ଘରମାଲିକାଣୀ ମୋ ରାତିର ସାଥି (Ghara Malikani Mo Ratira Sathi)

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ଭଗବାନ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ଖୁସିରେ ଥାନ୍ତୁ ଆଉ Xnxxstories.In ରୁ ଷ୍ଟୋରିି ପଢି ମଜା ଉଠାନ୍ତୁ ।  Xnxxstories.In ମୋ ପ୍ରିୟ ସାଇଟ କାରଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଓଡିଆ ଯୌନ କାହାଣୀ ପଢିବା ପାଇଁ ମିଳେ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବି ବୋର ଫିଲ କରେ ଏହି ସାଇଟ ଖୋଲି ଗୋଟେ ଷ୍ଟୋରିି ପଢି ଦେଲେ ମନ ଶାନ୍ତି ହେଇଯାଏ । ମୋରବି ଏମିତି କିଛି ଅନୁଭୂତି ଥିଲା ଯାହାକୁ ସେୟାର କରୁଛି । Odia Sex Story

ମୁଁ ବାପୁଜୀ (ଛଦ୍ମନାମ), ଘର କାକଟପୁର । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ଓ ମସ୍ତ ଚେହେରା କେହିବି ମୋତେ ଦେଖି ବାହୁନି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ଘଟଣା ଟି ମୋର ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳର । ମୋର ଗୋଟେ ମାଇକ୍ରୋ ଫାଇନସରେ ଚାକିରି ହୁଏ । ଏଠି କମ୍ପାନୀ ନା କହିବାଟା ମୁଁ ଠିକ ମନେ କରୁ ନାହିଁ ତେଣୁ ମୋ କମ୍ପାନୀ ନାଁ ଗୋପନ ରଖୁଛି । ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଟ୍ରେନିଂ ସରିବା ପରେ କମ୍ପାନୀ ମୋତେ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ବଡମ୍ବା ଏରିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟିଂ କରେ ।

ମୋ କାମ ହେଉଛି ଗାଁ ଗାଁ ବୁଲି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରୁପ ଲୋନ ଦେବା । ଆମ କମ୍ପାନୀ ସେଠି ନୂଆ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲି ଥାଏ । ମୁଁ ବଡମ୍ବା ଗଲା ପରେ ସେଠି ରହିବା ପାଇଁ ଘର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବଡମ୍ବା ଟାଉନ ଉପରେ ଭଡା ଘର ମିଳିଲା ନାହିଁ । ତେଣୁ ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ଦିନ ଅଫିସ ଘରେ ଆମେ ତିନି ଜଣ ପିଲା ରହିଲୁ ।

ଏମତି ଦୁଇ ଦିନ ରହିବା ପରେ ମୁଁ ବଡମ୍ବା ଟାଉନ ଠାରୁ ତିନି କିମି ଦୂର ଗାଁକୁ ଲୋନ ଦେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ଗାଁ ଟିକେ ଜଙ୍ଗଳ ଭିତରେ । ସେଇଠି କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭଡା ଘର କଥା ପଚାରିବା ପରେ ସେମାନେ ମୋତେ ଘର କହିଲେ । ମୁଁ ସେଇ ଘରକୁ ଭଡା ଅଛି ନା କି ବୁଝିବାକୁ ଗଲି । ଘରରୁ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳା ଆସି ପଚାରିଲେ କଣ ହେଲା ମୁଁ କହିଲି ମା ଘର ଭଡା ଦରକାର ଥିଲା ଘର ଖାଲି ଅଛି କି ? Odia Bhauja Sex Story

ଏଇ ଫାଇନାସ କମ୍ପାନୀର ରୁଲ ଅଛିକି କୌଣସି ବି ମହିଳା ଛୋଟ ହୁଅନ୍ତୁକି ବଡ ସେମାନଙ୍କୁ ମା କହି ସମ୍ବୋଧନ କରିବ । ସେ ମୋତେ ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ମୁଁ କେଉଁଠି ଆସିଛି ଆଉ କଣ କରୁଛି ବୋଲି ସବୁ କହିଲି । ଆମେ ତିନି ଜଣ ରହିବୁ ବୋଲି କଥା ହେଲୁ । ସତରେ ପାଠକ ବନ୍ଧୁମାନେ ଏ କାହାଣୀର ନାୟିକା ଜଣଙ୍କୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଛି ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୂପରେ ବିମୋହିତ ହୋଇଗଲି । ଏମିତିରେ ବି ମୋତେ ବିବାହିତ ମହିଳା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ।

ସେ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ସାଙ୍ଗକୁ ତାଙ୍କ ଗୋଲ ମୁହଁରେ ଡିମ୍ପଲ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ତାକୁ ଦୁଇଗଣ କରି ଦେଉଥାଏ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୩୦-୩୮ । ତାଙ୍କ ନାଁ ନିତା । ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୭ ବର୍ଷ । ସେ ମୋତେ ଘର ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ । ସେ ଆଗେ ଆଗେ ଯାଉଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୋଳାୟମାନ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାହିଁ ଚାହିଁ ଭିତରକୁ ଗଲି ।

ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ଗେହିଁ ଦେବାକୁ । କିନ୍ତୁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କଲି ଆଉ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ୟାକୁ ୟାକୁ ପଟେଇ ଦିନେ ନିଶ୍ଚୟ ପେଲିବି । ଉପର ମହାଳା ଘର ଥିଲା ଆଉ ଭଲ ଘରବି । ଦୁଇ ବଖରା ଘର ସାଙ୍ଗକୁ କିଚେନବି ଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ମା ଘର ଭଡା କେତେ ? ସେ କହିଲେ ପୁଅ ଗାଁ ଗହଳି ଘର ବେଶୀ ନୁହେଁ ୭୦୦ ଦେବ ଆଉ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିବିଲ ଅଲଗା ଦେବ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ କରିବା ପାଇଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭଲ ଘର ହେଇଛି ୭୦୦ ନୁହେଁ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଉଛି । ଆଉ ଆମେ କଲିଠୁ ଆସି ରହିବୁ । ସେ ବି ମୋ କଥା ଶୁଣି ଖୁସି ହେଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ଘରେ ସେ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ପୁଅ (୪ବର୍ଷ ), ସାନ ଜା (୩୦ବର୍ଷ) ଓ ତାଙ୍କ ସାନ ଜା ଝିଅ (୧୪ ବର୍ଷ ) ରୁହନ୍ତି । ନିତା ମା ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଦୁଇ ଭାଇ । ସେମାନେ ସବୁ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ମାସକୁ ଥରେ ଆସନ୍ତି ।

ଆପଣମାନେ ଭାବୁଥିବେ ନିତା ମା ବଡ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସାନ ଜା କେମତି ବୟସରେ ଅଧିକ ହେଲେ ଓ ତାଙ୍କର ଏତେ ବଡ ଝିଅ କେମତି ହେଲା । ନିତା ମା ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ସେଇ ଗାଁର ଗୋଟେ ଝିଅକୁ ଭଲପାଉଥିଲେ । ଆଉ ସେ ଝିଅ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେଗେନେଟ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ତାକୁ ନେଇକି ପଳେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇର ଆଗ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା ଆଉ ପରେ ନିତା ମାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ନିତା ମା ସହ ହୋଇଥିଲା ।

ଯେହେତୁ ନିତା ମା ବଡ ତେଣୁ ସେ ଘରେ ନିତା ମା ଙ୍କ ରାଜ ଚାଲେ, ସାନ ଜା ଯେହେତୁ ସେ ଗୋଟେ ଭୁଲ କରିଦେଇଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି କଥାରେ ପ୍ରତିବାଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ କେବଳ ନିତା ମାଙ୍କ ସହ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା ସେ ଘରେ ଥିବା ସାନ ଜା ଝିଅକୁ ପଟେଇଛି ସେ କଥା ପର କାହାଣୀରେ କହିବି ।

ଆମେ ତିନି ସାଙ୍ଗ ଆସି ପର ଦିନ ନିଜ ନିଜ ଜିନିଷ ପତ୍ର ଆଣି ରହିଲୁ । ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଧିରେ ଧିରେ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ କିଛ ଭାଲ ତରକାରୀ କରିଥାନ୍ତି ଆମକୁ ଆଣି ଦିଅନ୍ତି । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଂସଶା କରିବା ପାଇଁ ପଛାଏ ନାହିଁ । ଏହିଁ ଏକ ମାତ୍ରା ରାସ୍ତା ଯେଉଁଥିରେ ନାରୀ ମାଙ୍କୁ ପଟେଇ ହବ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଡରି ତାଙ୍କୁ କିଛି କହୁନଥାଏ । କାରଣ ମୋ ଘର ପୁରୀ ଯଦି କିଛି ଭୁଲଭାଲ କହି ଦିଏ ମାଡ ଗୋଟେ ତଳେ ପଡିବ ନାହିଁ ଆଉ ଶେଷରେ ଚାକିରି ଯିବ ।

ଏମତି ଦିନେ ମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଗାଁ ରୁ ଫେରିଲି । ରୁମକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛି ସେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ବେଡ ଉପରେ ଆସି ବସିଲେ । ସେତେବଳେ କେହି ସାଙ୍ଗ ନଥିଲେ ସମସ୍ତେ ଅଫିସ ଚାଲି ଯାଇଥାନ୍ତି । ସେ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ ଆଉ ଗାଁ କୁ ଯାଇଥିଲ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ମା । ସେ ପଚାରିଲେ ଘରେ ସମସ୍ତେ କେମତି ଅଛନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି ଭଲ । ତାପରେ ମୋତେ କହିଲେ ଆଉ ଗାଁ ରୁ ମୋ ପାଇଁ କଣ ଆନିଛ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ମା ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ ଭୋଗ ପୁଡିଆ ଦେଲି  । ସେ କହିଲେ ଆରେ କଣ ସବୁ ଦେଇ ଦେଉଛ ତୁମ ସାଙ୍ଗ ମାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ରଖ ।

ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ମା ଏଇଟା ତୁମ ପାଇଁ ସ୍ପେସିଆଲ ଆଣିଛି ଆଉ ତୁମ ନାଁରେ ପୂଜା କରିବି ଆଣିଛି । ସେମାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଛି । ସେ କହିଲେ ସତରେ ତୁମ ମୋର ଏତେ ଚିନ୍ତା କର । ମୁଁ କହିଲି ମା ତୁମେ ଭଲରେ ରହିଲେ ସିନା ଆମେ ଏଇଠି ଖୁସିରେ ରହିବୁ । ସେ କହିଲେ କାଇଁ ମୁଁ ଏମିତି କଣ କଲି କି? ଘର ଦେଇଛି ତା ବାବଦକୁ ଭଡା ନେଉଛି । ମୁଁ – ତୁମେ ଅଛ ବୋଲି ଘର ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବି ଭଲ ସୁଆଦିଆ ଖାଇବା ମିଳୁଛି । ଆଉ ତା ସହ ଏମିତିକା ମାଲିକାନି ଆଉ କଣ କେଉଁଠି ମିଳେବେ ।

ସେ କହିଲେ ଥାଉ ଥାଉ ଆଉ ବେଶୀ କୁହ ନାହିଁ । ମୁଁ ସେଦିନ ଅଫିସ ଯିବାର ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ନିତା ମାଙ୍କୁ କହିଲି ମା ମୁଁ ଅଫିସ ଯାଉଛି । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ ଏତେ ବାଟ ଆସିଛ ଆଜି ନଗଲେ ହେବ ନାହିଁ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇ ଜା କାଲି ଠୁ କାମ କାଲେ ହେବ ନାହିଁ । ସେ ମୋ ସହ ବେଶୀ କଥା ହାବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଧରି କହିଲି ସତରେ ମା ତୟୁ ଆର ଗ୍ରେଟ ମୋ ପାଇଁ ଏତେ ଭାବୁଛ, ଯଦି ଅଫିସ ନଯାଏ ଚାକିରି ଚାଲିଯିବ ଆଉ ଏଇଠୁ ଚାଲିଗଲେ ତୁମ ହାତ ରନ୍ଧା ମିଳିବ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଧରିଲି ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ ହଉ ଠିକ ଅଛି । ତାପରେ ମୁଁ ରୁମ ଲକ କରି ବାହାରକୁ ଆସିଲି । ଆମେ ଦୁହେଁ ସିଡିରେ ତଳକୁ ଓଲାହୁ ଥାଉ । ସେ ଆଗରେ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ପଛରେ ।

ହଠାତ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଖସି ଗଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଧରି ପକେଇଲି । ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ଚାପି ହୋଇ ରହିଥାଏ । ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ଉଠେଇଲି । ସେ ମୋତେ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ଦେଖିକି ଚାଲ, ଏବେ କଣ ହେଇଥାନ୍ତା । ସେ କହିଲେ ତୁମେ ଥିଲ ମୋର କିଛି ହୋଇ ନଥାନ୍ତା । ମୁଁ ଅଫିସ ଚାଲିଗଲି କିନ୍ତୁ କାମରେ ମନ ଲାଗୁନଥାଏ । Odia Sex Kahani

ତାଙ୍କର ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ ମୋତେ ବହୁତ ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରୁଥାଏ । ପ୍ରଥମର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦେହ ଛୁଇଁଲି ସେ ଫୁଣି  ଦୁଧକୁ ଓଃ କଣ କହିବି ସେ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ । ସେଦିନ ପରଠୁ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ନିବିଡ ହେଇଗଲା । ଏମିତି ତାଙ୍କ ଜା ନଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେଡରେ ପଶି ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଏ । ଧିରେ ଆମ କଥାରେ ବ୍ୟଙ୍ଗତା ଆସି ଯାଇଥିଲା ।

ଏମତି ୧୦-୧୫ ଦିନ କଟି ଯାଇଥାଏ ସେଦିନ ସେ ମଟନ କରିଥାନ୍ତି । ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମକୁ ମଟନ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ । ମୁଁ ଖାଇ ସାରି ଧୋଇ ଆସିଲି ଆଉ ସେ ସେଇ ଭିତରେ ଖାଇବା ତାଲି ଉଠେଇ ଥୋ ଦେଇ ଆସିଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ସେଦିନ ପ୍ରାଂସଶ କରିବା ପାଇଁ ପଛେଇଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ବସିଥାଏ । ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସି ମୋତେ କହିଲେ ଖାଲି ମିଛ ଟାରେ ଏମତି କହୁଛ ମୋ ପାଇଁ କିଛି ଗୋଟେ କରୁନ ।

ମୁଁ କହିଲି କଣ କରିବି ମା କୁହ । ସେ କହିଲେ – ମୋତେ ସେ ମା ଆଉ ଡାକନି । ମୁଁ ତୁମ ମା ଭଳି ଦେଖାଜାଉଛି କି ?

ମୁଁ – ଜମା ନୁହେଁ , ତୁମେ ତ ପୁରା ହିରୋଇନି, ମୁଁ ଡ଼ିରେକ୍ଟର କି ହିରୋ ହୋଇଥିଲେ ତୁମକୁ ମୋ ହିରୋଇନି କରି ଥାନ୍ତି ।

ସେ ଲାଜେଇ କହିଲେ –  ତାହାଲେ କଣ ପାଇଁ ମା ଡାକୁଚ?

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଧରି ଆଣି କଣ ଡାକିବି କହୁ ନାହାନ୍ତି ?

ସେ ଖାଲି ନିତୁ ବୋଲି ଡାକ,

ମୁଁ ଯଦି ବାହାରେ କିଏ ଜାଣିବ । ସେ ସେଠୁ କହିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ମୋତେ ମା କହିବ ଆଉ ଏକ ଥିଲା ବେଳେ କେବଳ ନିତା ।

ମୁଁ – ଆଚ୍ଛା ହଉ ନିତା, ତୁମ ପାଇଁ ମୁଁ କଣ କରିବି

ସେ – ସମସ୍ତଙ୍କର ଲୋନ କରୁଛ ମୋର ଗୋଟେ କରେଇ ଦଉନ

ମୁଁ – ଏଇଟା ଗୋଟା କଥା , ହେଲେ ତା ବଦଳରେ ମୋତେ କଣ ମିଳିବ

ସେ – ତୁମକୁ ଯାହା କହିବ ମୁଁ ଦେବି

ମୁଁ – ମୋର କିଛି ଦରକାର କେବଳ ତୁମେ ଦରକାର ।

ସେ – ଦେତ ତୁମର ସବୁ ବେଳେ ସେଇ କଥା, ହଉ ମିଳିବ

ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମୋ ଓଠ ମିଶେଇ କିସ କଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଏ ଛାଡ ଯଦି କିଏ ଆସିବ ? ମୁଁ ନା ଆଜି ଜମା ଛାଡିବି ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ ରାତିକୁ ଆସିବ ଯାହା ଇଛା ସେଇଆ କରିବ ।

ମୁଁ ନିତା କଥା ଭାବି ଭାବି ସେଦିନ ଦୁଇ ଥର ହଲେଇ ଦେଲି । ରାତି ୧୦.୩୦ ବେଳକୁ ନିତା ମୋତେ ତା ରୁମକୁ ଡାକିଲେ । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଚାଲିଗଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ପହଁଚିଛି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ କିସ ଦେଇ ଚାଲିଲି । ନିତା ନୀଳ ଶାଢୀରେ ପୁରା ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦେହର ରଜନୀ ଗନ୍ଧା ଅତର ଆହୁରି ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଥାଏ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କର ବ୍ଳାଉଜ ର ଗୋଟେ ସାଇଡ ଖୋଲି ଗୋଟେ ଦୁଧ ବାହାର କରିଦେଲା । ଆଉ ତାଙ୍କ 36 ସାଇଜ ଦୁଧ ଦେଖି ମୁଁ ଡେରି ନକରି ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଧରୁ ଟିକେ ଟିକେ କ୍ଷୀର ବାହାରୁଥାଏ । ଯାହା ମୋତେ ଆହୁରି ଆନନ୍ଦ ଦେଉଥାଏ । ନିତା ମୋତେ କିସ କରିଚାଲି ଥାନ୍ତି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଲି । ନିତାଙ୍କୁ କହିଲି ସତରେ ଆଜି ମୋ ପିଲା ଦିନ ତୁମେ ମୋତେ ଫେରେଇ ଦେଲ । ସେ କହିଲେ ଆଜି ତୁମକୁ ତୁମ ଯୌବନର ବି ମଜା ଦେବି ଯାହା ଜୀବନ ଯାକ ମୋତେ ମନେ ରଖିଥିବ।

ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ ମାପି ନେଇ କହିଲେ ତୁମର ସେଇଟା ବେଶ ବଡ ଅଛି । ମୁଁ କହିଲି କୋଉ ଟା, ଟିକେ ନାଁ ଧରି କହୁନ ଭଲ ଲାଗିବ । ସେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ । ବୋଉ ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ମୋ ଲୋମ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର କଣ ଏତେ ବଡ ନୁହେଁ କି ? ସେ କହିଲେ ଧେତ ତାଙ୍କର ତୁମ ଅଧା । ସେଥିରେ ଜମା ମଜା ଆସେନି ଆଜି ମୋତେ ତୁମ ସେଇ ମଜା ଦେବ ଯାହା ମୁଁ 5ବର୍ଷ ହେଲା ପାଇନି ।

ମୁଁ ସେଇଥିପାଇଁ ତ ମୁଁ ଆସିଛି , ତାପରେ ମୁଁ ଯାଇ ଲାଇଟ ଅନ କରିଦେବାରୁ ସେ ଲାଜରେ ତା ମୁହଁ ଲୁଚେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ନିତା ହାତ ମୁହଁରୁ ଉଠେଇ କହିଲି ଆଉ ଲାଜ କଣ ପାଇଁ କରୁଛ ଲାଜ କଲେ କଣ ମଜା ନେଇ ପାରିବ। ଆଉ ଏଇ ଅନ୍ଧାରର କଣ ଦେଖି ହବ ।  ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି। ସେ ପୁଣି ମତେ ଆହୁରି ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ। ମୋ ଅବସ୍ଥା ସେତେବେଳ କୁ ଅସମ୍ଭାଳ କହିଲେ ଚଳେ। ସେଠୁ ଧୀରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତ ଆଣିକି ବ୍ଳାଉଜ ସହ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି।

ଓଃ କି କଅଁଳିଆ ଦୁଧ ….. । ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଦୁଧ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଦୁଇହାତ ଲାଗେଇକି ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି। ଦୁଧ ଚିପିବା ସମୟରେ ଧୀରେ କି ତା କାନ ରେ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି। ନିତା ସେତେବେଳେ କୁ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ସାରିଥାଏ। ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ କିଛି କଥା ବାହାରୁ ନଥାଏ। ତଥାପି ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ କହିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି। ପୁଣି କହିଲା କଣ ଖାଲି ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଥିବ ନା ଆଉ କିଛି କରିବ। ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି ଆଉ ତା ଲୁଗା ଓ ବ୍ଳାଉଜ କୁ ପୁରା ଖୋଲି ଦେଲି । ଫୁଣି ଥରେ ତା ଦୁଧ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହଉଥାଏ। ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ଦୁଧ ଆଡ଼କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଥାଏ।

ମୁଁ ବି ମନ ଖୁସି ରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଥାଏ। ଏମିତି ପ୍ରାୟ ୧୫ ମିନିଟ ଚାଲିବା ପରେ ହଠାତ ମତେ ଲାଗିଲା କି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ଧରିଛନ୍ତି ଆଉ ସଲ ସଲ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ ଦୁଧ ଖାଇ ଚାଲିଛି ଆଉ ସିଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସଲ ସଲ କରିଚାଲିଥାନ୍ତି। ମୁଁ ବି ଧୀରେ ଧୀରେ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ତାଙ୍କ ଦେହ କଣ ହେଲା କେଜାଣି ମତେ ବହୁତ ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ। ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ବାଳ ବହୁତ ଥିଲା । ହାତ ମାରିବା ପରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହେଇଗଲି । ଏପଟେ ଦୁଧ ଖାଇଚାଲୁଥାଏ ଆଉ ସେପଟେ ତା ବିଆ କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ। ସିଏ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କରୁଥାନ୍ତି।

ମୋ ପ୍ୟାଂଟ କୁ ପୁରା ଖୋଲି ଦେଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ରଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ। ମୁଁ ବିଆ ଚାଟିବା ଦୂର କଥା ତାଙ୍କ ବିଆ ଦେଖି ମୁଁ କିଛି ସମୟ ସେମିତି ଅନେଇ ରହିଲି । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମୁହଁ ପାଖକୁ ନେଇଆସିଲା ବିଆ ର ବାସ୍ନା ରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହେଇଗଲି ଆଉ ବିଆ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ବିଆ ଚାଟିବାକୁ। ସେ ବି ଗରମ ଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଳିପପ ଭଲି ଚାଟି ଚାଲିଥାନ୍ତି। ହଠାତ ତାଙ୍କ ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା ।

ମୁଁ ଡରିଗଲି କଣ ହେଲା ବୋଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ଜାଣି ପାରିଲି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ। ସବୁତକ ପାଣି ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ। ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଣି। ସେଠୁ ସେ ଧୀରେ ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ଗଲେ ଆଉ ପାଖରେ ସୋଇପଡ଼ି । କାନରେ ଚପା ଗଳାରେ କହିଲେ ଡାର୍ଲିଂ ଆଉ ସହି ହଉନି ତମ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦିଅ । ମୁଁ ବି ଠିକ ଏଇ କଥା ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷ୍ୟା କରିଥିଲି। ହଠାତ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଡ଼ିଗଲି ଆଉ ଦୁଧ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। Bia Gapa Ghia Gehi

ମୁଁ ନିତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଲଗେଇ ପେଲିବାକୁ ଯାଉଛି ସେ କହିଲେ ଧୀରେ କର, ତୁମର ଏଇଟା ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଁ କାଳେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି, ଆଉ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଗିହାଁ ଖାଇନି। ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଯେମିତି ତୁମ ଇଛା। ମୁଁ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଛି ସିଏ ଚିଲେଇ ବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ କୁ ମୋ ହାତରେ ବନ୍ଦ କରି କହିଲି ନିତା ଡାର୍ଲିଂ ଧୀରେ ନହେଲେ ତୁମ ଜା ସେପଟେ ଉଠି ପଡିବେ । ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରେ ଭଲକି ହାତ ରଖିକି ଗୋଟେ ଶକ୍ତ ଧକା ମାରିଲି । ମୋ 8 ଇଁଚିଆ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା।

ସେ ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ ଆଉ ତା ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରି ଆସିଲା। କାନ୍ଦି ପକେଇଲେ। ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ଯେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି ତେଣୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କିଛି କଲି ନାହିଁ। କିଛି ସମୟ ପରେ କେମିତି ଲାଗୁଛି ବୋଲି ପଚାରିଲି। କହିଲା ହଁ ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ମୁଷଳ କୁ ଆଗ ପଛ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। ତାଙ୍କ ବିଆ ଲାଳ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଣିରେ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ସାରିଥିଲା। ଫଳରେ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା। ସେ ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିକି ଖାଲି ଗେଲ କରି କିସ ଦେଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି।

ଏମିତି ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ ଚାଲିଲା । ଏହା ଭିତରେ ସିଏ ୫ ଥର ପାଣି ଛାଡି ସାରିଥିଲେ। ମୋର ପାଣି ବାହାରିବ ସମୟ ହେଇଗଲା। ମୁଁ କହିଲି ନିତା ଡାର୍ଲିଂ ମୋର ପାଣି ବାହାରିବ କଣ କରିବି। ସିଏ କହିଲେ ସବୁ ରସ ମୋ ବିଆ ରେ ଛାଡି ଦିଅ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଛି ସବୁ ମଜା ଆଜି ନେବାର ଅଛି।

କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲେ ମୁଁ ଔଷଧ ଖାଇନେବି। ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁତକ ରସ ତା ବିଆ ରେ ଛାଡିଦେଲି। ସେ ବିଆ ରସ ପାଇ ମତେ ବହୁତ ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ। ମୁଁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା। ସିଏ ମୋ ଓଠ କୁ କିସ କରିକି କହିଲେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲାର ଜାନୁ ।

ସେଦିନ ପରଠାରୁ ଆମେ ଯେବେବି ମଉକା ପାଉ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ପଛାଉ ନାହୁଁ । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଗୋଟେ ଗ୍ରୁପ ଲୋନ କରିଦେଇଛି । ସେଇ କିସ୍ତି ପଇସାବି ମୋତେ ଦେବାକୁ ପଡୁଛି । ଏମତି ମଜା ପାଇବା ହେଲେ କିଛିତ ଦେବାକୁ ପଡିବ ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆଗାମୀ କାହାଣୀରେ କହିବି ନିତା ସାନ ଜା ଝିଅକୁ କେମିତି ପଟେଇଲି ଓ ତା ସହ ସେକ୍ସ କଲି ।

ମୋ କାହାଣୀ GharaMalikani Mo Ratira Sathi ଘରମାଲିକାଣୀ ମୋ ରାତିର ସାଥି କେମତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।

Note: All Stories And Characters Posted On This Website Are Completely Fictional And Are Intended For Children Over The Age Of 18. If You Would Like To Share Some Of Your Experience With Us, You Can Send It By Clicking On Post Your Story Or By Mailing It To Our Mail Id. Your name and Mail Id Will Be Kept Completely Confidential As Long As You Are Safe.

Our Mail Id:- Xnxxstoriesin@gmail.com

Post Your Story

Life ସରିଯିବା ଆଗରୁ
ଏହିପରି ମନରେ ଉଠୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରପାଆନ୍ତୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ରେ ତେବେ ଡ଼େରି କାହିକି ଏବେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ଆପ୍
DOWNLOAD NOW

Post a Comment

1 Comments

  1. They're 100% Linen so the quality is unquestionably there and in light of the fact that they're Dwell, so is the style. live amateur sex cam

    ReplyDelete