ଗାଁ ର ରାଣ୍ଡି ଟୋକିକୁ ନେଇ ହୋଟେଲ ରେ ଗେହିଁଲି (Gan Ra Randi Tokiku Nei Hotel Re Gehili)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ମୋର ସମସ୍ତ ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର । ମୁଁ ଭାଗ୍ୟରଥି ଡାକ ନାଁ ଭାଗ୍ୟ । ମୋର ବୟସ ୪୮ ବର୍ଷ । ମୁଁ ବିବାହିତ ଘରେ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ (୪୫) ସହ ଗୋଟିଏ ପୁଅ (୧୮) ଓ ଗୋଟିଏ ଝିଅ (୨୦) ଅଛନ୍ତି । ମୁଁ ଭଲ ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖଣ୍ଡେ କରିଛି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପିଲା ଛୁଆଙ୍କ ସହ ରାଜଧାନୀରେ ରୁହେ । ମୁଁ ମୋର ଯୁବକ ସମୟରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଖୁବ ଗେହିଁଛି ।

ସେ ବି ମୋତେ ସେକ୍ସରେ ବହୁତ ସାଥ ଦିଏ ସେ ବି ମୋ ସହ ବହୁତ ମଜା ଉଠେଇଛି । କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ସେକ୍ସରେ ଅଧିକ ଆଉ ରୁଚି ରଖୁନାହିଁ । ମୋର ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ସେ ଆଉ ମୋର ସାଥ ଦେଉ ନାହିଁ । ତାର ଗୋଟିଏ କଥା ପିଲାମାନେ ବଡ ହୋଇଗଲାଣି ତୁମେ ବୁଢା ହେଲଣି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରସିକିଆ ଗୁଣ ଯାଇନି । ମୋର ସବୁବେଳେ ସେଇ ଗୋଟିଏ କଥା ମୁଁ ବୁଢା ହୋଇନି, ତୁମେ ଜାଣିନ ଲଙ୍କା ପାଚିଲା ଅଧିକ ରାଗ ।

ଯେତେ ଯାହା କହି ତାକୁ ବୁଝେଇଲା ବି ସେ ଆଉ ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ସେତେ ଟା ରୁଚି ଦେଖାଉ ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବି ଆଉ ତା ସହ ଲାଗୁନାହିଁ କି ତାକୁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ କହୁ ନାହିଁ । ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ବାର୍ଥକୁ ଯାଏ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଇ ଚାଲିଆସେ । ହେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତିକିରେ କୋଉ ଶାନ୍ତ ହେଉଛି ଯେ । ମୋର ସେକ୍ସର ଇଚ୍ଛା ଏତେ ଅଧିକ ହେଲା ଯେ ଥରେ ମାଲି ସାହି କୁ ଗଲି କିନ୍ତୁ ସେଇ ପରିବେଶ ଆଉ ସେଠି ମୋତେ ଏତେଟା ମଜା ପାଇଲି ନାହିଁ ।

ଦ୍ଵିତୀୟ ରେ ଡରବି ଥାଏ କାଲା କିଏ ଦେଖି ଦେବ ଇଜ୍ଜତ ଚାଲିଯିବ ତେଣୁ ଜୀବନରେ ସେଇଥରକ ମୁଁ ସେଇଠିକୁ ଯାଇଥିଲି ଆଉ କେବେ ଯାଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଭାବୁଥାଏ କେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଶାନ୍ତି କରିହେବ । କିଛି ବି ଉପାୟ ମୋତେ ମିଳୁନଥିଲା । ଆଉ ସେଇ ବୟସ ନାହିଁ ଯେ ଟୋକି ପଟିବେ । ଏମିତି ମୋ ଜୀବନ ଟା ଭାରି ଉଦାସରେ କଟୁଥିଲା ।

ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଚାକିରି କଲା ବି ମୋର ଗାଁ ମାଟି ପାଣିପବନ ଆଉ ସାଙ୍ଗ ସାଥି ମାନଙ୍କୁ କେବେ ଭୁଲି ନାହିଁ । ମୋ ଘର ଭୁବନେଶ୍ଵର ଠାରୁ ୫୦କିମି ଦୂର । ମଟୋର ସାଇକେଲ ରେ ଗଲା ଅତି ବେଶୀରେ ମୋତେ ଦେଢ ଘଣ୍ଟା ଲାଗେ । ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁ ଛୁଟି ଦିନ ମୁଁ ଗାଁ କୁ ଚାଲିଯାଏ । ସେ ଗୋଟେ ଦିନର ଛୁଟି ଥାଉ ପଛେ ମୁଁ ଗାଁ କୁ ଚାଲିଯାଏ ।

ଗାଁ ରେ ମୋର ବଡ ଭାଇ ଭାଉଜ, ବାପା ବୋଉ, ପୁତୁରା ଝିଆରୀ ସମସ୍ତେ ଅଛନ୍ତି । ଏମିତି ଗାଁରେ ମୁଁ ବେଳେ ଭାଇଙ୍କ ସହ ବିଲକୁ ଯାଇ ଚାଷ କାମ ବି କରେ । ଗାଁ ରେ ମୋର ଖାତିର, ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଭଲପାନ୍ତି । ଗାଁ ରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମୋର ଭାରି ଜମେ ଗାଁ ରେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଗୁଳି ଖଟି ଆଉ ଗାଁର ସବୁ ହାଲଚାଲ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ କାଟିଯାଏ ।

ଏମତି ଥରେ ସାଙ୍ଗମାନେ ବଶି କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ କହିଲା ଆମ ଗାଁ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ବହୁତ ବଢିଗଲାଣି । ପ୍ରାୟ ସମୟ ଏଇ ବିଷୟରେ ବି କଥା ହୁଏ । କିନ୍ତୁ ମୋର ସବୁରେ ଏତେ ଧ୍ୟାନ ଦିଏ ନାହିଁ । ସେଦିନ ଯାହା ବିଷୟରେ କଥା ପଡିଥିଲା ସେ ଟିକେ ଖାସ ଆଉ ସେ ଏହି କାହାଣୀର ନାୟିକା । ନାଁ ଟି ତାର ରଞ୍ଜିତା (ଛଦ୍ମନାମ) ।

ଦେଖିବାକୁ ମସ୍ତ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ । ବୟସ ସେଇ ୩୨-୩୩ ହେବ । ଆଉ ଫିଗର କଣ କହିବି । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ସେ ଚାଲିକି ଗଲାବେଳେ ଟୋକାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ତାକୁ ଦେଖି ଠିଆ ହେଇଯାଏ । ସବୁ ଟୋକାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛା ରଞ୍ଜିତା ବିଆରେ ଆମ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ପଶିଯାନ୍ତା କି ? କିନ୍ତୁ ସେ ଭାରି ଚତୁର ଝିଅ ଟେ ସହଜରେ ଧରା ଦିଏ ନାହିଁ । ସେ ଯାହାକୁ ଧରା ଦିଏ ତା ଠୁ କୁଆଡେ ଭଲକରି ମାଲ ମାନେ ଟଙ୍କା ଖସାଏ ।

ସେଦିନ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ସେ ଏବେ ଗାଁର ଟୋକାମାଙ୍କୁ ଖରାପ କରି ସାରିଲାଣି । ଏକଥା ମୁଁ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ପିଲା ପିଲି ନହେବାରୁ ତା ସ୍ଵାମୀ ତାକୁ ଛାଡି ଦେଇଛି ପ୍ରାୟ ୭-୮ ବର୍ଷ ହେବ । କିନ୍ତୁ ଏକଥା ଜାଣିନଥିଲି ସେ ଗାଁ ରେ ରହି ଏମିତି ରାଣ୍ଡି କାମ କରୁଛି । ଗୋଟେ ରାତିକୁ ସେ ଟଙ୍କା ୫୦୦ -୧୦୦୦ ନେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଦେଉଛି ବୋଲି ସେଦିନ ମୁଁ ତାର କଥା ବାର୍ତାରୁ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ।

କେଜାଣି କାହିଁକି ସେଦିନ ମୋର ଭାରି ଇଚ୍ଛା ହେଲା ତାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ତା ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେଲି, ସେଦିନ ଗାଁ ରୁ ଆସିଲା ପରେ ମୁଁ ଖାଲି ତାରି କଥା ଭାବିଲି ତାକୁ କେମିତି ଗେହିଁ ହେବ ଆଉ ସେଫୁଣି ସମସ୍ତଙ୍କ ଅଜଣାତରେ କାରଣ ଗାଁ କଥା ଅନ୍ୟମାନେ ଜାଣିଲା ଇଜ୍ଜତ ଯିବ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ପିଲା ଛୁଆଙ୍କ ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ହେବ ନାହିଁ ।

ତେଣୁ ମୁଁ ମନେ ମନେ ସବୁବେଳେ ଗୋଟେ ଭଲରାସ୍ତା ଖୋଜୁଥାଏ ତା ସହ କଥା ହୋଇ ତାକୁ ରାଜି କରେଇବା ପାଇଁ । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଏମିତି ଏକ ଝିଅ ଖୋଜୁଥିଲି ମଜା ବି ଆସିବ ଆଉ ସବୁ କିଛି ଗୁପ୍ତ ବି ରହିବ । ଏମିତି ଉପାୟ ଖୋଜୁ ଖୋଜୁ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଚାଲିଗଲା । ଡେରି ହେବାର ଆଉ ଏକ କାରଣ ବି ମୁଁ ସବୁବେଲା ଗାଁ ରେ ରୁହେ ନାହିଁ ରହୁଥିଲା ହୁଏତ ଆଉ ଟିକେ ଶୀଘ୍ର ମୁଁ ବାଟ ଖୋଜିନେଇଥାନ୍ତି ।

ଗାଁ ରେ ମୁଁ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସଂଗଠନ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଛି । ମୁଁ ଏଥିରେ ବେଶୀ ସକ୍ରିୟ ନଥାଏ କିନ୍ତୁ କେବେ କିଛି କାମ କରିଦିଏ । ଆମ ଗାଁର କିଛି ଲୋକ ଏହି ସଂଗଠନ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି । ରବିବାର ଛୁଟି ଦିନରେ ମୁଁ ଯାଇ ଥାଏ ଗାଁରେ ସେହି ଧାର୍ମିକ ସଂଗଠନ ର ସଭ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ ଅଭିଯାନ ଚାଲିଥାଏ । ମୁଁ ବି ଗାଁ ର ଅନ୍ୟ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ଘର ଘର ବୁଲି ଆମ ସଂଗଠନ ବିଷୟରେ ବୁଝାଉଥାଏ ।

ସେଇ ସଂଗଠନର ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝେଇବା ସମୟ ସେମାଙ୍କ ନାଁ ଓ ଫୋନ ନମ୍ବର ବି ଆଣିବା ପାଇଁ ଉପରୁ ନିର୍ଦେଶ ଥିଲା । କାରଣ ଏହି ସଂଗଠନ ଆମର ବହୁତ ବଡ ସଂଗଠନ ଏଠି ନାଁ ନେଇ କହିପାରୁନି ତେଣୁ କ୍ଷାମ କରିଦେବ । Xnxxstories.In ରେ ଆପଣ ଏହି କାହାଣୀକୁ ପଢୁଛନ୍ତି । ଏମିତି ବୁଲି ବୁଲି ଆମେ ଯାଇ ରଞ୍ଜିତା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ଆଉ ମୋତେ ବି ତା ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିଗଲା ।

ମୁଁ ବି ତାକୁ ଆମ ସଂଗଠନ ବିଷୟରେ ବୁଝେଇଲି ଆଉ ତାକୁ କହିଲି ଝିଅ ତୁ ଚିନ୍ତା ରହୁଥିବୁ ଏଇଠି ମିଶି ଆମର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ମରେ ଯୋଗ ଦେ ତୋତେ ଟିକେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ମୁଁ ଜାଣେ ତାର ଏଥିରେ କୌଣସି ରୁଚି ନଥାଏ କେବଳ ଆମେ କିଛି ତା ଠାରୁ ବୟସରେ ବଡଥିଲୁ ତେଣୁ ସେ ଆମ କଥା ଶୁଣୁଥିଲା । ସେ ଯାହା ବି ହେଉ ଶେଷରେ ତାର ଫୋନରେ ଟି ଆମର ଲୋକ ମାନେ ନୋଟ କରି ନେଲା ।

ମୋ ମନ ବହୁତ ଖୁସି । ମୋର ଏବେ ଚିନ୍ତା କେମିତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅଜାଣତରେ ମୁଁ ସେହି ଫୋନ ନମ୍ବରକୁ ପାଇବି । ଗାଁ ବୁଲିବା ସରିଲା । ମୋତେ ଆମର ଯିଏ ମୁଖ୍ୟ ସେ କହିଲା ଭାଗ୍ୟ ତୁ ତ କାଲି ଭୁବନେଶ୍ଵର ଯିବୁ ଆଉ ଗଲାବେଳେ ଏଇ ସବୁ ନେଇ ହେଡ ଅଫିସରେ ଦେଇ ଦେବୁ । ମୁଁ ବି ଖୁସି ହୋଇ ହଁ କରିଦେଲି । ଆଉ ସେ ମୋତେ ସବୁ ଲିଷ୍ଟ ଗୁଡା ଧରେଇ ଦେଲା ।

ମୁଁ ଘରକୁ ଆସି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତାର ନମ୍ବର ଖୋଜି ମୋ ମୋବାଇଲରେ ସେଭ କରିଦେଲି । ତାପରଦିନ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଚାଲିଗଲି । ସେ ଲିଷ୍ଟକୁ ନେଇ ହେଡ ଅଫିସରେ ଡିପୋଜିଟ କରିଦେଇ ଆସିଲି । ମୋର ଅଫିସରୁ ଆସି ସେଇ ନମ୍ବରକୁ କଲ କରି କାରଣ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ସେ ନମ୍ବର ତାର ନିଜର କି ତାର ଘର ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କଲ କରି କନଫର୍ମ ହୋଇଗଲି ସେଇ ନମ୍ବର ତାର ବୋଲି ସେଦିନ ତାଙ୍କୁ ରଙ୍ଗ ନମ୍ବର ଲାଗିଛି କହି କଲଟି କାଟି ଦେଲି । ଆଜ୍ଞା ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ତା ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ମାର୍କେଟରୁ ଗୋଟେ ନୂଆ ସିମ କାର୍ଡ ବି ନେଇ ଆସିଥିଲି । ତାକୁ କଣ କହିବି ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରି ପାରୁନଥାଏ । ସେ ବି ମୋ ସହ ଫୋନରେ ଆଗରୁ କେବେ କଥା ହୋଇ ନଥିଲା ତେଣୁ ଫୋନରେ ସେତେବେଳେ ମୋ କଣ୍ଠ ଜାଣିପାରିଲା ନାହିଁ ।

ଦୁଇ ଦିନପରେ ମୋ ଶଳା ମୋ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଓ ଝିଅକୁ ନେଇ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ବାପା ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା । କାରଣ ମୋ ଝିଅର ବି କଲାଜ ପରୀକ୍ଷା ସରିଥିଲା ତେଣୁ ସିଏ ମାସେ ଛୁଟି କାଟିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ମୋ ଶଲା ସହ ମୋ ଶଶୁର ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୋ ପୁଅ ବୁର୍ଲା କଲାଜରେ ରେ ଇଂଜିନିଯରିଂ ପଢେ ତେଣୁ ସେ ସେଠି ରୁହେ ।

ଏବେ ମୁଁ ଘରେ ପୁରା ଏକା ।  ସେଦିନ ରାତିରେ ଘରକୁ ହୋଟେଲରେ ଖାଇ ଦେଇ ଆସିଲା ପରେ ତାକୁ ଫୋନ ଲଗେଇଲି । ସମୟ ସେତେବଳେ ପ୍ରାୟ ରାତି ୧୦ ହେବ ତାକୁ କଲ କରିଲି ।

ସେ ଫୋନ ରିସିଭି କରିଲା । ମୁଁ ହାଲୋ କହିଲି – ସେ ହାଲୋ କହି ପଚାରିଲା କିଏ କହୁଛନ୍ତି ?

ମୁଁ – ତୁମକୁ ଏଇ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ କଲ କରିଥିଲି ରଙ୍ଗନମ୍ବରରେ କଲ ଲାଗିଯାଇଥିଲା

ସେ – ହଁ ତ ସେଇଠୁ କଣ ହେଲା ?

ମୁଁ – ନାଇଁ ତୁମ କଣ୍ଠ ମୋତେ ବହୁତ ମଧୁର ଲାଗିଲା, ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ଖାଲି ତୁମରି କଥା ଭାବୁଥିଲି । ଭାବିଲି ଆଜି ସେଇକଥା ତୁମକୁ କହିଦେବି ।

ସେ – ମୋର ସେଇ ବାଜେ କଥା ଶୁଣିବା ପାଇଁ ସମୟ ନାହିଁ

କହି ସେ ଫୋନ କାଟି ଦେଲା । ମୁଁ ଆଉଥରେ କଲ ଲଗେଇଲି । ଏମିତି ଝିଅମାନେ ଜାଣିଶୁଣି ଟିକେ ଭାଉ ଖାଇ ଫୋନ କାଟି ଦିଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାରର ବି କଥା ହେବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ଥାଏ । ମୁଁ ଆଉଥରେ କଲ ଲଗେଇଲି । ସେ କଲ ଉଠେଇ କହିଲା ତୁମର କିଛି କାମ ନାହିଁ କି ରାତି ହେଲାଣି ମୋତେ ନିଦ ଲାଗିଲାଣି କଣ ପାଇଁ ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରୁଛ ।

ମୁଁ – ଆରେ ମାଡାମ ତୁମେ ଟିକେ କଥା ତ ଶୁଣ ଏତେ ରାଗୁଛ କଣ ପାଇଁ ଯେ… ତୁମ ପରି କୋକିଲ କଣ୍ଠରେ ରାଗ ସୋଭା ପାଏ ନାହିଁ

ସେ- କଣ କହିବାର ଅଛି ଜଳଦୀ କୁହ ( ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଯାହାକହିଲି ସେ ମୋ ସହ ଫୋନ କଥା ହେବା ପାଇଁ ତାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଦେଲା )

ମୁଁ – ତୁମେ ଯଦି ମୋ ସହ ସବୁଦିନ ବେଶୀ ନାହିଁ 30ମିନିଟ ରୁ ୧ ଘଣ୍ଟା ଏଇ ରାତି ସମୟରେ କଥା ହେବ ମୁଁ ତୁମକୁ ପ୍ରତି ମାସରେ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବି ।

ସେ – ନାଇଁ ନାଇଁ ମୁଁ ସେମିତିକା ଖରାପ ଝିଅ ନୁହେଁ

ମୁଁ – ଆରେ ମାଡାମ ମୁଁ କେତେବେଳେ କହିଲି ତୁମେ ଖରାପ ଝିଅ ବୋଲି, ତୁମ କଥା ମୋତେ ଭଲଲାଗିଲା ସେଇଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୁମ କଥା ଟିକେ ସବୁଦିନ ଶୁଣିବାପାଇଁ କହୁଛି

ସେ – ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ସେ ଫୁଣି ମାସକୁ ନେଇ ମୋର କଣ ଲାଭ ହେବ ଯେ

ମୁଁ – ହଉ ଠିକ ଅଛି ୨୦୦୦ ଟଙ୍କା ମାସକୁ କରି ଦିଏ, କିନ୍ତୁ ପ୍ଳିଜ ମୋ ସହ ଟିକେ କଥା ହେବ

ସେ – ହଉ ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ମାସ ଶେଷରେ ମୋତେ ପଇସା ଦେବ କି ନାହିଁ ତାର ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି କଣ ? କାରଣ ମୁଁ ତୁମକୁ ଜାଣିକି ଚିହ୍ନି ନାହିଁ

ମୁଁ – ଗୋଟେ କାମ କର ତୁମେ ମୋତେ ତୁମ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର ଦେଇ ଦିଅ ମୁଁ କାଲି ତୁମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ପଠେଇ ଦେବି ଆଉ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ମାସ ଶେକୁ ତୁମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଭରିଦେବି ।

ସେ – ହଉ ଠିକ ଅଛି, ଆଜି ତ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର ଦେଇ ହେବ ନାହିଁ କାଲି ସକାଳୁ ମୁଁ ତୁମକୁ କଲ କରି ଦେଇ ଦେବି

ମୁଁ – ହଉ, କାଲି ମୁଁ ତୁମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପଇସା ପଠେଇ ଦେବି

ସେ – ହଉ ତୁମେ ପଇସା କାଲି ପଠାଅ ଆଉ କାଲି ରାତିରେ କଥା ହେବା ।

ମୁଁ – କହିଲି ଠିକ ଅଛି

ସେଦିନ ରାତିରେ ତାର କଥା ଭାବି ଭାବି କେତେବେଳେ ନିଦ ଲାଗି ଗଲା ଜଣା ପଡିଲା ନାହିଁ । ପରଦିନ ସକାଳୁ ସେ ଫୋନ କରି ମୋତେ ତାର ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର ଦେଲା । ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ପଇସା ପଠେଇ କଲ କରି କହିଲି ପଇସା ଯାଇଛି ଭାରି ବୋଲି । ସେ କହିଲା ହଉ ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ଚେକ କରିବି ଆସିଥିଲା ଠିକ ରାତି ୧୦ଟାରେ ତୁମ କୁ କଲକରିବି ।

ମୁଁ ରାତି ୧୦ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାର ଫୋନ କୁ ଅନେଇ ବସିଥାଏ କେତେବେଳେ କଲ କରିବ ବୋଲି । ରାତି ୧୦ଟା ତାର କଲ ଆସିଲା ଆଉ ମୋତେ କହିଲା – ତୁମେ ସତରେ ମୋ ସହ ଟିକେ କଥା ହେବା ପାଇଁ ପଇସା ଦେଉଛ ।

ମୁଁ କହିଲି – ପଇସା ବଡ ନୁହେଁ ତୁମ ମଧୁର କଣ୍ଠ ବଡ

ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା । ମୁଁ କଣ କରେ ? ଏମିତି ସବୁ ? ମୁଁ ମୋ ନାଁ ବଦଳେଇ ତାକୁ କହିଲି ଆଉ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗାଁ (ଆମ ଗାଁ ଠୁ ପ୍ରାୟ ୧୦କିମି ଦୂର)ର ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଲି । ସେ ଖୁସି ହେଲା କି ଆମ ଏଇ ଗାଁ ପାଖ ଲୋକ । ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ କହିଲି ମୁଁ ଏମିତି ଗୋଟେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରିଛି । ସେ ବି ତା ବିଷୟରେ ସବୁ କଥା କହିଲା ।

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

0 Comments