଉଜ ମାନେ ମତେ Msg କରିପାରିବେ । ଏବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରିୀ ଉପରକୁ ଯିବା ।

ମୋ Gf ର ନା ହଉଛି ମାମା । ଦୁଧର Size ୩୬ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ୨ ବର୍ଷ ହେଲା ଭଲ ପାଉଛୁ । ଆମେ ଆଗରୁ ପ୍ରାୟ ଦେଖା ହଉଥିଲୁ । ହେଲେ ମୁଁ ଭୁବେଶ୍ବରର ରେ Job କରିବା ପରଠୁ ଆଉ ଠିକସେ ଦେଖା ହେଇପରିଲୁନି । ଆଗରୁ ଆମେ Kiss ଆଉ Hug ହଉଥିଲୁ । ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଚିପି ଦିଏ। ସେ ଭାରି ନଖରା ଦେଖାଏ । ହେଲେ ଏବେ ତାର ଦେଖା ନାହିଁ । ଆଜି କୁ ଠିକ୍ ୧୫ ଦିନ ତଳର କଥା । ମୁଁ ଗାଆଁ କୁ ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ପ୍ଲାନ କରିଥିଲି ଯେମିତି ହେଲେ ବି ମାମା କୁ ଗେହିବି। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କୁଆଡେ ଗୋଟେ ବୁଲିଯିବା ପାଇଁ। ସେ ଘରେ କଲେଜ ଯାଉଚି କହିଲି ଆସିଲା। ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବାଇକ୍ ରେ ବସିକି ବିକିବାକୁ ଗଲୁ। ତାକୁ ମୁଁ ନେଇକି ରଣପୁର ଆଡେ ନେଲି । ମଣିନାଗେଶ୍ୱରି କୁ ଗଲୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ। ସେଠୁ ବୁଲିବା ପରେ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତାକୁ ଗୋଟେ ଜଙ୍ଗଲ Area ଦେଖିକି Bike ରଖିଲି। ଆଉ କହିଲି ଚାଲ ଭିତରୁ ବୁଲିକି ଆସିବା । ଆଗ ସେ ମନା କଲା ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ମୋ ସହ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଗଲ। Tk ବାଟ ଗଲା ପରେ ନିଛାଟିଆ ଜାଗା ଦେଖିକି ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ପକେଇଲି । ଆଉ ତାକୁ ସୁଆଇଦେଲି ।

ଆଗ ସେ ବହୁତ ନାହି ନାହି କଲା। ହେଲେ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତି ମାଡ଼ି ବସି କି ତାକୁ ସୁଆଇକି ତା ଉପରେ ମାଡ଼ି ବସିଲି। ଆଉ ଲିପ୍ ରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଗରମ୍ ହେଲା ଆଉ ମତେ ସାଥ ଦେଲା । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ତାକୁ Total ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ତା ବିଆ ରୁ ଖାଲି ନାଳ ବୋହୁଥିଲା। ଆଉ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଓହଳି ଥିଲା । ମୁଁ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବହୁତ ଚିପିଲି। ସେ ମନା କରୁଥିଲା ଜମା ସୁନିଲିନି। ତାପରେ ଖାଇଲି ଦୁଧ। ସେ ମୋ ସାଥ ଦେଲା। କିଛି ଟାଇମ ପରେ ତା ବିଆ ରେ ହାତ ମାରିଲି । ପୁରା ନାଳ ପଚ ପଚ । ଆଉ ଲେଟ୍ ନ କରିକି ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢ଼ିଲି । ସେ ଦେଖିକି ଡ଼ରି ଗଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ ୬ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା । ସେ କହିଲା ଏତେ ବଡ଼ କାଟିବ ବୋଲି। ମୁଁ କହିଲି କିଛି ହେବନି ।

ତାପରେ ଟା ବିଆ ପାଖକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଲି। ଆଗ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଘଷିଲି । ସେ ଖାଲି ଛାଟିପିଟି ହେଲା । ଏଥର ବାଣ୍ଡ କୁ ପସେଇଲି। ଗୋଟେ ଥର କେ ବିନା କଷ୍ଟ ରେ ବାଣ୍ଡ Total ପଶିଗଲା। ମୁଁ ପୁରା କାବା ହେଇଗଲି। ସେ ମୁହଁ ଲାଜ ରେ ଲୁଚେଇ ଦେଲା। ମୁଁ ମନେ ମନେ Sure ହେଇଗଲି ଯେ ସେ ଆଗରୁ ବହୁତ ଗିହଁଣା ଖାଇଚି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି। ଆଗରୁ କାହା ସହ ହେଇଥିଲ । ସେ Total ମନା କରିଦେଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମତେ ସତ କହିଦିଅ ମୁଁ ତୁମକୁ ସବୁବେଳେ Support କରିବି। Then ସେ କହିଲା Haan ବୋଲି ।

ମୁଁ ପଚାରିଲି କିଏ କିଏ । ସେ କହିଲା ଜଣେ ତା ମାମୁଁ ପୁଅ। ଆଉ ଜଣେ ତାର Ex । ମୁଁ ପଚାରିଲି କେତେ ଥର ଆଉ କୋଉଠି। Then ସେ କହିଲା ମାମୁଁ ପୁଅ ୩ ଥର କରିଚି । ମାମୁଁ ଘରେ। ଆଉ Ex ୫ Thara Karichi ବୁଲିବା ବାହାନା ରେ ନେଇକି। ତାପରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି ତମକୁ Kemti ଲାଗିଲା। ସେ କହିଲା First ଥର କଷ୍ଟ ହେଲା ତାପରେ Enjoy କଲା।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ Details ରେ Kemti ପଚାରିଲି ଆଉ ସେ କଣ କଣ କହିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଜଙ୍ଗଲ ରେ କଣକଣ କଲି Next Part ରେ କହିବି। ଯଦି ଆପଣ ମାନେ Support Karibe। ଆଉ ଯୋଉ ଭାଉଜ ମାନେ Or ଝିଅ ମାନେ ମୋ ସହ Enjoy Or Sex କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ମତେ INSTAGRAM Re Msg ଦିଅନ୍ତୁ । ଏସବୁ ଆମ ଦୁଇ ଙ୍କ ଭିତରେ SECRET ରହିବ ।

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

0 Comments